Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

malgorzata_s... 15:25, 17 cze 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kasiu ja na różach to się nie znam wcale. W cieniu będą trochę słabiej kwitły
a tam masz chyma półcień? Dawałabym więc jasne kolorki.
Ta biała co u mnie widziałaś to iceberg climbing , żółta golden showers a pomarańczowa caphorn
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Lukasz2013 19:53, 17 cze 2015


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Katkak napisał(a)
klonik wylądował tu. Ma za zadanie zasłonić nas trochę od sąsiadów. Dzikiemu klonowi wyszło to świetnie, więc sądzę, że i ten sobie poradzi . Chciałam tak trochę niestandardowo, żeby nie dawać wszędzie tuj.

Zastanawiam się co puścić na te drabinki. Naoglądałam się u Gosi i Łukasza i nawąchałam róż pnących, więc może różę?

tak zasłania nas dziki klon. Zamierzam się go wprawdzie pozbyć. W jego miejsce dam buczka Pourple Fountain. Ile zasłoni, tyle zasłoni i już. Póki co i tak jest jeszcze tyci.

Przywiozłam jeszcze takie cudne poidełko



Jak dla mnie fajne miejsce na białą lub czerwoną róże. Pięknie będzie.
Kapibara 21:34, 17 cze 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 519
Kasiu super fotki i zakupy solidne Na drabinki zdecydowanie róża, zajrzyj do Kasi z ogrodu złudzeń, ma takiego cudnego czerwonego potwora
____________________
Agnieszka Drzewulcowo
Agania 22:40, 17 cze 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Poidełko superaśne, przygotowałyśmy dla Ciebie z Kasią sporą wyprawkę, ukopałam Ci jescze wilczomlecze, bo Kasiek mówiła mi, że się w nich zakochałaś..żałuję, że nie mogę być z Wami
Buziak i spokojnej nocki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Katkak 22:53, 17 cze 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kapibara napisał(a)
Kasiu super fotki i zakupy solidne Na drabinki zdecydowanie róża, zajrzyj do Kasi z ogrodu złudzeń, ma takiego cudnego czerwonego potwora

Wiem Aguś, cudne te KAsi wielkoludy, ale to są NN z tego co pamiętam.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 22:54, 17 cze 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Lukasz2013 napisał(a)


Jak dla mnie fajne miejsce na białą lub czerwoną róże. Pięknie będzie.

Dzięki Łukasz
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 22:56, 17 cze 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Agania napisał(a)
Poidełko superaśne, przygotowałyśmy dla Ciebie z Kasią sporą wyprawkę, ukopałam Ci jescze wilczomlecze, bo Kasiek mówiła mi, że się w nich zakochałaś..żałuję, że nie mogę być z Wami
Buziak i spokojnej nocki

Agatko to prawda, te wilczomlecze są mega . Dzięki Kochana za wyprawkę . Ja też żałuję, że Cię nie będzie, ale sezon jeszcze się nie kończy, więc liczę, że jeszcze mnie odwiedzisz . Buźka.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 22:58, 17 cze 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasiu ja na różach to się nie znam wcale. W cieniu będą trochę słabiej kwitły
a tam masz chyma półcień? Dawałabym więc jasne kolorki.
Ta biała co u mnie widziałaś to iceberg climbing , żółta golden showers a pomarańczowa caphorn

Dzięki Gosieńko . Przepiękne są twoje róże . Powiem Ci, że słonka będą tam miały całkiem sporo. Orzech jest mocno przystrzyżony, a dom sąsiadki zacienia tylko trochę z rana.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 23:03, 17 cze 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
kasia_w napisał(a)
Witaj Kasiu
już dawno miała do ciebie zajrzeć. Przeleciałam wątek - Two ogród bardzo dojrzał i jest piękny. Ja również optuje za różami na trejażu- także poszukuje fajnej pnącej na przedpłocie, dla mi znać jak na coś trafisz, proszę. Piękne poidełko kupiłaś. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam

Dzięki Kasieńko. Staram się żeby był coraz ładniejszy , Twoje słowa dodatkowo motywują do działania . Znalazłam w starym numerze "Mojego pięknego ogrodu" pnącą różę o nazwie Camelot. Ma śliczny różowy kolor, a napisali o niej tak: kwiaty o śednicy 5 - 10cm o zapachu cytrusowym. Każdego roku wypuszcza z korzeni nowe pędy z liśćmi. Sięga wysokości 2,5 - 3m. Ale jeszcze się porozglądam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 23:36, 17 cze 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Kasiu, Basia z 4 arowego azylu ma śliczne róże, Flammentanz, Rosarium Uetersen może jej zapytaj, tu mas link do jej wątku gdzie pokazała swoje pięknoty.
http://www.ogrodowisko.pl/watek/277-moj-4-arowy-azyl?page=1306
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies