Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

bdan 08:06, 17 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Katkak napisał(a)

Ewcia Ty chyba w moich myślach czytasz. Właśnie byłam u Łukasza i pytałam o róże . Ewciu było cudnie, wspaniale wypoczęliśmy. Czuję się jakbym miała ze dwa tygodnie urlopu, a tu ledwo parę dni .



Widać, że wróciłaś pozytywnie naładowana

Pozdrowienia zostawiam dla całej rodzinki

Katkak 09:20, 17 cze 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
bdan napisał(a)



Widać, że wróciłaś pozytywnie naładowana

Pozdrowienia zostawiam dla całej rodzinki


Baaaaardzo pozytywnie Danusiu . Szkoda, że trzeba wracać do codzienności, ale wszystko co dobre szybko się kończy. Buziaki .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
malgorzata_s... 10:05, 17 cze 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Super wszystko rozmieściłaś Upychasz jak ja, czyli obie będziemy rozsadzać
Buziaczki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Katkak 10:54, 17 cze 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Super wszystko rozmieściłaś Upychasz jak ja, czyli obie będziemy rozsadzać
Buziaczki

Tak Gosiaczku, ale przynajmniej cały czas będzie się coś działo
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
GosiaJoanna 11:07, 17 cze 2015


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Kasiu poidełko piękne latarenka również ja również na róże zachrowałam i też szukam jakiejs co powtarza kwitnienie i pachnie
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Katkak 11:09, 17 cze 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
GosiaJoanna napisał(a)
Kasiu poidełko piękne latarenka również ja również na róże zachrowałam i też szukam jakiejs co powtarza kwitnienie i pachnie

To w takim razie zewrzyjmy siły i daj znać jak znajdziesz jakąś fajną odmianę, a jak mnie się uda pierwszej, to dam znać Tobie .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
GosiaJoanna 11:11, 17 cze 2015


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Katkak napisał(a)

To w takim razie zewrzyjmy siły i daj znać jak znajdziesz jakąś fajną odmianę, a jak mnie się uda pierwszej, to dam znać Tobie .


Fajną ma moja sasiadka ale nie pamieta nazwy poniewsz kupila ja w Niemczech tak silnie pachnie ze czują u siebie na podworku. Zrobię jej foto moze ktoś zidentyfikuje ją
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
kasia_w 12:48, 17 cze 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Witaj Kasiu
już dawno miała do ciebie zajrzeć. Przeleciałam wątek - Two ogród bardzo dojrzał i jest piękny. Ja również optuje za różami na trejażu- także poszukuje fajnej pnącej na przedpłocie, dla mi znać jak na coś trafisz, proszę. Piękne poidełko kupiłaś. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
jola54 13:50, 17 cze 2015


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Witaj Kasieńko! Wspaniały wyjazd tylko pozazdrościć i wspaniali ludzie, którzy są serdeczni i przyjaźni. Piszesz że podzieliłaś trawkę którą dostałaś. Chciałam zapytać czy teraz można dzielić, bo mam w donicy dość duży egzemplarz...pozdrawiam serdecznie!
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Ewa_w_ogrodzie 13:57, 17 cze 2015


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
To ja też dołączam do poszukiwaczy róży. I nadstawiam ucho na hasło rozsadzamy... Jak będziecie miały nadmiar chętnie was odciążę
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies