Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

jankosia 10:54, 20 cze 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Kasiu, skąd masz takie piękne poidełko? To u Kapiasów nabyłaś może? Mogę zapytać o cenę?
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Katkak 10:56, 20 cze 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
jankosia napisał(a)
Kasiu, skąd masz takie piękne poidełko? To u Kapiasów nabyłaś może? Mogę zapytać o cenę?

Tak Małgosiu, u Kapiasów. Drogie było- 84zł, ale dostałam je od kogoś w prezencie .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
jankosia 11:01, 20 cze 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Drogie. Cudne jest.
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Karolinek 12:25, 20 cze 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Też mi się marzy takie wysokie poidełko. Mam dotychczas takie niskie, gdzie koty się czają stale i ptaki są zagrożone.
Kasiu, zdecydowałaś się już na odmianę róż pnących? Ja mam młodziutką 'Eden rose', ładnie od wiosny odbiła, zdrowa i sporo pąków ma, tak więc zapowiada się przyzwoicie.
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
Katkak 13:37, 20 cze 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Karolinek napisał(a)
Też mi się marzy takie wysokie poidełko. Mam dotychczas takie niskie, gdzie koty się czają stale i ptaki są zagrożone.
Kasiu, zdecydowałaś się już na odmianę róż pnących? Ja mam młodziutką 'Eden rose', ładnie od wiosny odbiła, zdrowa i sporo pąków ma, tak więc zapowiada się przyzwoicie.

Karolinko jeszcze nie zdecydowałam się jaką różę wybrać. A czy ta Twoja powtarza kwitnienie? Na takiej właśnie by mi zależało. Pokażę Ci potem z czego mam poidełko. Ze starego świecznika. Potem wrzucę fotę to zobaczysz.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 13:38, 20 cze 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
jankosia napisał(a)
Drogie. Cudne jest.

Drogie jak diabli. Sama bym się nie szarpnęła.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
GosiaJoanna 14:09, 20 cze 2015


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Katkak napisał(a)

Tak Małgosiu, u Kapiasów. Drogie było- 84zł, ale dostałam je od kogoś w prezencie .


Jeszcze nie takie strasznie drogie ja za swoje zapłaciłam 200 z przesyłką ale jak patrze na nie to juz serce mniej boli że tyle kosztowało hihi pozdro
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Karolinek 15:07, 20 cze 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Katkak napisał(a)

Karolinko jeszcze nie zdecydowałam się jaką różę wybrać. A czy ta Twoja powtarza kwitnienie? Na takiej właśnie by mi zależało. Pokażę Ci potem z czego mam poidełko. Ze starego świecznika. Potem wrzucę fotę to zobaczysz.


Powtarza kwitnienie ale już mniej obficie.
Jestem ciekawa tego poidelka. Pomysłowa jestes
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
kasiek 21:56, 20 cze 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Kasienko - to była wspaniała podróż i niesamowite przezycie ogrodowe!
teraz musze na spokojnie przeglądnąć Twoje zakątki bo marzy mi się też taka baśniowa sceneria! Jeszcze raz wyrazy uznania dla Krzysia - za profesjonalizm przy grilu i łopacie!
I buziak dla dzieciaków, tak dla dobrej minki
Ogród - po prostu zwalił mnie z nóg - zmiany kolosalne!
Kasia mało daje fotek z większą perspektywa - a to błąd - bo ma naprawdę śliczne rabaty!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 21:56, 20 cze 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
I piekne pola żurawkowe


Moje drzewo balonowe

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies