Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje trudne początki, domek przy lesie.

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje trudne początki, domek przy lesie.

Luckaa 20:39, 09 paź 2013


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Niewiem co kupić, berberysy, może coś czerownego, czy kolumnowego? Czy raczej coś płożącego??
____________________
Lucyna
kitek81 21:40, 09 paź 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
no narobiłaś się dziewczyno niby nic się nie chwali, a tu masz i zrobione
wiesz co, a może tam przed jałowcami dać jakieś żurawki, taki jest wybór w kolorach, że z pewnością coś wybierzesz! jakaś bordo odmiana fajnie by tam wyglądała, bo już coś w żółtym odcieniu coś tam rośnie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Luckaa 22:24, 09 paź 2013


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Jakoś tak te bordo do mnie nie przemawia, już i tak dziś zamówiłam berberysa red, ale wiem że brakuje mi bylin, mam krzewy, iglaki, a z małych bylin to tylko funkie, dziś przy jałowcach posadziłam szafirki i krokusy, musze sie rozjerzec za jakąs fajną byliną.
____________________
Lucyna
Luckaa 15:49, 10 paź 2013


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Poszukałam i te pomarańczowe żurawki są fajne, widziałam nawet takie fioletowe, może w przyszłym roku na wiosne, bo w tym roku to zbankrutuje, czekam na jutrzejsze roślinkmi, dziś musze zrobić dla nich miejsce,
____________________
Lucyna
Jadzia68 16:37, 10 paź 2013


Dołączył: 23 wrz 2013
Posty: 143
Witaj Lucynko przyszłam z rewizytą, bardzo dużo już zrobiłaś i ogród pięknieje ani się nieobejrzysz a będziesz miała busz. Powodzenia
____________________
Pozdrawim Jadzia Ogródek ze studnią
paulina_ns 16:49, 10 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Hej Lucynko, Ty mnie odwiedziłaś, więc i ja wpadam do Ciebie Jeżeli chodzi o mnie nie wiele mogę Ci doradzić, bo dopiero się tutaj pilnie uczę ) ale moim zdaniem PLAN to podstawa, zaplanuj, wyrysuj sobie wszystko i na wiosnę ruszysz pełną parą Posadzenie roślinek to kwestia 2 dni, a wiedząc ile i jakie jest o wiele łatwiej
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 16:53, 10 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Luckaa napisał(a)
Niewiem co kupić, berberysy, może coś czerownego, czy kolumnowego? Czy raczej coś płożącego??


Berberysy są piękne, widziałaś u mnie odm. admiration?co prawda to jeszcze przedszkolak, ale rośnie z niej czerwona kulka kolumnowego mam koloru żółtego, ale ciężko mu w gliniastej ziemi i do tego w słońcu.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Luckaa 19:00, 10 paź 2013


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811

Miejsce przy zjezdżalni planuje zrobić takie

Berberys kolumnowy złoty, berberys płożacy red carpet, paprocie, gozdziki skalne, i żółta trawa, z lewej róża pnąca.



I jak??
____________________
Lucyna
paulina_ns 19:41, 10 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Luckaa napisał(a)

Miejsce przy zjezdżalni planuje zrobić takie

Berberys kolumnowy złoty, berberys płożacy red carpet, paprocie, gozdziki skalne, i żółta trawa, z lewej róża pnąca.



I jak??


Ale to chcesz zjeżdżalnie przenieść w inne miejsce, czy zrobić rabatę w środku niej? Ja bym zostawiła przestrzeń dzieciakom i w miejscu tej rabaty zrobiła piaskownicę i mini plac zabaw, ale to Twój ogród i Ty tu rządzisz
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Luckaa 20:49, 10 paź 2013


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Zjezdzalnia jest w kształcie literki L , w środku w trójkącie nie rośnie nic, trawa kiepsko, bo cięzko tam dojechać, taki nijaki zagajnik, więc zrobie przy tym bzie rabate, była keidyś na podwórku piaskownoca, ale co tam piaskownica metr na metr, jak za ogrodzeniem jest wielka kupa piachu, więc one przestrzeni mają tyle wkoło domu że hoho, ta róza nie jest tu tak blisko, po lewej stronie przy piaskownicy ejst jeszcze troche miejsca.
____________________
Lucyna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies