Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje trudne początki, domek przy lesie.

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje trudne początki, domek przy lesie.

kitek81 21:25, 10 paź 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
tylko pamiętaj, że berberysy mają kolce, więc nie wiem, czy dobrze sadzić je w miejscu gdzie się bawią dzieci?
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Luckaa 22:14, 10 paź 2013


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
O to niewiedziałam, ale róże tez mają kolce, a te berberysy będą w środku rabaty, ukują to drugi raz nie będa dotykały
____________________
Lucyna
paulina_ns 11:42, 11 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Luckaa napisał(a)
O to niewiedziałam, ale róże tez mają kolce, a te berberysy będą w środku rabaty, ukują to drugi raz nie będa dotykały


Mają, mają ja jak przesadzałam swojego, to przekonałam się na własnej skórze przy moich łobuzach taka rabata w środku zjeżdźalni, by się nie sprawdziła, bo zaraz została, by zdeptana
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Luckaa 13:36, 11 paź 2013


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Maluchy wogóle tam sie nie kręca po tej stronie, czasami wchodzą za zjędzalnie, zreszta one już im sie chyba znudziła, bo całe dnie siedzą za ogrodzeniem za tymi jałowcami, tam mają kupen piachu i rózne cuda tam robią, chyba nawet na fotce widać, dziś przyszłyu zakupki z allegro, trawka ekstra, z jednej sadzonki moge zrobić spokojnie z 5 małych, jestem zadowolona, inąłdnie zapakowane.
____________________
Lucyna
malgorzata_s... 13:54, 11 paź 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Pokaż koniecznie te zakupy bom ciekawa. Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
paulina_ns 17:15, 11 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Luckaa napisał(a)
Maluchy wogóle tam sie nie kręca po tej stronie, czasami wchodzą za zjędzalnie, zreszta one już im sie chyba znudziła, bo całe dnie siedzą za ogrodzeniem za tymi jałowcami, tam mają kupen piachu i rózne cuda tam robią, chyba nawet na fotce widać, dziś przyszłyu zakupki z allegro, trawka ekstra, z jednej sadzonki moge zrobić spokojnie z 5 małych, jestem zadowolona, inąłdnie zapakowane.


Pokaż, pokaż, zamawiałaś na allegro?
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Luckaa 19:47, 11 paź 2013


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Dziś już nie zdążyłam zrobić zdjęc, tak zamawiłam na allegro, i to już 4 raz, ale tym razem przyszły w najlepszym stanie, ładnie popakowane, pierwszy mój internetowy zakup to była wierzba hakuro i juka, potem zamawiałam bukszpany takie maleńkie 10 cm na żywopłot i kilka trzmielin, nastepnym razem większe bukszpany, a teraz przyszły red barony, żółta trawa, berberys red carpet i berberys kolumnowy, w mojej szkólce było drożej, poprzeliczałam i mi się opłaciło bardziej na allegro.
____________________
Lucyna
Luckaa 10:43, 12 paź 2013


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Zdenerwowałam się, wczoraj była ładna pogoda więc nagoniłąm m do porządków za domem, robienie rabaty zaplaanowałam na dziś bo mam wolne soboty i jestem sama w domuz dziecmi ,a tu klops, dziś zimno i wietrznie, wolałabym nie brać maluchów na dwór w taką pogode, musze poczekać aż jakis domonik wróci chyba
A to moja wczorajsza paczuszka



Faktycznie berberys ma kolce, a tak mieciutko na fotkach wygladał
____________________
Lucyna
malgorzata_s... 11:07, 12 paź 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Zakupki śliczne. No niestety kolce berberys ma. Śliczny jest ale kolczasty. Mój M go nieznosi przy cięciu psioczy zawsze. On jeszcze nie wie że na wiosnę mam chytry plan .
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Luckaa 13:47, 12 paź 2013


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
To berberys się przycina? Tego też nie wiedziałam.
____________________
Lucyna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies