Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje trudne początki, domek przy lesie.

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje trudne początki, domek przy lesie.

malgorzata_s... 18:55, 20 lis 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Jacy słodcy ogrodnicy
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
paulina_ns 19:35, 20 lis 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Luckaa napisał(a)
U mnie w ogrodzie nic sie nie dzieje, ogród zapada w zimowy sen, jeszcze musze jalowce powiązać, co by ich śnieg nie zniekształcił,a to zdjęcie jeszcze jesienne z zakupów i zadzonek z moimi ogrodnikami



Ślicznych masz małych pomocników, Synuś cała mamusia pozdrawiam.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
kitek81 11:16, 21 sty 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
witam
dawno mnie nie było i teraz nadrabian zaległości widzę, że zakupy w Biedrze się udały, pomocniki przyklepały ziemią, teraz tylko czekać do wiosny
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Luckaa 16:00, 23 sty 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Hej odwiedząjących, ostatnio zimowo, więc zrobiłam sobie odpoczynek ogrodowy, myślałam że troche mi przejdzie przez zimowy sen, ale nic z tego, juz nastrajam się na następny sezon, apetyt rośnie w miare jedzenia. Dzis dopiero okryłam tzrmieline na pniu, jakoś tak mi się zapomniało, mam nadzieje że nic jej nie będzie. Pozdrawiam
____________________
Lucyna
Ania74 10:43, 29 sty 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Witaj mamo bliźniaków
Mam informację, która może Ci się kiedyś przyda, w końcu jesteś z okolic Torunia
Kumpela odkryła fajną szkółkę bylin i nie tylko. Kupowała tam kilka razy i była zadowolona, duży wybór roślin i niskie ceny. Podaję link http://www.barcikowscy.eu/.
Sezon przed nami, więc trzeba zbierać takie info gdzie się można zaopatrzyć. A jak widzę masz wielkie plany na wiosnę... Czasem warto się przejechać i kupić dokładnie opisane odmiany u rzetelnego sprzedawcy, niż się później domyślać.
Pozdrawiam i życzę owocnego projektowania...
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
Luckaa 16:09, 02 lut 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Dzisiejsza zimowa sesja,
część roślin jest takich małych że są przykryte śniegiem, wzdłuż kamieni rośnie bergenia.

i ta sama rabata od drugiej strony, ze ,,straszydłem" na pierwszym planie, czy mój wymarzony nabytek się przyjął okaże się wiosną

i cyprysiki, malutkie bukszpany i trzmieliny i świerk przyniesiony z lasu, który ma fajny kształt
____________________
Lucyna
Luckaa 16:14, 02 lut 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
I takie małe porównanie, to samo ujecie
dziś

rok temu


Widzicie róznice? Ja nie, dzieci nie wyrosły z czapek, hihi
____________________
Lucyna
Luckaa 21:43, 04 lut 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Na jutro zaplanowałam wizyte w ogrodniczym, już nie moge się doczekac jupi.
____________________
Lucyna
kitek81 22:06, 04 lut 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
fajne dzieciaki, ile im radości sprawia ten śnieg
co planujesz kupić w ogrodniczym? ja byłam w sobotę, ale kupiłam jedynie wapno do bielenia drzew i karmę dla ptaszków
pozdrawiam :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:07, 04 lut 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Ania74 napisał(a)
Witaj mamo bliźniaków
Mam informację, która może Ci się kiedyś przyda, w końcu jesteś z okolic Torunia
Kumpela odkryła fajną szkółkę bylin i nie tylko. Kupowała tam kilka razy i była zadowolona, duży wybór roślin i niskie ceny. Podaję link http://www.barcikowscy.eu/.
Sezon przed nami, więc trzeba zbierać takie info gdzie się można zaopatrzyć. A jak widzę masz wielkie plany na wiosnę... Czasem warto się przejechać i kupić dokładnie opisane odmiany u rzetelnego sprzedawcy, niż się później domyślać.
Pozdrawiam i życzę owocnego projektowania...


o adres szkółki muszę zapisać i oczywiście wyciągnąć tam męża dzięki za info
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies