Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi kroczkami do celu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi kroczkami do celu...

paulina_ns 09:49, 21 paź 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Magleska napisał(a)
fiu fiu .....jakie ładne paurki


Dzięki Madziu gotowa na zimę ?
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 09:57, 21 paź 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kasia_CS napisał(a)
Piękne pazurasy, a nogi jakie zgrabne No no

Dostawę różyczek mam i ja jutro sadzenie, może uda się dokończyć "cebulowanie".. i na deser też zrobię pewnie pazury, bo już się proszą o korektę


Dzięki Kasiu to super, że i do Ciebie dotarły różyczki robisz im kopczyki na zimę ? Mi jeszcze trochę cebul do posadzenia zostalo w przyszłym tygodniu pewnie posadze w tym już nie zdążyłam wczoraj znow z Wikusia w szpitalu byłam byliśmy na urodzinach w bajkolandzie bawiła się ladnie nagle zaczęła płakać i przestała ruszać rączką okazało się, że wypadła jej główka kości przedramieniowej chirurg włożył spowrotem i rączka zaczęła być sprawna spowrotem eh z tymi dzieciaczkami.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 10:00, 21 paź 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
anabuko1 napisał(a)
No brawo, ogród już gotowy na zimę.
I różyczki posadzone.
U mnie też posadzone dzisiaj.Ale ogród jeszcze częściowo nie zrobiony, bo warzywka są.Jeszcze szkoda mi ich ruszać...
Pazurki bardzo ładnie zrobione


Aniu jeszcze nie tak do końca gotowy, ale najważniejsze rzeczy w nim zrobione najchętniej już teraz wszystko bym scieła żeby mieć mniej roboty wiosną jakie różyczki zamowilas?
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
MalgosiaW 10:42, 21 paź 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
paulina_ns napisał(a)

desdemona

Witaj. Jaka ta Desdemona urocza. Myślałam, że ona bardziej kremowa, a u Ciebie biała. Czy możesz mi powiedzieć, czy jest zdrowa?

Bardzo współczuje córeczce bólu a Tobie nerwów. Z dziećmi tak już jest...
dominika_ 12:04, 21 paź 2018


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Kurczę ale ma Twoja malutka przygód zdrowotnych ostatnimi czasu, oby to już ostatnia. Widzę, że u Ciebie sezon już zakończony
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
paulina_ns 13:06, 21 paź 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
MalgosiaW napisał(a)
Witaj. Jaka ta Desdemona urocza. Myślałam, że ona bardziej kremowa, a u Ciebie biała. Czy możesz mi powiedzieć, czy jest zdrowa?

Bardzo współczuje córeczce bólu a Tobie nerwów. Z dziećmi tak już jest...


Małgosiu desdemona to u mnie tegoroczny nabytek, wiec nie wiele mogę o niej napisać z krótkich obserwacji mogę napisać tylko tyle, ze przez cały sezon była zdrowa, nieustannie kwitla, ślicznie pachnie to jak na pierwszy rok rokowania są pozytywne co do tej różyczki

A co Wikusi najważniejsze, ze tak to się zakończyło.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 10:05, 27 paź 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Trochę mnie tu nie było pogoda całkowicie zwariowała wiatr szalał przez kilka dni głowę szło urwać na szczęście od wczoraj się uspokoiło i dzisiaj jest całkiem przyjemnie, wyszłam na chwilę do ogrodu i zauważyłam, że gracki pierwszy raz u mnie zakwitły



____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 10:07, 27 paź 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
najbardziej jednak zaskoczył mnie morning light on kwitnie?



A poza tym w ogrodzie pustki, a na horyzoncie śnieg


Miłego weekendu
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
10:25, 27 paź 2018
Paulinko wyjątkowy rok mamy, u mnie też gracek i ML pierwszy raz zakwitły, najpierw gracek potem ML
BasiaLT 21:11, 27 paź 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
U mnie zakwitł zebrinus. W tym roku trawy dają prawdziwy popis.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies