Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi kroczkami do celu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi kroczkami do celu...

paulina_ns 12:36, 09 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
a na koniec zamówiłam sobie na allegro takie oto tulipany już nie mogę się doczekać aż przyjdą, ciekawa jestem, czy na wiosnę się takich doczekam )

____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 12:38, 09 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
katia2307 napisał(a)


taki widok z tarasu - cudo


w zimie jest jeszcze piękniej, jak spadnie śnieg wstawię fotki
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 12:58, 09 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
i kontrola trawki, trochę się o nią bałam, pierwszy raz ją tak ciachałam na pół, ale widzę,że nic jej nie dolega i sobie rośnie przycina się jakoś te trawki? jakoś pielęgnuje? jestem zielona, bo to moja pierwsza



____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 14:27, 09 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
chłopaki śpią, więc szybciutko przesadziłam berberysa na rabatę z tyłu do towarzystwa dostanie 2 kuzynów odm. ' Tiny Gold '



____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 14:29, 09 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
a póki co zdjęcie mojej BARDZO skromnej rabaty )



Nie mogę sobie poradzić z trawą, która rośnie na niej, ma ktoś jakieś sposoby?
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 14:30, 09 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
a i te kamyczki to nie ozdoba, tylko zaznaczone gdzie będzie trzmielina na pniu
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
malgorzata_s... 14:44, 09 paź 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Z wierzby boczne pędy odcinaj i nie sadź bo szczepiona jest na zwykłej wierzbie i to pędy dzikie wlaśnie z tej dzikiej. Hortensje zostaw do wiosny nie obcinaj. Nie wiem jaka to hortka ale wiele kwitnie na pędach drugorocznych i jak obetniesz nie będzie kwitła. klonowi nic nie będzie. Róże na pniu u mnie przemarzają i ja mam w donicach i chowam. Przed schowaniem pryskam środkiem owadobójczym i zima co jakis czas podlewam. Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
paulina_ns 15:00, 09 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Z wierzby boczne pędy odcinaj i nie sadź bo szczepiona jest na zwykłej wierzbie i to pędy dzikie wlaśnie z tej dzikiej. Hortensje zostaw do wiosny nie obcinaj. Nie wiem jaka to hortka ale wiele kwitnie na pędach drugorocznych i jak obetniesz nie będzie kwitła. klonowi nic nie będzie. Róże na pniu u mnie przemarzają i ja mam w donicach i chowam. Przed schowaniem pryskam środkiem owadobójczym i zima co jakis czas podlewam. Pozdrawiam



Małgosiu dziękuję za odpowiedź ,to jest hortensja ogrodowa, a kiedy chowasz róże? bo już teraz w nocy pojawiają się przymrozki.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
malgorzata_s... 15:13, 09 paź 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Nie jeszcze. Róże nie są bardzo wrażliwe na przymrozki. Chowam na początku listopada.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
paulina_ns 15:17, 09 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Nie jeszcze. Róże nie są bardzo wrażliwe na przymrozki. Chowam na początku listopada.


ok,dziękuję Ci bardzo i pozdrawiam
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies