Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

EPODLAS 22:33, 19 wrz 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Aganiu, piękne masz miskanty, ale czy one kwitną u ciebie? Jesteś chyba wielbicielką kociaków, bo nie wiem, ale chyba naliczyłam trzy. Ja znowu kocham psy i mam małą kundelkę Misię. Ludzie ponoć się dzielą na tych co kochają psy i tych co kochają koty. Ale twoje koty naprawdę urodziwe. Jeżówki masz naprawdę śliczne.
____________________
Mój ogród
Agania 19:11, 20 wrz 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Bożenko, ja stworzona do miłości, kocham przyrodę całą, nawet kiedyś w pracy ratowałam szerszenia przed kolegą, a nie kolegę przed szerszeniem Miskanty tak kwitną, ale jeszcze nie wszystkie, giganteus, zakwita, ale to są naprawdę pojedyncze kłosy, ucałuj swoją Misię od mnie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
kasiek 19:11, 20 wrz 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Wow- bajeczne widoki u Ciebie
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
malgorzata_s... 19:17, 20 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Co ta m Aganiu u miłośniczki przyrody? Uratowałaś dziś jakieś istnienie?
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
GorAna 19:17, 20 wrz 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Agatko, Twoje indywidualności sa piękne...a o ogrodzie już nie wspomnę
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Agania 19:34, 20 wrz 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ANIA napisał(a)
Agania nie dość, że masz piękny ogród, to jeszcze pięknie położony wśród wzgórz.

Aniu, widoki mam super, ale wokoło nieużytki, które niosą z wiatrem i rozsiewają chwasty, za siatką mam trawsko do wysokości ogrodzenia, ale coś za coś. Jak jest piękna pogoda po halnym to widać, Śnieżnicę, Babią Górę i nawet Tatry



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:49, 20 wrz 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Witajcie dziewczyny, taką ogólną żywicielką jestem, ale dzisiaj o mało mojej kotki nie rozdeptałam
i o bio urodzaj dbam, żeby wszystkim żyjątkom, niczego nie zabrakło, aha jeszcze dodam, że posiałam gorczycę na, pod przyszły warzywnik, może coś z tego będzie, u mnie świerszcze się jeszcze teraz drą, M otworzył w tej chwili taras, a zimno wlatuje do domu
Świerszcze uwielbiam i ich dżwięk, jeden z nich wpadł mi w kadr


Może go dojrzycie, latem do mu mi się pakują i budzą nas po nocach
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
22:11, 20 wrz 2013
Witaj Agatko
Przeczytałam na bezdechu cały wątek,bardzo obrazowo napisałaś jak budowaliście dom,zakładaliście ogród,wzruszyłam się..
Macie ogród bajkę,pięknie go stworzyliście rok po roku.Podziwiam tym bardziej,że podłoże gliniaste..
Gdy doczytałam o chartach,że zaginęły..wstrzymałam oddech..ale dobrze wszystko się skończyło.Ja też jestem "psiarą",mamy Sunię,to kundelek,jest już z nami długo i nie wyobrażamy sobie jak jej braknie..
Naliczyłam cztery koty,super,każdy innej maści i każdy piękny.Moja starsza siostra to "kociara".
Gdy zobaczyłam w jakim stanie dotarły do Ciebie wrzosy aż jęknęłam..to się nazywa dbałość o jakość...ale napisałaś,że poradzisz sobie z tym,więc jestem spokojna Ja też z tych co lubią dopatrzeć i dotknąć
Masz piękne iglaki smutniaki jak je nazwałaś i potrafisz pokazać jak są niesamowite.My na swoje nutkajskie cyprysiki mówimy smutaski.. tak u nas nazwały je dzieci,jeden sadziła córka a drugi syn,więc to ich drzewa 'Hortsmannem' jakie cudo,był na mojej liście ale to spore drzewo iglaste i zrezygnowałam a nawet nie wiedziałam,że taki kujący ale te jego zwieszające się gałęzie,niesamowicie wygląda...mmm...
Świerk 'Inversa' u Ciebie już taki duży,widać jego urodę właśnie w późniejszym wieku tak jak u Was,zaczyna już "zakręcać". Kupiłam go w tym roku,że niby to 'Inversa' ale cały czas myślę,że chyba sprzedano mi 'Acroconę'..
A w ogóle to robisz piękne zdjęcia,jeżówki prześliczne,mus wpisać na listę..matko jak ona zaczyna się wydłużać...a widoki Waszej okolicy..to już nie wiem co napisać,cudnie macie..u nas płasko...
Pasikoniki też jeszcze u nas grają,w tamtym tygodniu wpadł przez drzwi taki ogromny,mąż łapał go w słoik..bo się bałam,oczywiście został wypuszczony do ogrodu..
Miło spędziłam u Ciebie czas i zajrzę jeszcze nie raz
Dobrej nocki
22:16, 20 wrz 2013
A odnośnie bio ogrodowego to ja też z tych Mimo iż strasznie boję się pająków i wszelkiego robactwa...brrr..nie zastosowałam oprysków przeciw komarom ( jak większość z naszego osiedla ) bo doczytaliśmy,że oprócz komarów znika całe życie ogrodowe w postaci biedronek,pająków i innych pożytecznych żyjątek,wszystko jest uśmiercane...no trudno,komary miały na nas używanie
malgorzata_s... 22:22, 20 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Ale widoczki. No ale wszystko ma swoją cenę.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies