Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 10:03, 29 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Waclaw napisał(a)


Bardzo współczuję i .... nie wiem jak Cię wesprzeć.

Na Twoim wątku zawsze przebija Twoja radość. Poznałem Cię taką radosną.
Nie wiedziałem.

Drogi Wacławie przepraszam ostatnio nie jestem sobą...
roku na rok jest gorzej, ale grunt, że ogród cieszy, w domu ciepło i kociaki są super
Pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 10:09, 29 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Oj Agacia całuje mocnnno. Kręgosłup to okropna sprawa wyłączająca człowieka z życia. Bardzo zmieniła Ci sie sylwetka (na plus oczywiście) ale może przez to zmieniłaś środek ciężkości lub ułożenie kręgosłupa. Może stąd pojawiła się dyskopatia. Buziam Cię bardzo mocno i trzymam kciuki za twoje futerkowe pieszczochy

Coś w tym jest Kasiu..dodatkowo 10 godzin w pozycji siedzącej w pracy potem za kierownicą...to trochę za dużo jak dla mnie z taką krzywizną musi boleć
Sonatka z dnia na dzień coraz lepsza
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 10:10, 29 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
abiko napisał(a)
Jej co Sonatce jest.. gdzie jeździsz do wet.? Napisz na prv.

Agnieszko jesteśmy pod dobrą opieką..zagrożenie minęło
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 10:17, 29 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
mirkaka napisał(a)
Trzymam kciuki za Twój kręgosłup i za kotka żeby się wyleczył.
U mnie zima pod hasłem kontuzji, jestem po operacji barku, a poza tym mam jeszcze oba łokcie do leczenia i kolano, o biodrach i kręgosłupie nie wspomnę, ech jak tak się zastanowię to jeszcze tylko jedna noga mnie nie boli

To mnie pocieszyłaś..że hey...za kciuki dziękuję i wzajemnie trzymam za Ciebie kciuki i pozdrawiam w tych trudnych dla nas momentach

A wiesz, że moja kontuzjowana noga i leczona mnie nie boli, zdrowa boli...na to wygląda, że dopiero musisz sobie coś zrobić, żeby Cię po prostu wyleczono?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 10:22, 29 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasja83 napisał(a)
Aganiu czytam o Twoim kręgosłupie...straszna przypadłość-uprzykrzająca codzienność. Oby Ci się poprawiło...

Pytałaś u mnie o kreta-ja odłowiłam go mężowymi rękoma-wykopał go sztychówką, jak ruszała się ziemia w kopcu.

Kasiu poprawy specjalnie u mnie nie ma, za dobre słowo bardzo dziękuję

Udane polowanie było...sprytnego masz eM zawsze Ci to pisałam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 10:23, 29 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anka_ napisał(a)
Agatko doczytałam, że masz Acer platanoides 'Columnare. Powiedz mi proszę ile ma lat i jaką szerokość. Tniesz go? Masz może go gdzieś na fotce?

Aniu poszukam zdjęć, wiesz ja mam taką odmianę o pobudrowanych liściach...lubię tego klona
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
kasiek 18:21, 01 gru 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Hej Piecuszku - masz fotki zimowego ogrodu?
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agania 16:32, 02 gru 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Hej Piecuszku - masz fotki zimowego ogrodu?


Nie nie mam fotek z ogrodu...eM wrócił z delegacji chory, szybko mnie zaraził, dzisiaj chora sadziłam ostatnie krokusy
przy pomocy dłuta i młotka 100 sztuk,
W domciu ciepło i jeden łobuziak dokazuje i niszczy mi dekoracje


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Aurelllia 16:41, 02 gru 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Aganiu przepraszam, ale tak się obśmiałam, że za pomocą dłuta i młotka sadziłaś Jednak miłość do roślin i uprawy ogrodu potrafi przezwyciężyć nawet mróz i glebę zmarzniętą
Łobuziak przesłodki
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
JoannA 16:48, 02 gru 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Śliczny ten łobuziak, ale i dekoracje mnie urzekły.
Krokusy trzeba było do doniczek posadzić, a jak ziemia rozmarznie zadołować na rabatach. Idzie ocieplenie
Szkoda zdrowia Agniu, ale już posadziłaś.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies