Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

kasiek 08:05, 25 lis 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Oj Agacia całuje mocnnno. Kręgosłup to okropna sprawa wyłączająca człowieka z życia. Bardzo zmieniła Ci sie sylwetka (na plus oczywiście) ale może przez to zmieniłaś środek ciężkości lub ułożenie kręgosłupa. Może stąd pojawiła się dyskopatia. Buziam Cię bardzo mocno i trzymam kciuki za twoje futerkowe pieszczochy
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
abiko 21:00, 25 lis 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Jej co Sonatce jest.. gdzie jeździsz do wet.? Napisz na prv.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
mirkaka 11:19, 26 lis 2018


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Trzymam kciuki za Twój kręgosłup i za kotka żeby się wyleczył.
U mnie zima pod hasłem kontuzji, jestem po operacji barku, a poza tym mam jeszcze oba łokcie do leczenia i kolano, o biodrach i kręgosłupie nie wspomnę, ech jak tak się zastanowię to jeszcze tylko jedna noga mnie nie boli
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
kasja83 14:26, 26 lis 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Aganiu czytam o Twoim kręgosłupie...straszna przypadłość-uprzykrzająca codzienność. Oby Ci się poprawiło...

Pytałaś u mnie o kreta-ja odłowiłam go mężowymi rękoma-wykopał go sztychówką, jak ruszała się ziemia w kopcu.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
sylwia_slomc... 20:11, 27 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Co z kicią???Lepiej Jej już?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 21:08, 27 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Lepiej chyba lepiej...przyszła do mnie na kolanlka
wymasowałam jej brzuszek i usnęła
..ja zaraz za nią pójdę w kimono


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
anka_ 18:28, 28 lis 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Agatko doczytałam, że masz Acer platanoides 'Columnare. Powiedz mi proszę ile ma lat i jaką szerokość. Tniesz go? Masz może go gdzieś na fotce?
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Agania 09:54, 29 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anpi napisał(a)
Agatko ,zaglądam a tu jakieś smutne wieści...trzymam kciuki za kotka!
A jeżeli chodzi Twój o kręgosłup to może trzeba poszukać dobrego rehabilitanta.Np. metodą mobilizacjiOczywiście zależy w jakim stanie są Twoje dyski,robiłaś np. tomografię kręgosłupa?My mamy takiego ,który nas co jakiś czas "reperuje" i uczy funkcjonować bezbólowo

Kciuki przydadzą się nam obu..W tej chwili diagnozują mi na nowo odcinek piersiowy, mam RM wizyjnego i krzyżowo_lędźwiowego, ortopeda nie chciał mi odpowiedzieć w jakim stanie są moje dyski...tylko,że wymagają rehabilitacji i rehabilituję się sama...ćwiczę ...muszę poczytać o tej rehabilitacji mobilizacyjnej.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 09:56, 29 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)
Wiem Agatka, że jesteś wysportowana i na pewno robisz wszystko co można. Nie wiem na ile u Ciebie jest możliwa operacja...
reszta na priv

Operacja w dyskpatii odpada nie ma możliwości operacyjnej.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 09:59, 29 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)
Aganiu trzymam kciuki za kotka. Zatrucie ? Mam cichą nadzieję że nikt do tej sytuacji ręki nie dołożył bo w dzisiejszych czasach ludzie są różni. I nigdy nie wiadomo co i kiedy będzie przeszkadzało. Zdrowka Kochana Tobie życzę


Basiu i ja mam taką nadzieję, że w moim najbliższym sąsiedztwie mieszkają sami przyjaźni zwierzętom ludzie...dziękuję zdrówko mi potrzebne od zaraz
Buziak kochana
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies