Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 21:34, 23 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)



O przepraszam - cudo odbija sie w lustrze

Kociak boski, moja młoda ogląda z radością

To taka fotka w chwili pstryknięta...na karcie SD już jej nie ma...aaaa koty są cudowne
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:38, 23 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
mirkaka napisał(a)
Pięknie, klony przecudne, ale chryzantemy w wiklinowych kosza skradły moje serce
Będziesz je zimować w garażu czy zakopiesz w ogrodzie?


Klony mają swój czas i swoją magię, ciągle nie mogę ich wyrazić tak jak chcę...słaby sprzęcior

Chryzantemy te w koszach są z tych jednorocznych...listopad to ich czas właśnie w koszach
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:41, 23 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Anda napisał(a)
Cudowny pokoik Tą serię mebli również bardzo lubię.


Właśnie ten wycinek z tej serii sprawił mi trochę kłopotu, ale jest ok
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:42, 23 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:48, 23 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mala_Mi napisał(a)
Cudowne widoki jesiennego ogrodu i jeszcze te chryzantemy w koszykach.. pięknie

A ja w tym roku ogarnęłam oczko w lepszych temperaturach Nawet nie musiałam rozgrzewać łapek.. od kilku lat taplałam się na tej zimnicy.. i w tym roku podziałałam sobie dość. Szkoda moich i tak zrypanych stawów.


Ogród mnie ucieszył z tymi koszami
Oczko aż się prosiło, zimą przynajmniej będzie coś do fotografowania
Właśnie zrypane też mam nie wiem co i jak to leczyć,
Lekarz zdiagnozował dyskopatię, nie wiem jak ten problem przekazać pracodawcy, boli mnie bardzo,
a najgorsze, że koleżanka z pracy powiedziała, że to tylko dyskopatia, to jakby nic
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:02, 23 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
abiko napisał(a)
Ależ masz widoki Przepiękne.. ale Twój teraz to moje marzenie. A kwiaciarnię chyba znam Ta w N?

Też kiedyż będę miała taką pracownię jak u Ciebie.. jeszcze kilka lat
Twoje kociaki dają sobie robić zdjęcia, mój nie ma szansy. Za to z głodu nie padnie

I ten róż w blond włosach w woderach.. aż się uśmiechnęłam.
Jestem teraz w Bisk. 2 razy w tygodniu

Lubię ten mój kawałek domu...kwiaciarnia tak to ta w "N"
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:06, 23 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anabuko1 napisał(a)

Zawsze podziwiam twój piękny ,bogaty ogród.
Fajny kociule.
Widoczki też przepiękne.
Pozdrawiam

Dziękuję Aniu...kociaki dla mnie teraz najważniejsze, a ogród teraz musi odpuścić zaniedbanie,
chyba już tak co roku zostanie, ale już za wiosną tęsknię, ogród musi
się dla mnie postarać
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 22:07, 23 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Agania napisał(a)

Ogród mnie ucieszył z tymi koszami
Oczko aż się prosiło, zimą przynajmniej będzie coś do fotografowania
Właśnie zrypane też mam nie wiem co i jak to leczyć,
Lekarz zdiagnozował dyskopatię, nie wiem jak ten problem przekazać pracodawcy, boli mnie bardzo,
a najgorsze, że koleżanka z pracy powiedziała, że to tylko dyskopatia, to jakby nic

Bo to niestety bardzo bolesna, ale i bardzo popularna w obecnych czasach przypadłość zdrowotna
Na pocieszenie mam od dziecka, raz jest lepiej, a raz gorzej nigdy człowiek nie wie kiedy jak będzie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 22:19, 23 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Anitka napisał(a)
Wiesz, że tych widoczków to ci wszyscy zazdrościmy. Te chryzantemy w koszach świetnie do ogrodu pasują.

Pracownia już prawie na finiszu, czekamy na pierwsze działa

Prace w oczku wywołały mój wilki podziw dla Ciebie. I tak sobie myślę, że wiele jestem w stanie zrobić dla ogrodu, ale takich rzeczy chyba nie. Więc tym bardziej wielkie uznanie widząc takie zdjęcia.
A Ozzy tak obojętnie przechodzi obok tych kopców Czyżby to celebryta?

Widoczki też uwielbiam...patrzę na światełko zapalające się na Śnieżnicy, do której mamy 30 minut drogi...to nasz stok na którym śmigaliśmy na deskach

Chryzantemki ściął już mrozik, ale i tak są piękne

Pracownia jak na razie łączy się tylko z ogrodowiskiem, na artyzm trzeba jeszcze poczekać....mam pomysł, ale czy zdążę przed Świętami....zobaczymy

Noo...oczko mnie wołało...ale też rybcie, które chciałyby na zimę gdzieś przycupnąć

OZZY już dawno celebryta nie zauważyłaś..."Sonatka" za to chora...bardzo się o nią marwię, miesiąc temu była prawie w ciąży...miała tak duży brzuszek, a teraz to sama skóra na kości...boziu co jej jest...ona na pole wcale nie wychodzi, dostała 4 zastrzyki, jutro druga seria
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:25, 23 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
gosika67 napisał(a)
Krajobrazy piękne, już wyobrażam sobie jak jest mgła, kotka psotka świetna, pozdrowienia od moich kotów psotów.

Dziękujemy za pozdrowienia, szalejemy też, ale Sonusia jest na razie cicha, jutro do
Veta naszego po kolejne zastrzyki, mamy nie jeść nic, koty w okolicy chorują, chyba jakiś ciężki wirus łazi
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies