Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 11:10, 09 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)


Aganiu Kochana ciesz się i szalej z radościJa cieszę się Razem z WamiDziękuję bardzo za widoczek
Aganiu Twoje zarośla pięęęęękne
Buziolki

Basieńko mam teraz ogromnego lenia, latam i oglądam kolory, łapię świeże powietrze, oddycham...wypoczywamy dziękuję
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:11, 09 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasiolaaa napisał(a)
jaka roslinnosc fajny tarasik az sie koteczdk wyleguje wie gdzie fajnie

Tarasik lubiany i oblegany przez nasze koty...mają ciepło od kamienia
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:12, 09 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Katkak napisał(a)
Agatka to zdjęcie ogrodu z góry rzuciło mnie na kolana' widzę codowne wiadomości. Gratuluję Kochana, doczekałaś się

Same radosne niusy u mnie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:44, 09 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasik napisał(a)
Aga- ta zieleń u Ciebie powala na kolana. Ja już nie piszę o połączeniach i Twoich zdolnościach do tworzenia, ale o naturze, która ukierunkowana odkrywa tak piękne obrazy.
No i połączenie kamienia.... dla mnie cudnie.


Bardzo mi miło, że tak to widzisz Kasiu...jak zawsze takie ciepłe słowa mnie motywują, zbliża się małymi kroczkami jesień i będziemy myśleć znowu
o wiosennych obrazkach w naszych ogrodach
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:45, 09 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Waclaw napisał(a)


Agatko, z jakiej to bajki kraina?
Gdzie tak piękny obraz znalazłaś?

W moich stronach Wacławie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:47, 09 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Waclaw napisał(a)


Malujesz roślinami. Jak u Mehoffera lecz wspanialej.

Nic tylko brać pędzel i malować
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:48, 09 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
AgnieszkaW napisał(a)
Agatko, bliższe i dalsze widoki przepiękne, a o dobrych wieściach miło czytać

Dziękuję Agnieszko
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:51, 09 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mala_Mi napisał(a)
Wakacje się skończyły.... oczywiście dla wnuków.... po 2 tygodniach aż mi cisza w uszach dzwoni.. pierwsza myśl po wyjeździe to CISZA
Zaglądam co u Ciebie po weselu.. piękne ozdoby były.
A szklarenka... no cóż.. tylko pozazdrościć

Chociaż i tak najbardziej zazdroszczę widoków

Aniu nie ma czego zazdrościć u każdego na wszystko przychodzi czas, ja teraz czekam na wnuki i pierwsza wnusia juz w drodze...doczekałam się

Widoki cieszą i co najważniejsze zdrowe powietrze i ogrodowe zbiory
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:59, 09 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)


To rzeczywiście jak w górach
Zarośla też potrzebne. Choć nie każdy lubi busz teraz moda na domki z równym trawnikiem i gdzieś tam donice z kwiatkami nawet z moim minimalizmem to dla mnie nuda

Minimalizm przeważa w miastach i w nowoczesnych osiedlach, na wsi to by raziło i wyglądało groteskowo, ale zdarzają się i takie ogrody....
Postawiłam na drzewa i nie żałuję...każda pora jest piękna
Czasem busz też może drażnić, we wszystkim trzeba mieć umiar i umiejętność
w proporcjach.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:08, 09 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Iwonka napisał(a)


Ależ ty masz widoki... CUDOWNE To z dachu? Żartuję, tak fajnie usytuowaliście dom, że nic tylko patrzeć i patrzeć w tę przestrzeń wokół. Rabaty tak skomponowałaś, że po latach stanowią obłędną całość, wszystko do siebie pasuje i stanowi malarski kadr. Wiele kadrów

Widok z balkonu Iwonko...jestem zadowolona, ale zagłębiłam się w moim buszu i wiesz jest co wycinać. Przydałoby się rabaty bylinowe zacząć od nowa, wykopać, przekopać, ziemię poprawić, użyźnić posadzić nowe rośliny i nie da rady gryzonie są i niszczą bardzo na większą skalę trzeba mieć więcej czasu dla ogrodu i czy jeszcze będzie mi się chciało...teraz będę mieć znowu coraz mniej czasu, a dla siebie muszę go mieć dużo więcej....czas na odskocznię i leżakownia mi się marzy taki czas dla mnie, dla książki, dla drutów np.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies