Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 12:41, 01 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
jolanka napisał(a)
Z dekoracji ślubnych to możesz byś baaardzo dumna, powinnaś robić je zawodowo, eleganckie i urokliwe
Na pewno na żywo były jeszcze piękniejsze, zdjęcia nigdy nie oddadzą wszystkiego.

Zwierzęta w domu to zawsze jakieś przygody i atrakcje, nic na to nie poradzimy, ze one tez maja swoje „sprawy” do załatwienia. A że jakiś łobuz i w świecie kocim też się znajdzie to i kłopoty i ich nie omijają. Miejmy nadzieję, że wszystko dobrze się skończy.
A na zdjęcia z ogrodu .... to tylko głęboko oddycham

Jolu lubię te kwiatowe wyzwania...zawsze chciałam mieć kwiaciarnię, ale
dzieci nie były zainteresowane, a z eM ten biznes nie byłby możliwy.

Z kotami jak z dziećmi, ale dużo jest przy tym radości i odstresowania
po całych dniach spędzonych w pracy, uwielbiam kontakt ze zwierzętami
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:43, 01 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pszczelarnia napisał(a)


Mistrzostwo! Kolor fantastyczny!

I dekoracje na ślub syna. Wszystko bardzo odświętne.


Miło mi, że szklarnia się spodobała

Odświętnie musiało być nie inaczej
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:44, 01 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dominika11 napisał(a)
jak zawsze Agatko cudniaście

kociaki piekne wyzdrowieje i bedzie dobrze

Dziekuję Dominiko, kociambry machają do Twoich
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:50, 01 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
zawitka napisał(a)
Wracam ----obejrzałam smutne to jak zwierzki chorują trzymam kciuki .Dekoracje ślubne masz gust. No a szklarni to ------nic nie napiszę bo bomba Pozdrawiam

Już jest z Mańkiem dobrze coraz lepiej, on już ma taki charakter, że się pojedynkuje i takie kocury, które chcą się z nim zmierzyć to przychodzą i się boksują.
Kot Grafit z żadnym nie zadziera i jego też nie zaczepiają, on jest spokojny co najwyżej się przygląda, albo schodzi z drogi i dooopkę zabiera z drogi
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:21, 01 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ewsyg napisał(a)
Agatko, pięknie przystroiłaś dom na ślub syna. Mnie wesele córki czeka pod koniec sierpnia. Przyznam, że jestem bardzo ciekawa jaką sukienkę miała panna młoda
Pozdrawiam Ewa

Och jak fajnie wesele i u Ciebie i córcia rola mamy bardzo ważna...będzie
z pewnością sliczna panna młoda i jej mama
Paulinka miała sukienkę koronkową luźną z odkrytymi plecami i z trenem
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:23, 01 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
paradas napisał(a)
Uwielbiam te kolory w szklarni, jeszcze morze terakotowych doniczek i jesteśmy w meksyku
Trochę jak w ogrodzie Fridy Kahlo

Taaak te ceramiczne doniczki musza być koniecznie... też mam taaką zachciankę jak w ogrodzie Fridy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:24, 01 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)
Hej Aganiu jak tam koteczek-rudzielec się miewa?

Basiu Maniek miewa się już zdrowo
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:30, 01 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Nie mam aktualnych zdjęć, ale zostawiam widoczek...ostatnio w końcu krajobraz
po upragnionym deszczu

Ziemia oddycha
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Margarete 14:07, 01 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Cudny ogród, romantyczne detale i o co poza grodem też piekne, o kocie nie wspominam bo ja wszystkie zwierzaki uwielbiam i mogłabym ich miec pełan dom - widoki na góry kocham po prostu
Szklarenka bajkowa, fajnie to wszystko wyszło
Pozdrawiam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Violka 19:16, 01 sie 2019


Dołączył: 17 maj 2019
Posty: 115
Witaj Agania, dziś dopiero trafiłam do twojego ogrodu i aż mi dech zaparło, niezwykłe miejsce stworzyłaś - urodziłaś sie z takimi zdolnościami? Nie zdążyłam jeszcze u ciebie za wiele przeczytać, obejrzałam tylko trochę zdjęć i aż czuję się onieśmielona , bo ja na razie mam pole , z którego chcę zrobić ogród i na razie intensywnie nad tym myślę
Pozdrawiam cię serdecznie i zapraszam, chociaż na razie nie ma do czego, ale jeśli bedziesz miała ochotę w czymś doradzić, to będzie mi miło
____________________
Viola Ogród leśny na polu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies