Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

anabuko1 07:13, 02 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23597
Agania napisał(a)
Nie mam aktualnych zdjęć, ale zostawiam widoczek...ostatnio w końcu krajobraz
po upragnionym deszczu

Ziemia oddycha

Ja wszyscy jesteśmy spragnieni tego deszczu i jak bardzo się nim cieszymy I roślinki tym bardziej.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Kasiolaaa 08:11, 02 sie 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Aganiu kochana jakie ty masz widoki w pierwszym momecie myslalam ze to obraz pieknie namalowany a nie zdjecie ❤
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
BASIA8 08:47, 02 sie 2019


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Aganiu jak Ja się cieszę że piękny rudzielec ma się dobrze czekałam na takie wieści
W wolnej chwili Aganiu proszę wstaw u Mnie w wątku oddychająca Twoją ziemię Z góry dziękuję.
Buziaki.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Agania 12:19, 02 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Margarete napisał(a)
Cudny ogród, romantyczne detale i o co poza grodem też piekne, o kocie nie wspominam bo ja wszystkie zwierzaki uwielbiam i mogłabym ich miec pełan dom - widoki na góry kocham po prostu
Szklarenka bajkowa, fajnie to wszystko wyszło
Pozdrawiam!

Wiesz jak patrzę na ten widok powyżej to nie widzę mojego ogrodu, ale oddycham wtedy pełną piersią i wiem, że nic mnie nie przytłacza
Cicho zdradzę Wam, że kocia rodzinka znowu się u nas powiększy, ale nic już nie piszę, żeby nie zapeszyć

Teraz jest czas na relaks i spełnianie marzeń
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Urszulla 12:25, 02 sie 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21885
Agania napisał(a)
Nie mam aktualnych zdjęć, ale zostawiam widoczek...ostatnio w końcu krajobraz
po upragnionym deszczu

Ziemia oddycha


Dopiero po ostatnich moich wędrówach wiem na jakich pagórkach masz swój azyl i widczki. Ładnie. Kraków do tej pory kojarzył mi się płasko a w oddali co widać?
Ogrodowe widoki zielone całe szczęście po tej suszy teraz już będzie z górki. Ja dziś myślałam o wrzosach do donic
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Agania 12:26, 02 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Violka napisał(a)
Witaj Agania, dziś dopiero trafiłam do twojego ogrodu i aż mi dech zaparło, niezwykłe miejsce stworzyłaś - urodziłaś sie z takimi zdolnościami? Nie zdążyłam jeszcze u ciebie za wiele przeczytać, obejrzałam tylko trochę zdjęć i aż czuję się onieśmielona , bo ja na razie mam pole , z którego chcę zrobić ogród i na razie intensywnie nad tym myślę
Pozdrawiam cię serdecznie i zapraszam, chociaż na razie nie ma do czego, ale jeśli bedziesz miała ochotę w czymś doradzić, to będzie mi miło

Violu witaj, trochę się aż zarumieniłam od takich miłych pochwał, te zdolności powoli
same się kształtowały, zawsze lubiłam kontakt z przyrodą
i zwierzętami domowymi, z fauną i z florą, że zawsze chciałam mieć dom
z ogrodem i życie dało mi taką szansę to ją wykorzystałam na maxa

Dziękuję i wpadaj do mnie jeśli chcesz czerpać ode mnie siły i rodzić swój zapał
będę Cię zawsze wspierać...odpisałam u Ciebie
Pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:30, 02 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anabuko1 napisał(a)

Ja wszyscy jesteśmy spragnieni tego deszczu i jak bardzo się nim cieszymy I roślinki tym bardziej.

Taak pora monsumowa u nas w końcu i nareszcie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:31, 02 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasiolaaa napisał(a)
Aganiu kochana jakie ty masz widoki w pierwszym momecie myslalam ze to obraz pieknie namalowany a nie zdjecie ❤


Dziękuję ładne zdjęcie mi wyszło
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:36, 02 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)
Aganiu jak Ja się cieszę że piękny rudzielec ma się dobrze czekałam na takie wieści
W wolnej chwili Aganiu proszę wstaw u Mnie w wątku oddychająca Twoją ziemię Z góry dziękuję.
Buziaki.

Nawet nie wiesz jak ja się cieszę i dzisiaj dostałam jakiejś radosnej głupawki, jak mi córcia powiedziała, że już kupili łóżeczko dla małej
i rozglądają się za wózeczkiem, brzuszek nam się powiększa, taka mała piłeczka zaczyna się w środeczku już pomału wiercić

Ok...lecę Cię uszczęśliwić widoczkiem
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:47, 02 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)


Dopiero po ostatnich moich wędrówach wiem na jakich pagórkach masz swój azyl i widczki. Ładnie. Kraków do tej pory kojarzył mi się płasko a w oddali co widać?
Ogrodowe widoki zielone całe szczęście po tej suszy teraz już będzie z górki. Ja dziś myślałam o wrzosach do donic


Czuję się trochę jak w górach
Co tam widać w oddali...całe pasmo Beskidu Wyspowego, Śnieżnicę, Ciecień, Szczebel, Turbacz, Mogielicę.
W dalszej perspektywie przy dobrej widoczności Tatry wysokie, a po prawej stronie nawet Babią Górę

Najbliżej widoczny jest zalew Dobczycki...a całkiem blisko to już moje zarośla
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies