Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 20:48, 30 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Waclaw napisał(a)
Kiedy moje hortensje będą jak Twoje?!

Z pewnością urosną, te na które patrzysz rosną w miejscu, gdzie mam żyłę wodną i one są jak giganty bez podlewania, ale pozostałych nie pokzazuję, bez podlewania męczą się nawet kwitnąc...
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:49, 30 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Katkak napisał(a)
Dzięki Agatko

Kasiu kiedy kotek u Was?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:50, 30 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
AgnieszkaW napisał(a)
Cudnie

Szału nie ma Aguś
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:51, 30 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)
Śliczności pokazujeszWrzosowisko już zaczyna?U mnie już wystartowało

U mnie też wrzosy zwiastują jesień niestety, ale są śliczne
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:53, 30 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dorota123 napisał(a)
Twój ogród zawsze mnie zachwyca, czasem bywam w nim po cichutku. Ten komplecik wypoczynkowy od dawna skradł moje serce, baaaardzo mi się podoba, wręcz marzę o takim.

Dorotko nie musisz bywać u mnie po cichutku, przecież znamy się już kopę lat
Mebelki te właśnie też lubię bardzo, nie były najtańsze, ale klimat tworzą ten romantyczny
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
ewsyg 20:55, 30 sie 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Witaj Agatko. Zawsze lubiłam Twój ogród, a teraz zyskuje dodatkowe diamenciki w postaci roślin kwitnących. Pięknie, bardzo pięknie.

Ten sadziec i u mnie zagościł, póki co rośnie w doniczce.

____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Agania 21:04, 30 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Iwonka napisał(a)
Dorotka ma rację, mebelki urzekają za każdym razem jak na nie patrzę
Agatka trwam w zachwycie nad twoimi zdjęciami!!!!!! Absolutnie genialne kadry!!!!!! Oglądałam już po kilka razy...Wczoraj, dziś. Cudowne ujęcia, nawet kosodrzewiny które mnie ostatnio denerwują u ciebie mi się podobają
Szklarenka przebija się przez roślinki, skończona czy jeszcze dopieszczasz?
Ja odpuściłam w tym tygodniu ogrodowe prace, uwielbiam gorąco, ale nie aż takie! Zwiedziłam za to ogród Brzoskwinia i... drzew mi się chce, drzew Nowy awatarek stamtąd, ten platan skradł nasze serducha.

Och Iwonka dziękuję za uznanie dla kadrów z mojego oka, ciągle się edukuję w tych fotach, ale ciągle mam niedosyt, brakuje mi prawdziewgo szkolenia...zakupiłam sobie lekturkę polecaną przez Asię

Szklarence brakuje oprawy...wiesz chodniczek jest, ale połączenie inspekcika z byłym kojcem dla psów, który adaptuję w coś w rodzaju kącika do relaksu i teren akurat w mocnym spadku jest i brakuje mi ziemi, żeby ścieżkę żwirową z płytkami przy inspekciku połączyć z tym czego mi brakuje?...wiem bez zdjęć ciężko to wytłumaczyć....

Pracować się nie da, tylko podlewanie i trochę kanciki strugam nic więcej kochana, czekamy na prawdziwy deszcz...Gdzie ten ogród Brzoskwinia, wybrałabym się gdzieś najszybciej do Danusi na Anglię
Czytam książkę i włóczki mi przyszły...na Fanaberię i Swwet Kisses

Platan drzewo bogów, jeszcze zmieścisz...ja już mam drzewa i wystarczy


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Katkak 21:36, 30 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nie wiem czy się zdecyduję Agatko, może jakby sam się jakoś napatoczył to może prędzej, a tak to sama nie wiem.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
anabuko1 21:49, 30 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Agania napisał(a)

Szkoda Rubrum, Vertigo, lnu nowozelandzkiego i kordyliny,
ale dla takiej chwili uchwyconej na zdjęciach warto je mieć Aniu





No tak, warto mieć.
Piękne ogrodowe.
Ale i super sówka
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Agania 22:12, 30 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Katkak napisał(a)
Nie wiem czy się zdecyduję Agatko, może jakby sam się jakoś napatoczył to może prędzej, a tak to sama nie wiem.

Kasiu jak chcesz mieć kotka to zaadoptuj, wiem to jest trudna decyzja, ale jak miałabym czekać na napotoczenie to nigdy nie miałabym małego kotka, no chyba, że przyszłaby do Was dzika kotka i u Was by się okociła, też tak bym chciała...nie warto czekać, kociaki są super
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies