Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 22:13, 30 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anabuko1 napisał(a)

No tak, warto mieć.
Piękne ogrodowe.
Ale i super sówka

Warto , warto...chociaż raz, a do traw mamy wszyscy słabość
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
abiko 22:16, 30 sie 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
No piękne zdjęcia prosze Pani!co to za tajemna książkakociaki obłędne swoich nie mam odwagi pokazać.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Agania 22:47, 30 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
abiko napisał(a)
No piękne zdjęcia prosze Pani!co to za tajemna książkakociaki obłędne swoich nie mam odwagi pokazać.

Aga...książka to "Szkoła Fotografowania National Geographic"

Pokaż kociaki, wiesz tak jak pisałam kotki wychodzące zawsze będą narażone na ryzyko, nie uchronisz, ale myśl pozytywnie...i się nie zamartwiaj...jest tyle kocich sierot czekających z minuty na minutę na kochający prawdziwy dom, ja wzięłam i są nowe kocie dzieci szczęśliwe

Maluchy pewnie już mają srylion fotek
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:50, 30 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ewsyg napisał(a)
Witaj Agatko. Zawsze lubiłam Twój ogród, a teraz zyskuje dodatkowe diamenciki w postaci roślin kwitnących. Pięknie, bardzo pięknie.

Ten sadziec i u mnie zagościł, póki co rośnie w doniczce.


Ewa to bardzo się cieszę...sadziec wiesz musi mieć dużo miejsca
Kwiecia mam za mało, ale to się zmieni odmładzam bylinówkę i mam nadzieję, że
zdążę coś nasadzić, tylko te gryzonie...wrr...
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 23:25, 30 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ryska napisał(a)
Aganiu interesują Cię nasionka heliotropu czy smagliczki czy może powojnika bylinowego Cassandra? Nie mogę się połapać a u mnie pytałaś na stronie 967.
Pozdrawiam

Reniu jak najbardziej...chodzi mi o powojnika bylinowego Casandra, ale dwie pozostałe pozycje też przyjmę

buziak
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Gosiek33 06:36, 31 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Agania napisał(a)

Nie dziw się...chłonę każdą wzmiankę jak uzyskać dobrą fotę...wkręcam się w dobrą fotografię i już wiem czym Ty focisz przyznałaś się...ciekawa jestem jakich obiektywów używasz


obiektywy stare i pora byłaby je wymienić tyle że nie ma za co
Mam podstawowy Nikor 18-55 mm (3.5-5.6) i drugi Nikkor 55-200 mmm (4-5.6)
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Iwonka 08:00, 31 sie 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4194
Agania napisał(a)

W tej chwili w naszej rodzinie jest 5 kotów
kot Grafit senior
Kot Maniek senior
kot OZZy junior
Kotka Goyja dziecię
kotka Nigra dziecię

Jest nas futerkowa kocia 5 tka


Czytam u Abiko że kociaki chcesz zobaczyć Nie patrz lepiej bo będziesz chciała jeszcze, takie są cudne i jaśniutkie. Podziwiam cię za nową rodzinkę. Przekułaś stratę w dobro, kochany człowiek z ciebie
Ogród Brzoskwinia był w 583 odcinku Mai. Blisko od Balic, we wsi o nazwie Brzoskwinia. Włóczyłyśmy się tam z moją nieogrodowiskową koleżanką. 100% relaksu, zero ludzi, cisza i spokój. Ogród puszczony samopas, nieplewiony. Właściciele poszli w organizację imprez w plenerze, ale kolekcja drzew obłędna. Mus pojechać tam jesienią i na wiosnę na rodki i magnolie.
Włóczki przyszły, oj znam ten dreszczyk Na mój sweet kissses zabrakło włóczki na rękawy, dokupiłam... i jest inny odcień Wszystko do prucia, nie ma nudy
Skoro platan top drzewo bogów, to koniecznie muszę mu znaleźć miejscówkę, może na działce obok...
Podziwiam za naukę fotografii, dziewczyna wielu talentów z Ciebie Mnie słownictwo branżowe przeraża, no nic nie romumiem.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Katkak 08:29, 31 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Agatka z jednej strony chciałabym kota, ale wychodzącego mimo wszystko, bo lubię je bardzo, a może przy okazji jakąś nornicę by załatwił... z drugiej jednak strony żal by mi było gdyby na ptaki polował, więc stąd też takie dylematy przeróżne.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
ewsyg 09:30, 31 sie 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Agania napisał(a)

Ewa to bardzo się cieszę...sadziec wiesz musi mieć dużo miejsca
Kwiecia mam za mało, ale to się zmieni odmładzam bylinówkę i mam nadzieję, że
zdążę coś nasadzić, tylko te gryzonie...wrr...


Ja wszystkie ekspansywne rośliny sadzę w dużych donicach i ograniczam im pole działania
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Dorota123 15:26, 31 sie 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Agania napisał(a)

Dorotko nie musisz bywać u mnie po cichutku, przecież znamy się już kopę lat
Mebelki te właśnie też lubię bardzo, nie były najtańsze, ale klimat tworzą ten romantyczny
Kiedyś już o nie dopytywałam, ale odpowiedź była wymijająca, a na internecie takich, ani podobnych nie znalazłam.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies