Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 07:26, 20 sty 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)


Oglądałam

Bardzo mi przypomina w swoim charakterze szczepiony złotokap, oczywiście są różnice w wielkości kwiatów na korzyść złotokapa ale chyba karagana ładniejsza przez cały sezon- czy to limonkowe zabarwienie jest tylko wiosną?
Mam na liście wiosennych zakupów, ciekawe czy u nas będzie dostępna.


U Was jest mega wybór i tyle szkółek nie będziesz miała problemu
z karaganką

Kolor ona ma zielony, tylko jak kwitnie na żółto przybiera taki limonkowy odcień
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 07:30, 20 sty 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
mira napisał(a)
Witaj babciu - zdrowia i radości Wam życzę!!!

Oj będzie chyba sporo zdjęć w tym roku bo jak ululasz na ogrodzie to albo dobrze plewić w pobliżu albo zdjęcia robić hehe

Ogrodu cudne fotki podrobilas masz o każdej porze bujność super, a bratki kiedy sądziłam, jako jesienne kompozycje nie lubię ale już zaczynam o nich myśleć





Ja jako babcia to tylko na ogrodzie z małą bym przebywała
Ja bratkowa jestem przez cały sezon
Cieszę się, że ogród o tej porze nie jest nudny i inni go zauważają dziękuję
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 07:34, 20 sty 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
mirkaka napisał(a)
Ja już zaczęłam ciąć . U mnie zimy nie ma.
Pięknie u Ciebie zawsze


Zima to nie wiem czy się rozkręci, dzisiaj było 2 stopnie na plusie.
Ogród w ten weekend miałam tylko przez okno, tyle mam sprzątania w domu.
Ile można wynieść z domu przy remoncie...krocie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 07:35, 20 sty 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Milka napisał(a)
Kolejna babcia, wnusia będzie mieć raj w ogrodzie

Irenko raj dla babci i dla wnusi
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
BASIA8 08:35, 20 sty 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witaj Aganiuczytam że marzenia się spełniają super fajnie Kochana Nasza
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Urszulla 22:52, 21 sty 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21787
Aga, pewnie będzie tak jak napisałaś u Kasi ja mam wiele zaległych spraw, na bieżąco nie nadążam więc zaległości tym bardziej leżą odłogiem wakacje mam luźniej ale to najgorszy czas ogrodowy zwłaszcza jak są upały.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
kasiek 19:19, 22 sty 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Agania napisał(a)

Styczeń trochę uchwycony, ale tak jak Ty tworzysz dokumentację i porównania
poczynań i realizację tworzenia ogrodu i szczęścia rodzinnego to ja tak nie potrafię...wszystko gubię

Zima kiepska jak na razie trochę śnieżku dosypało w nocy z soboty na niedzielę, ale to kropelka w morzu potrzeb.

Wiosna z pewnością szybciej do nas zawita, teraz spieszymy się z nowymi łazienkami, żeby cieszyć się wiosną i wnuczką.
Odgruzowałam pomieszczenia ale się nasprzątałam.
Wybrałam już flizy do łazienki przy naszej sypialni
i dzisiaj przychodzi fachowiec, który wreszcie będzie kończył to nasze marzenie o skończonym domu


Ale super że ruszyliście z pracami, wiem jak marzyłaś o łazienkach Trzymam kciuki za remoncik i ciesze się z Twojego szczęśliwego babciowania
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Helen 12:15, 26 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8270
Agania napisał(a)


Epimedium pięknie zimuje i jaki ma kolor


Hej Agata, witam się u Ciebie.
Podoba mi się Epimedium wielkokwiatowe 'Lilafee' i chciałabym sobie dosadzić wiosną. Czy masz może doświadczenie czy każde epimedium przebarwia się tak ładnie jak Twoje na powyższym zdjęciu?
____________________
Helen - Hortensjowo
Gosialuk 13:08, 26 sty 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Epimedia są śliczne. Nawet nie wiedziałam, że zimą zmieniają kolor. Najbardziej podobają mi się jako zielone dywany pod drzewami lub krzewami. Jeszcze nie mam żadnego, bo ich cena trochę odstrasza, a z tego co czytałam, to nie rozrastają się w jakimś zawrotnym tempie.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Agania 16:45, 26 sty 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)
Witaj Aganiuczytam że marzenia się spełniają super fajnie Kochana Nasza

Fajnie Basiu...jutro zamawiamy flizy do pierwszej łazienki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies