Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Bog 11:59, 06 gru 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Agania napisał(a)

Cześć Bog, a ja znam Cię u Karoli czytuję wpisy, lubię Twoją łazienkę, szkoda, że nie masz wątku...las odkryłam
po 18 latach od zamieszkania i budowy domu ogród i dom nas pochłonął


Cześć Agania - "lubię Twoją łazienkę" to nie moją łazienkę lubisz mała pomyłka ale nie szkodzi ha ha ha.
Nie mam wątku bo nie bardzo mam co pokazać mój ogród na osiedlu szeregówek jest mini bardzo mini dlatego jestem na O żeby nacieszyć oczy Waszymi pięknymi ogrodami.
Pozdrawiam serdecznie
Bogusia
Gosiek33 16:21, 06 gru 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Jak miło pozwiedzać te ogrody
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
SlonecznyOgrod 17:25, 06 gru 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Agania napisał(a)

O tak Darciu bogaty ogród w różnego rodzaju biżuterię i jaki oni mają ogromny sklep z tymi skarbami
Ja do tych ogrodów jeszcze wrócę....

Sklep?
O ja cie... ja też bym tam pobuszowała

A maleństwo macie przesłodkie, taka buziunia śliczna
Pobawiłaby z chęcią
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Dorota123 21:21, 06 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Dzieciaczki to sama słodycz, my też po pierwszych urodzinkach. Dziś zrobiłam mikołajkowe święto w altanie. Dzieci miały radochę.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
ElzbietaFranka 18:27, 07 gru 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13965
Agania napisał(a)
Wstęp do ptasiego gaju i raju dla byzczków






Nigdy tam nie byłam a każdego roku sobie obiecuje w przyszłym roku już nie odpuszczę. W tym roku nie pojechałam do Hortulusa bo wirus i pełni ludzie wszędzie. Moze 2021 r. Będzie lepszy.

Tola z tego samego roku co mój najmłodszy wnuk 24.12. będzie miał 1,5 roku. Wyciąga wszystko od talerzy do garnków tluczkivw ciągłym ruchu. zabawki go nie interesuja. Najlepsza zabawka mop, odkurzacz i scierki a z zabawek czystych to telefony. Dzisiaj tak tanczyl, że się przewracał najlepsza muzyka to z ,"króla lwa".

Teraz to inne dzieci to nie co kiedyś.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Agania 11:36, 12 gru 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kochane dziewczyny dziękuję w imieniu małej Toli nasza mała Gwiazdeczka od 1 grudnia chodzi do żłobka na 2 godziny z mamą, a wczoraj była sama aż 6 godzin z drzemką... szok normalnie to wchodzenie w dorosłość
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:41, 12 gru 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Bog napisał(a)


Cześć Agania - "lubię Twoją łazienkę" to nie moją łazienkę lubisz mała pomyłka ale nie szkodzi ha ha ha.
Nie mam wątku bo nie bardzo mam co pokazać mój ogród na osiedlu szeregówek jest mini bardzo mini dlatego jestem na O żeby nacieszyć oczy Waszymi pięknymi ogrodami.
Pozdrawiam serdecznie
Bogusia

Bogusia, heh polubiłam, pogubiłam czasami tak mam
Mini jest fajne, tak jak ogród Danusi i Twój z pewnością dopracujesz jak bombonierę z czekoladkami, są tutaj dziewczyny z małymi ogródkami... zapraszamy zakładaj wątek
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:41, 12 gru 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gosiek33 napisał(a)
Jak miło pozwiedzać te ogrody

Miło i przyjemnie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:43, 12 gru 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
SlonecznyOgrod napisał(a)

Sklep?
O ja cie... ja też bym tam pobuszowała



Fajny mają ten sklep do ogródów tematycznych zawsze wyhaczy się jakieś cuda
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:44, 12 gru 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dorota123 napisał(a)
Dzieciaczki to sama słodycz, my też po pierwszych urodzinkach. Dziś zrobiłam mikołajkowe święto w altanie. Dzieci miały radochę.

Jak my uwielbiamy uszczęśliwiać nasze maluszki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies