Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 21:45, 30 kwi 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
popcorn napisał(a)
Piękne zdjęcia! Krzewy i drzewa u Was robią super robotę! Dziś ma być 19 stopni, szkoda że muszę pracować za biurkiem a nie mogę ogrodzie

pozdrawiam serdecznie!!!

Ja tak samo, ogród jest i to najważniejsze
Czytałam o kurczaku, że chory, ja jak kupowałam rybki to jedna z nich nie wyglądała najlepiej, wyglądło to jakby coś ją żarło, z płetw zostały strzępy i zrobiła jej
się żywa rana w ciele pod prawą płetwą piersiową, nie jadła
Zastosowłam lek, po zapytaniu sprzedawcy o co chodzi?
Sprzedwaca lek mi polecił, pasażyt zaatakował
Taka rybka 16cm kosztuje sobie jedyne 100 zł, więc sprzedawca ponosi pośrednio odpowiedzialność za rybki, a u Ciebie za kurki?
Wyzdrowiała...po prawie 2 miesiącach płetwy odrosły i rana się zagoiła, rubka walczy o jedzenie, cud
Karola może zastosuj lek ?
Tutaj masakryczne foty, aż nie do uwierzenia

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:56, 30 kwi 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pola napisał(a)
U Agi oczywiście pokaz magnolii, cudne....czytam o planach inwestycyjnych, tu trzeba rozwagi znam to.
Ale kto jak nie Ty......trzyma kciuki......

Pola, w temacie podjazdu cisza, czekam jeszcze tydzień i zlecam projekt, no trudno, czasy są
jakie są, u mnie dużo roboty trudnej z niwelowaniem terenu,
czekam na tych tańszych wykonawców, po wstępnej orientacji wiem,
że brukarze z okolic mają już zajęte terminy na ten rok więc nie mam chętnych
Projekt też chciałabym zlecić komuś kto się podejmie wykonu!
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:00, 30 kwi 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mala_Mi napisał(a)
Jak pomyślę o wiośnie tegorocznej to od razu robi mi się zimno


Mala Mi robi mi się gorąco na Twój widok chciałbym tak samo
Od dwóch lat nie jestem sobą
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:04, 30 kwi 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gosiek33 napisał(a)
Napatrzyłam się Twoich cudów

Ha, ha, na co
Patrzę na moje paprocie posadzone w poprzednim sezonie i jak na razie kicha...
Majówkę zaczynamy coś urośnie
Buź
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 22:04, 30 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Mimo kiepskiej pogody i temperatur wiosna przybiera na tempie Magnolie kocham miłością wielką, ja bym mogła mieć ogród z magnolii, jabłonek rajskich, wiśni ozdobnych i klonów, więcej mi do szczęścia nie potrzebaRybcie zachwycające, poczytałam o chorobach z płetwami i o Twoim samopoczuciu.....trzeba by jednak do jakiegoś doktora się dotłuc żeby badania zlecił....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 22:17, 30 kwi 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)
Mimo kiepskiej pogody i temperatur wiosna przybiera na tempie Magnolie kocham miłością wielką, ja bym mogła mieć ogród z magnolii, jabłonek rajskich, wiśni ozdobnych i klonów, więcej mi do szczęścia nie potrzebaRybcie zachwycające, poczytałam o chorobach z płetwami i o Twoim samopoczuciu.....trzeba by jednak do jakiegoś doktora się dotłuc żeby badania zlecił....

Mamy teraz trochę wolnego, odpocznę, wsparcia od rodziny nie mam nic nie mówię wnuczki teraz najważniejsze, po doktorach tłuc się nie będę, tłukłam się przez 3 lata i każda wizyta kończyła się badaniem i odsyłaniem na rehabiltację , a z tamtąd że oni nie leczą i nie diagnozują
Sylwia jak jest problem to nie masz z nikąd pomocy, chyba że jest już za późno
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 22:32, 30 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Ale jak boli całe ciało, a nie "tylko" kręgosłup i jeszcze wrażenie gorączki mimo jej braku to pewnie trzeba poszukać przyczyny głębiej i gdzie indziej....

Mam właśnie spory...nawet ogromny problem, ale trafiliśmy na lekarzy z powołania.... choć to żadna pociecha jak na razie...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 23:32, 30 kwi 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ale jak boli całe ciało, a nie "tylko" kręgosłup i jeszcze wrażenie gorączki mimo jej braku to pewnie trzeba poszukać przyczyny głębiej i gdzie indziej....

Mam właśnie spory...nawet ogromny problem, ale trafiliśmy na lekarzy z powołania.... choć to żadna pociecha jak na razie...

No widzisz Sylwuś nie ma lekarstwa ,spory problem zdrowotny jest a raczej choroba, której nikt nie chce zdiagnozować, ja Covida nie „przechodziłam” a czuję się źle , słabo,nie spię ‚boli mnie całe ciało od stóp do głów od rana do nocy nie jest dobrze ze mną?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Monia81 08:06, 01 maj 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8013
Piękna wiosna u Ciebie, pokaz magnoliowy i nietylko, moja Gienka oberwała przymrozkiem i kicha nie nacieszę się kwitnieniem... może za rok.... czytam o problemach zdrowotnych, a badałaś się może pod kątem boleriozy, znam właśnie osoby, które miały bardzo podobne objawy... trzymam kciuki, żeby wszystko się zdrowotnie ułożyło... buziaki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Gosiek33 09:03, 01 maj 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Agania napisał(a)


Patrzę na moje paprocie posadzone w poprzednim sezonie i jak na razie kicha...
Majówkę zaczynamy coś urośnie
Buź


Paprocie dopiero się budzą, tylko czerwonozawijkowa nadal zachwyca. Inne ruszą a ona zacznie zamierać

Czego to człowiek się nie dowie na forum - biedna rybka bez płetwy, a leczenie pomogło. Jakby tak człowiekowi odrastały stracone kończyny



Dołączam do klubu nie zdiagnozowanych i tak od kilkunastu lat. Rodzina też nie pomoże jak nie wiadomo jak
Co nie zmienia faktu, że życzę dużo sił, choć do prac w ogrodzie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies