Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Urszulla 10:19, 01 maj 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Agania napisał(a)

No widzisz Sylwuś nie ma lekarstwa ,spory problem zdrowotny jest a raczej choroba, której nikt nie chce zdiagnozować, ja Covida nie „przechodziłam” a czuję się źle , słabo,nie spię ‚boli mnie całe ciało od stóp po nogi od rana do nocy czy to juzż koniec ze mną?


Nie wiem czy Cię pocieszę, żyję podobnie. Jest na to sposób mało pocieszający...odpoczywać i koniec z robotą! Ty masz chyba wszystko zrobione więc musisz podzielić obowiązki na innych lub Poradnia leczenia bólu. Myśl sama nad tym żeby w życiu dokonać zmian i odjąć sobie pracy

Mówiłam źe Cię nie pocieszę, za to ogród będzie Ci się odwdzięczał włożoną pracą. Pozwól mu żeby pożył swoim życiem w tym sezonie macham z łóżka na środkach p/bólowych
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 10:36, 01 maj 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Agatka może faktycznie borelioza..... ona daje różne dziwne objawy... Teraz kolega mojego Emusia z podobnymi objawami jak Twoje badania robił i Mu potwierdziły.... Każdy organizm inny, ale to chyba nie jest niemożliwe i w Twoim przypadku?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
danuta_szwajcer 10:39, 01 maj 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ale cudne rybki masz, czytam o problemach zdrowotnych, współczuje bo najgorsza jest bezsilność a w dzisiejszych czasach to na nic nie chorować, straszne to i przerażające. A zbadałaś kiedys kwas moczanowy? Bo też są takie objawy, że wszystko boli, sama tego doświadczyłam. Ciesz się wnusiami i pięknym ogrodem, taki naturalistyczny jest teraz w modzie Pozdrawiam i czekam na fotki klonów
____________________
Liliowo i kolorowo:)
BASIA8 11:21, 01 maj 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Hej Aganiu. Strasznie niedobrze że Cię tak wszystko boli. Lipa. A sprawdzałaś sobie poziom witaminy D. Mnie tak wszystko bolało myślałam że to początki choroby którą od pokoleń u Nas jest, ale na całe szczęście okazało się że te bóle rak, nóg to niedobór właśnie witaminy D. Podczas wizyty u endokrynologa wyszło że skoro tyle badań i są ok. To Pan powiedział że trzeba zbadać poziom witaminy i okazało się że wyniki były bardzo złe. Przepisał witaminę i po tygodniu było ok to dziś.
Kurczę tulam Cię Mocno.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Waclaw 11:24, 01 maj 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Agania napisał(a)

Rybeńki całują one całuśne są bardzo
Basieńko zdrowie jest, ale ja ogólnie bardzo chora jestem, boli mnie całe ciało na wskroś od stóp do głów nie wiem co mi jest to nie covid, ale nie robiłam przeciw ciał więc nie wiem czy przechodziłam chorobę czy nie?
Lekarze nie chcą diagnozować, nic nie podpowiadają, na tele się nie wyleczę, badań nowych nie mam, czasu na chorowanie nie mam, na ogród też
Ogólnie zwalam to na kręgosłup, gorączki nie mam, a czuję się jakbym codziennie gorączkę miała
Więc tylko pozdrawiam Was i życzę Wam życia bez odczuwania codziennego bólu od rana do nocy...
buziaczki

Agatko, zrób test.
Zdrowia, sił i dobrego nastroju życzę
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Agania 13:15, 01 maj 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Monia81 napisał(a)
Piękna wiosna u Ciebie, pokaz magnoliowy i nietylko, moja Gienka oberwała przymrozkiem i kicha nie nacieszę się kwitnieniem... może za rok.... czytam o problemach zdrowotnych, a badałaś się może pod kątem boleriozy, znam właśnie osoby, które miały bardzo podobne objawy... trzymam kciuki, żeby wszystko się zdrowotnie ułożyło... buziaki

Monia szkoda Genie, moja kwitnie obficie, ale widzę jak kwitną magnolie z okna, nie wychodzę teraz do ogrodu , bo zimno i deszcz.
Zamierzam się przebadać w tym kierunku, dzięki
Buziaczki Monia
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:24, 01 maj 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gosiek33 napisał(a)


Paprocie dopiero się budzą, tylko czerwonozawijkowa nadal zachwyca. Inne ruszą a ona zacznie zamierać

Czego to człowiek się nie dowie na forum - biedna rybka bez płetwy, a leczenie pomogło. Jakby tak człowiekowi odrastały stracone kończyny



Dołączam do klubu nie zdiagnozowanych i tak od kilkunastu lat. Rodzina też nie pomoże jak nie wiadomo jak
Co nie zmienia faktu, że życzę dużo sił, choć do prac w ogrodzie


Czekam z niecierpliwością na frondy paprociowe

Zadziwiające z tą rybką cieszymy się że jej się udało

Gosia witaj w klubie, do prac ogrodowych będziemy zawsze wracać , bo to zajęcie zawsze uzdrawia, chociażby nic wtedy nie siedzi w głowie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:30, 01 maj 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)


Nie wiem czy Cię pocieszę, żyję podobnie. Jest na to sposób mało pocieszający...odpoczywać i koniec z robotą! Ty masz chyba wszystko zrobione więc musisz podzielić obowiązki na innych lub Poradnia leczenia bólu. Myśl sama nad tym żeby w życiu dokonać zmian i odjąć sobie pracy

Mówiłam źe Cię nie pocieszę, za to ogród będzie Ci się odwdzięczał włożoną pracą. Pozwól mu żeby pożył swoim życiem w tym sezonie macham z łóżka na środkach p/bólowych

Pracę musimy sobie Uleczko dawkować, mam nadzieję, że w drugiej połowie uda mi się wrócić na rehabilitację i uruchomią baseny, za dwa tygodnie przyjmuję drugą szczepionkę oby po majówce zakażenia nie wróciły żeby w końcu ten COVID ustąpił.
Macham Uleczko, życzę Ci zdrowych i pogodnych chwil oby nas nic nie bolało
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:32, 01 maj 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)
Agatka może faktycznie borelioza..... ona daje różne dziwne objawy... Teraz kolega mojego Emusia z podobnymi objawami jak Twoje badania robił i Mu potwierdziły.... Każdy organizm inny, ale to chyba nie jest niemożliwe i w Twoim przypadku?

Nie nie jest zastanawiam się nad tym żeby się przebadać w tym kierunku i zastanawiam się też nad fibromialgią?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:45, 01 maj 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
danuta_szwajcer napisał(a)
Ale cudne rybki masz, czytam o problemach zdrowotnych, współczuje bo najgorsza jest bezsilność a w dzisiejszych czasach to na nic nie chorować, straszne to i przerażające. A zbadałaś kiedys kwas moczanowy? Bo też są takie objawy, że wszystko boli, sama tego doświadczyłam. Ciesz się wnusiami i pięknym ogrodem, taki naturalistyczny jest teraz w modzie Pozdrawiam i czekam na fotki klonów

Basiu cieszę się że mnie odwiedziłaś wnusie i ogród to dużo radości
W życiu jak to życiu spotykamy się coraz częściej z bezsilnością , a codzienność z bólem niestety nie pomaga,
Dziękuję wykonam to badanie jeszcze chyba nie sprawdzałam mogę też już nie pamiętać dużo badań wykonywałam,
ale lekarze nic nie widzą, odsyłają do mnie do Instytutu leczenia bólu i tyle.
Pozdrawiam Basiu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies