Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

MartaCho 11:10, 03 kwi 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2170
Cześć Aganiu!
Abiko wrzuciła piękne zdjęcia swojego ogrodu i uświadomiłam sobie, że brakuje tutaj Twoich przepięknych ujęć! Jak tam zdrówko u Ciebie? Jak wiosna?
Mam nadzieję, że dziki grasujące w naszej okolicy nie zrobiły sobie przemarszu przez Twój ogród.
Pozdrawiam,
M.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
vita 09:53, 12 kwi 2023


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
Aganiu Czekamy na zdjęcia z Twojego ogrodu w nadziei, że pozostajesz w zdrowiu
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Agania 12:45, 12 kwi 2023


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kochani bardzo Wam dziękuję za wpisy za pamięć o mnie i o moim ogrodowym światku

Heh, jak zakwitły przebiśniegi to spadł śnieg, jak się pojawiły pąki pierwiosnków lekarskich to spadł śnieg, jak posadziłam bratki to też spadł śnieg.
Pierwsze kwiaty magnolii gwiaździstej też przywitał śnieg i już po świętach…spędziłam je z rodzinką
i z wnusiami, które rosną jak na drożdżach

Jestem 1,5 miesiąca na emeryturze

Zaczynam nowe życie i czekam na słońce a wraz
z ciepłą pogodą wróci mi zdrowie


Serdecznie Was pozdrawiam♥️♥️♥️♥️♥️
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
vita 12:50, 12 kwi 2023


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
Jaka miła wiadomość Na śnieg trudno coś poradzić, u mnie w grudniu zdemolował ogród.
Ale idzie ku lepszemu. Gratulacje, teraz to dopiero zacznie dokuczać Ci brak czasu
Czekamy na fotki.
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Agania 12:55, 12 kwi 2023


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Aktualnie szukamy wykonawcy do budowy domu jednorodzinnego dla córki.
Gdzie nie spytam problem z fachowcami i od grubych robót, ja szukam wykonawcy budowlanego Córcia nawet nie zaczęła planowanej od wiosny zeszłego roku budowy domu, jest projekt, działka przygotowana do realizacji budowy od zaraz.
Jej główny wykonawca wpadł w jakąś pułapkę finansową i stoi z robotą dlatego szukamy ?

Jeśli macie i możecie kogoś polecić z małopolski lub
z Wieliczki, godnego wykonawcę z naszych okolic to proszę o namiar.

Jakby też ktoś miał dobrego budowlańca, który szuka roboty, drobne roboty ziemne przy domach jednorodzinnych to walcie do mnie jak w dym polecam się do kontaktu.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
MartaCho 13:06, 12 kwi 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2170
Aganiu,
jak fajnie, że jesteś! Gratuluję wolnego!

Na priv wyślę Ci kontakt do pana, który ze swoją ekipą realizował budowę naszego domu- z serca mogę polecić, choć to było już 10 lat temu, więc nie wiem, czy nadal działa, czy też korzysta z wolnego
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Dominika11 13:25, 12 kwi 2023


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Witaj powrócona Agatko
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Mirka 15:14, 12 kwi 2023


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324


Jestem 1,5 miesiąca na emeryturze

Zaczynam nowe życie i czekam na słońce a wraz
z ciepłą pogodą wróci mi zdrowie



WOW jak fajnie świeżo upieczona emerytko
Troszkę jestem starsza bo od trzech miesięcy jestem emerytka
Na razie jeszcze zamierzam pracować nie wiem jak długo
Pozdrawiam Agatko i zdrówka życzę❤️
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
daredevil 18:52, 12 kwi 2023

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Agatko gratuluję emerytury

Namiar na Mateusza mojego mogę Ci dać, ale super dokładny nie jest I trzeba go trochę pilnować. Stan surowy zamknięty ogarnie I mieszka w stronę Myślenic I Kasiny, to daleko by nie mieli
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
Agania 19:00, 12 kwi 2023


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
vita napisał(a)
Jaka miła wiadomość Na śnieg trudno coś poradzić, u mnie w grudniu zdemolował ogród.
Ale idzie ku lepszemu. Gratulacje, teraz to dopiero zacznie dokuczać Ci brak czasu
Czekamy na fotki.

Witaj Wiki,

Zima w tym roku dała się we znaki w większości ogrodów, dużo połamanych drzew i mój ogród ucierpiał.

Ciężko jest się rozkręcić po zimie, może zacznę od końca jesieni



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies