Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Margarete 15:53, 20 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Wpadam w poszukiwaniu u ciebie wiosny Agatko
Znalazłam kocurka i troche krokusów no i cudne widoczki zimowe z gór...niektórzy to maja szczęście nie dośc że na co dzień piekne widoki gór i pagórków z ogrodu ogladasz to jeszcze i urlopowe wypady tez masz w górskie atrakcje bogate
Agatko jak tam wygląda twoja magnolia Genia bo ja jak pamietasz w ubiegłym roku sie napaliłam,pozachwycałam u cie=bie i w centrum ogrodniczym u nas pod Łodzia ale ostatecznie nie kupiłam a teraz znów mnie kusza kolejne egzemplarze w OBI i...pewnie sie skusze boi Makasia Genie kupiła i ja mam wielka ochote na nią
Pozdrawiam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
WilczaGora 23:24, 20 mar 2015


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
czym się jakoś z tym kolanem...poczebne do roboty w ogrodzie
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
marzena 23:32, 20 mar 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
pięknie wygladają tekrokusy w trawie
to mi przypomniało, jak mój tata robił pasjami piękne zdjecia kwitnacym krokusom na halach w Tatrach
____________________
marzena O....!
malgorzata_s... 20:07, 21 mar 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Agusiu kolanko masuję i też o fotki proszę Buziaczki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
AgnieszkaW 20:23, 21 mar 2015

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Agatko, zdrowiej nam kochana, zdrowiej, dbaj o kolanko jak tylko się da. Buziak dla Cię
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
paniprzyroda 23:11, 21 mar 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Oj, lecz kolanko, bo na wesele będzie bardzo potrzebne I u sąsiadek się bywało, nie ma to jak pogaduszki ogrodowe Buziam.
____________________
Dwa ogrody
Margarete 13:20, 22 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Aga - kupiłam Genie.....chciejstwo wygrało z rozsądkiem..........ale sie ciesze jak bedzie pięknie gdy mi zakwitnie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
kasiek 17:24, 22 mar 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21481
Agatka chyba nie chce się nakręcać manią ogrodniczą, skoro sama nie moze nic porobić w ogródku. No cóz zawsze to jakaś terapia
Tzrymaj sią Rudasku, ogród masz do końca zycia, jak nie ta wiosna to kolejna Ci nie ucieknie
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agania 11:59, 23 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Dzisiaj znowu przywitało mnie słoneczko, niedziela postraszyła nawet śniegiem, wiosna się budzi, wypiłam kawkę na tarasie i powolutku pospacerowałam dzisiaj po ogrodzie
Ala106 napisał(a)
Trzymam kciuki za kolanko, zdrowiej nam jak najszybciej. Oby tylko nie trzeba było w nim "grzebać".
A wiosna cudna u Ciebie.
- dziękuję za kciuki kolankowe, wiosna już jest kalendarzowoa... i krokusy mnie cieszą bardzo

makkasia napisał(a)
Trzymam kciuki za kolanko ...będzie dobrze
ściskam

Kasiu kciuki się przydadzą, buziak...krokusy podziwiam i o kolanku nie myślę


zawitka napisał(a)
Aga no widzisz kochana jak się fruwa to o może boleć ale tak na poważnie była frajda we Włoszech to teraz zdjątka poproszę ha ha Pozdrówka i wracaj

Fruwać jeszcze będę Halinko w tych pięknych górach, no cóż kontuzje się zdarzają, boleć musi, ja jestem dobrej myśli i ćwiczę kolanko...twardzielka ze mnie ha,ha,ha...jak to dobrze, że tyle się dziej w ogrodzie...mniej boli
Tulipany sobie podglądam


Napia napisał(a)
Wiosennie po włoskiej zimie Problemów z kolanem nie zazdroszczę, ale życzę, by szybko minęły

Wiosna po Dolomitach wróciła, o Dolomitach już nie myślę i o zimie też nie, kolano powoli będzie się goiło...rehabilitacja jest konieczna i oby nic więcej...w ogrodzie zauważyłam ,że laurowiśnia po raz pierwszy mi zakwitnie

chociaż delikatny nocny przymrozek, zrobił trochę szkody, bo pąki lekko zbrązowiały
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:23, 23 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Mala_Mi napisał(a)
Obejrzałam całe Dolomity jeszcze raz...


Aniu, ja tam już naszą wiosnę wolę


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies