Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

anabuko1 14:06, 23 mar 2015


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23636
Kiciuś trawkę skubie..moja też
Stokrotkowo się zrobiło u ciebie i ładnie.Magnolie się otwierają .Moje jeszcze bardziej uśpione.Widocznie moja późniejsza.
Ja też zawsze ię boję aby paków przymrozki nie uszkodziły.Zobaczymy jak w tym roku będzie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Mala_Mi 14:26, 23 mar 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Twoje magnolie też takie głupie jak moja... pąki z kolorem na wierzchu.. niecierpliwe.... nie mogą sobie dać na wstrzymanie.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
malgorzata_s... 15:23, 23 mar 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Agania napisał(a)

Siostra ty to wiesz co mi potrzeba, dzięki za troskę...fotki są i będą znasz mnie...widoczki dla Ciebie


Grafit mi podjada trawki


Dziękuję cudniaste Lucky w domu mi obgryza jukę
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Agania 15:52, 23 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
AgnieszkaW napisał(a)
Agatko, zdrowiej nam kochana, zdrowiej, dbaj o kolanko jak tylko się da. Buziak dla Cię

Agnieszko, staram się szybciej goić, jak tutaj pokochać bulwy, kiedy pierwszą mam na kolanie ...mmmch....dzięki...teraz wolę pierwsze kwiatki, a na pamięć o kolanie posadzę aż 3 bulwy w ogrodzie i tak pewnie zacznę sadzić dalie

paniprzyroda napisał(a)
Oj, lecz kolanko, bo na wesele będzie bardzo potrzebne I u sąsiadek się bywało, nie ma to jak pogaduszki ogrodowe Buziam.

Do wesela musi się zagoić...dobrze, że to lewe kolano i auto z automatyczną skrzynią biegów, wystarczy prawa noga do prowadzenia auta ha,ha,ha to i u sąsiadki byłam i pogaduchy były...jestem pełna podziwu dla Gabrysi i jej kolekcji nasion, aż mi gały wyszły, trchę dostałam dziękuję Gabi i ja teraz jestem już przed wyzwaniem mojej łączki makowo-kwiatowej, nasionka angole odebrałam.....mam sporo tych torebek


już mnie rączki świerzbią
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 16:22, 23 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Margarete napisał(a)
Aga - kupiłam Genie.....chciejstwo wygrało z rozsądkiem..........ale sie ciesze jak bedzie pięknie gdy mi zakwitnie

Wiedziała, czułam, że sobie nie odmówisz, bardzo dobrze zrobiłaś, jak witać wiosnę bez magnolii i bez Gene
Wkrótce będzie różowo w ogrodzie od kwiatów magnolii...rybki też poczuły wiosnę



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 16:40, 23 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
kasiek napisał(a)
Agatka chyba nie chce się nakręcać manią ogrodniczą, skoro sama nie moze nic porobić w ogródku. No cóz zawsze to jakaś terapia
Tzrymaj sią Rudasku, ogród masz do końca zycia, jak nie ta wiosna to kolejna Ci nie ucieknie


Kasiu, ja tak nie potafię, to byłaby smutna terapia, łopaty długo nie ruszę, na szczęście nie mam nic do sadzenia i przesadzania i ogród jest na tyle zadbany, że wytrzyma, bez mojej ingrencji, są jeszcze inne możliwości pomocy ogrodowej

Em i syn, wytną miskanty, przytną róże i przygotują trawnik, zostają wrzosy i oczyszczenie bylinówki, damy radę

Zakwitł mi Kasiu wawrzynek leśny

w ostniej chcwili złapałam kwitnienie

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 16:46, 23 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Kindzia napisał(a)
Masz kłopot z kolanem...mój M jest miesiąc po zabiegu, nie martw się. Szybko się dochodzi do siebie

Krokuski królują!!! Wyczekaliśmy się na nie, teraz bardzo cieszą

Jeżeli o róże chodzi...mam praktycznie same zdrowe róże, już zmądrzałam


Cieszę się, że Twój eM już kolanem fika, ja na zabieg się nie wybieram, oby nie
Muszę Cię dopytać , które to są te zdrowe róże
Krokusy i wiosna, to jest to co lubią tygryski



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 16:51, 23 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Piotr_ napisał(a)
Oby do wiosny podobno już ma być ciepło na poluku


Piotr pewnie dzisiaj słoneczka Ci nie zabrakło, piękny poniedziałek mamy, a krokusy
w popołudniowym słońcu, aż jażą



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
kasiek 19:13, 23 mar 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21465
Pięknie wiosennie u Ciebie sę zrobiło
Lesio kochany, tak dba o Ciebie Trzymam kciuki za niego
A wawrzynek cuuuudo! Ale choruję, muszę go kupić, choć widzę że łatwo nie jest. Buziam
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agania 19:43, 23 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
kasiek napisał(a)
Pięknie wiosennie u Ciebie sę zrobiło
Lesio kochany, tak dba o Ciebie Trzymam kciuki za niego
A wawrzynek cuuuudo! Ale choruję, muszę go kupić, choć widzę że łatwo nie jest. Buziam

Mój z lasu, zapytam mamy, czy coś nie ukorzeniła
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies