Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mus owocowy w miejskiej dżungli

Pokaż wątki Pokaż posty

Mus owocowy w miejskiej dżungli

mar_za 18:42, 04 wrz 2016


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Hmmm..... to mogłam być ja

iwka napisał(a)
Marzenko to Ty jesteś tą blondyneczką co stała tak na uboczu i obserwowała rozwydrzoną grupkę na trawniku?
____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
mar_za 12:10, 11 wrz 2016


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Łączka przekwita, ale za to taras się jednak robi.



____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
Joku 20:22, 11 wrz 2016


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12191
Postęp w pracach na pewno was cieszy. Będą jakieś poręcze, bo ta która jest wygląda na bardzo niską ?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
makadamia 10:24, 12 wrz 2016


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Przyszłam z rewizytą
Intrygujący tytuł wątku, bardzo gustowny dom, uroczy ogródek

Te wieści w sprawie metra powodują bardzo ambiwalentne uczucia

Z jednej strony: rany Julka! Mieć jednocześnie ogródek i stację metra pod nosem?! To jak w totolotka szóstkę trafić!

Z drugiej strony - jak zabierają kawałek działki to faktycznie strasznie szkoda. Wiesz dokładnie jak granica będzie szła? Kiedy będą robić?
Prawdę powiedziawszy - ja już bym żywopłot sadziła

I taras też fajny. Na dole cień na upalne lato, na górze taras do łapania słońca wiosną... Kobieto - Ty masz naprawdę wszystko!
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
kasia_w 10:28, 12 wrz 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Witaj
Przeczytałam wczoraj cały Twój wątek, bo mnie zaintrygowała miejskie otoczenie. Tez mam niewesoło obok siebie i tylko trochę większą działkę
pozdrawiam i zaznaczam
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
mar_za 20:49, 12 wrz 2016


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740

Będą, ale realizacja w etapach. Najpierw balustrada na balkonie, a potem (może w przyszłym) roku na garażu.

Joku napisał(a)
Postęp w pracach na pewno was cieszy. Będą jakieś poręcze, bo ta która jest wygląda na bardzo niską ?
____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
mar_za 21:37, 12 wrz 2016


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Makadamia- Dziękuję za wizytę. Ja też mam ambiwalentne uczucia z tym metrem Prawda jest jednak taka, że kupując działkę była ona ogrodzona i do głowy mi nie przyszło, że płot nie stoi w jej granicy. Teraz przy okazji budowy metra miasto robi porządki i każe oddać samowole ogrodowe, których w okolicy masa.

Przyzwyczaił się człowiek do większego areału i żal się z tym rozstać. Na razie dociera do nas informacja, że za 3 lata najwcześniej. Dokładnie wiem gdzie ten żywopłot posadzić . Tylko pytanie czy już?
____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
mar_za 21:40, 12 wrz 2016


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Kasia,
cichaczem odwiedzałam Twój ogródek nie raz
Zapraszam

kasia_w napisał(a)
Witaj
Przeczytałam wczoraj cały Twój wątek, bo mnie zaintrygowała miejskie otoczenie. Tez mam niewesoło obok siebie i tylko trochę większą działkę
pozdrawiam i zaznaczam
____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
mar_za 10:57, 18 wrz 2016


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Windows na trawie . Taras na górze czyni zniszczenia w trawniku na dole. Trzeba będzie zadbać o niego na wiosnę.




A jesień idzie wielkimi krokami.....



____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
mar_za 21:33, 23 wrz 2016


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Z cyklu zieleń miejska. Pospolity winobluszcz gra pierwsze skrzypce na elewacji nowoczesnego biurowca. Piękny jest wg. mnie



____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies