Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Kasik 22:20, 07 lis 2013


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Miejsce pomiędzy narożnikiem a drewnianą pergolą. I troszkę bardziej w prawo -gdzie brabanty sa większe.

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
wietrzyk 12:03, 08 lis 2013


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Cześć Kasiu
Wybieram się jutro do szkółki Przytok. Tak się zbieram i zbieram, za chwilę śniegi mnie zastaną, więc to już chyba ostatni dzwonek
Gdybyś znalazła chwilkę to może zajrzałabyś do nich razem ze mną? Pewnie jesteś tam stałym bywalcem, ale fajnie byłoby pogadać chwilkę "na żywo" Sobota to dzień domowo-roboczy, ale może dałabyś radę? Podam na priv nr tel. jakby co zadzwoń do mnie
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 12:11, 08 lis 2013


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Zapomniałam Ci jeszcze napisać, że też kupowałam róże w Rosarium. To jest sklep internetowy, ale ja ponieważ wszystko lubię wiedzieć i widzieć wybrałam się do nich osobiście bo to nie bardzo daleko ode mnie. Kupowałam odmiany historyczne, zarówno z gołym korzeniem, jak i w pojemnikach. Wszystkie się bardzo ładnie przyjęły, urosły silne i zdrowe.

Jedna dla Ciebie
jeszcze w październiku tak pięknie kwitły
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
Viola 17:49, 08 lis 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Witam Cię serdecznie. Zazdroszczę, że razem z mężem tak działacie, a wiadomo "co dwie głowy to nie jedna". Pozdrawiam weekendowo. Viola
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Kasik 18:20, 08 lis 2013


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Jedna dla Ciebie
jeszcze w październiku tak pięknie kwitły


Dziękuję pięknie - różyczka przyda się na tę jesienną słotę.

I czekamy na Ciebie- Grześ obiecał ciasto drożdżowe. Czy będzie dobre ? - nie wiem. Ostatnio było pyszne, a gdyby nie wyszło- to też będzie pyszne ,
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 18:21, 08 lis 2013


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Viola napisał(a)
Witam Cię serdecznie. Zazdroszczę, że razem z mężem tak działacie, a wiadomo "co dwie głowy to nie jedna". Pozdrawiam weekendowo. Viola


Dziękuje za odwiedziny Violu.

Zawsze we dwójkę raźniej. Również pozdrawiam.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 17:56, 09 lis 2013


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Dziękujemy Joasiu za przemiłe spotkanie i zapraszamy jak będziesz w okolicy.

Będę szczególnie przyglądać się zakupionym klonom (taka matka chrzestna dla nich będę , , )

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kindzia 18:21, 09 lis 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ten Twój Grzesiu to SKARB! Ciasta piecze? Super!!! Mój eMuś nie ciastowy, kawałek zje i tyle. Za to Grzesiu wsunie całą blachę przez noc. Dzisiaj rano też mnie przekonał do pieczenia. Właśnie ciasto tężeje na tarasie.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kasik 18:36, 09 lis 2013


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Piecze i gotuje, właśnie wczoraj wzięło go na bigos. Cały dom kapustą "pachniał", a dzisiaj Wietrzyk do nas zawitał i od rana musiałam robić przeciągi, ba jakoś w domu zapach zmienić.

Grześ wymyślił, że upiecze ciasto drożdżowe, no i jak zwykle jak chcesz żeby się udało, to nie chciało urosnąć. Postanowi, że zrobi drugie z innego przepisu. i zabrał się tak ostro do pracy, że pomylił torebki z mąką i dał krupczatkę. Dobrze, że nie dużo. I jak już Joasia pojechała to obydwa ciasta tak urosły, że teraz mam blaszkę z jabłkami i dwie blaszki bułeczek drożdżowych. Jak dla pułku.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 18:37, 09 lis 2013


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
A ja na szybko musiałam zrobić ciasteczka francuskie- dobrze, że w lodowce trzymam ciasto na wszelki wypadek.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies