Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

inag 16:16, 03 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
polinka napisał(a)


Ilonko, cudowne przystojniaki i jak pięknie się prezentują się na tej rabacie
Miałaś nosa na miejscówkę dla nich
Buziaki

Musiałam czymś zasłonić altanę Moja teściowa też chyba pokochała graby od kilku dni Uściski!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 16:22, 03 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Pokaże Wam coś na co choruje od dawna a co miałam dziś okazje podziwiać w domu siostry - zachorowałam jeszcze bardziej. - ściana z tynku imitująca płyty betonowe.
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 16:24, 03 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
lojalna_ 19:37, 03 maj 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Widziałam juz kilka tskich wnętrz i nieustannie jak dla mnie prezentuja sie obłędnie
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
babka 20:20, 03 maj 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
inag napisał(a)

Dziękuję Ci bardzo
Bryka już ledwo zipie - "trochę" wyeksploatowana
Co z altaną nie tak? - No wszystko Począwszy od tych "góralskich zdobień" aż po ażurowe kratki. Wszystko co ma jakiekolwiek zdobienia będzie na prosto a to co ażurowe zostanie wymienione na poziome sztachety identyczne z tymi jakie są w płocie. Kolor też chcemy zmienić na popiel bo i elewację w ciągu najbliższych dwóch lat chcemy przemalować na taki kolor

Też uważam, że im mniej tym więcej Ale teraz jak już wyrychtujesz altanę to żal ją zasłaniać
Dziękuję za info odnośnie kosztów badania gleby. Nie majątek, jakby co dobrze wiedzieć. U mnie coraz więcej koniczyny, co mu dać ?
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
inag 20:22, 03 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
lojalna_ napisał(a)
Widziałam juz kilka tskich wnętrz i nieustannie jak dla mnie prezentuja sie obłędnie

Powiem Ci, ze załuję, ze nie wykańczamy domu teraz bo dopiero teraz wyklarowało mi się co mi się podoba a co nie.
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
babka 20:24, 03 maj 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Wnętrza cudownie nowoczesne. Lubię takie, wciąż się zachwycam tego typu inspiracjami ale u siebie tak nie potrafię
Ty będziesz szła w tym kierunku ?
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
lojalna_ 20:25, 03 maj 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
na pocieszenie Ci powiem ze za dwa trzy lata znowu wejdzie cos co nam sie jeszcze bardziej spodoba ale wiesz to przeciez ))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
inag 20:26, 03 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
babka napisał(a)

Też uważam, że im mniej tym więcej Ale teraz jak już wyrychtujesz altanę to żal ją zasłaniać
Dziękuję za info odnośnie kosztów badania gleby. Nie majątek, jakby co dobrze wiedzieć. U mnie coraz więcej koniczyny, co mu dać ?

Trzy lata temu miałam trawnik opanowany przez koniczynę. Czytałam mnóstwo jak ją wytępić i mieć "czysty" trawnik. Wszędzie pisano o środku "Fernando". Kupiłam, popryskałam i po kilku dniach problem zniknął. Trawa pozostała nieruszona a koniczyna i inne chwasty zniknęły - dosłownie. Jestem przeciwniczą stosowania nadmiernej chemii w ogrodzie ale czasami się nie da. Wg mnie tak jest właśnie z koniczyną.
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 20:27, 03 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
babka napisał(a)
Wnętrza cudownie nowoczesne. Lubię takie, wciąż się zachwycam tego typu inspiracjami ale u siebie tak nie potrafię
Ty będziesz szła w tym kierunku ?

Dom mamy już urządzony więc niestety przepadło
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies