Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

paniprzyroda 22:00, 25 wrz 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Przesadzanie w toku, chwytam każdą wolną chwilę bez deszczu. W glinie kopie się paskudnie, ale najważniejsze już za mną, opróżniłam przechowalnik. Gdzieś musiałam upchnąć rośliny, zaanektowałam przedogródek pomimo sprzeciwu eMa, przecież nie wyrzucę Część naszykowałam znów do oddania. Zrywanie darni w przedogródku to masakra, ale chyba i tak jest lżej, niż wtedy, gdy jest sucho i nie można wbić szpadla.
Pojedyncze nasadzenia już tam były, teraz kombinuję, aby zrobić z tego znośną całość.

a póki co buraczkowe Vanilki, w realu są dużo ciemniejsze niż na zdjęciach, róże chyba faktycznie do przeniesienia, zastanawiałam się jeszcze, ale widzę, że mogę ich nie opanować




____________________
Dwa ogrody
GorAna 22:07, 25 wrz 2017


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Mawrolu, ależ pięknie się prezentuje ta rabata, zwłaszcza na tle nowego trawnika
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
paniprzyroda 22:12, 25 wrz 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
rdest podziele wiosną, kwitnie już dłuugo



ostatnia z dalii zdecydowała się na kwitnienie
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 22:17, 25 wrz 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
GorAniu, widziałaś wiosna te wykopki cieszę się, że to już za nami. Jeszcze uzupełnię kostkę, świeżo posadzone bodziszki zamiast kocimiętki wypełnią najniższą część i chyba już tak zostanie
____________________
Dwa ogrody
tulucy 22:21, 25 wrz 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12898
I u mnie polowanie na suche godziny, na razie przegrywam sromotnie, bo albo w pracy albo zajęcia z dziećmi jakieś.

Ten tydzień od środy daje nadzieję...

Horty piękne. I w ogóle pięknie
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Margarete 22:45, 25 wrz 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Cudny ten szpaler hortensji...ja wiem że ciasno ale w tej masie i razem z rozchodnikami wyglądają bosko. Taki malinowy busz

Ja wracam późno i trudno mi uchwycić chwilę bez deszczu bo ostatnio popołudniami wciąż leje, ale dziś od około 14 u nas nie padało...aż nie mogłam się nadziwić. Liczę że jutro uda mi się podziałać w ogrodzie.
Ma być już koniec tych deszczów.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
an_tre 22:49, 25 wrz 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
paniprzyroda napisał(a)
Przesadzanie w toku, chwytam każdą wolną chwilę bez deszczu. W glinie kopie się paskudnie, ale najważniejsze już za mną, opróżniłam przechowalnik. Gdzieś musiałam upchnąć rośliny, zaanektowałam przedogródek pomimo sprzeciwu eMa, przecież nie wyrzucę Część naszykowałam znów do oddania. Zrywanie darni w przedogródku to masakra, ale chyba i tak jest lżej, niż wtedy, gdy jest sucho i nie można wbić szpadla.
Pojedyncze nasadzenia już tam były, teraz kombinuję, aby zrobić z tego znośną całość.


[img size=640x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/152

Wszystko co pisze to zgadza się z tym co i ja robię zrywanie darni to ciężka praca ale jak się człowiek uprze to daje radę
cudny kolor tego rozchodnika
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Kasya 11:21, 26 wrz 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41972
pięknie masz...te rozchodniki rewelacja
twoje fotki tez ogladalam przed spaniem, szkoda ze mi sie nie przysnilo
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Pszczelarnia 11:59, 26 wrz 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
paniprzyroda napisał(a)





O, donica już cudownie obsadzona! Co tam rośnie?

Różom będzie za ciasno, za duszno, chyba.

Bardzo, bardzo fajnie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
mira 09:01, 03 paź 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Tak mi się chciało fotek a tu nic widać pracujesz a ja dalie czekoladowa chciałam podziwiać - popraw się

Pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies