Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

Gruszka_na_w... 21:39, 11 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22004
Deszczu miałyśmy podobną ilość, ale moje rośliny po nim nie odżyły. Hortensje mam już w połowie w jesiennych barwach. Twoje pięknie się prezentują.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
ryska 20:33, 12 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
Piękne zdjęcia.
Bardzo lubię Twój klimat, Twoje pomysły i podziwiam talent.
Domki powaliły mnie na kolana. Mam takie materiały, leżą sobie ale nie wpadłabym na tak genialny pomysł.
Stara tablica też fajne drugie życie dostała. Ogólnie to uwielbiam stare tablice.
W Ciechocinku w Ważelni Soli zamiast oglądać eksponaty to fotografowałam właśnie stare tablice
Donice i rojniki - idealna kombinacja
Rośliny masz bujne niesamowicie.
Czy ostrogowce pokładają się z powodu przekarmienia nawozem? Posadziłam pomiędzy różami i żyją bardzo swoim życiem
Pozdrowienia zostawiam.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
tulucy 22:40, 12 sie 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Domki rewelacyjnie... Jak dla lalek kolorowe... A poza tym jak zwykle u Ciebie, pięknie i tyle
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
paniprzyroda 22:39, 13 sie 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Urszulla napisał(a)
Na dodatek piękne zdjęcia

Starałam się...poznać aparat
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 22:46, 13 sie 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Anabell napisał(a)
Nas nie znudzisz ładnymi widokami oglądałam kilka razy. wyczuwa się smak dużych kwiatostanów.
Jeżówki mają wspaniałe tło, są tak piękne, a różane królowe nic nie zagłuszy

Haniu, dopiero w tym roku duet róż z hortensjami mnie zachwyca Pachną nie tylko róże, hortensje pachną również, a kwiatostany są wyjątkowo "napakowane"

____________________
Dwa ogrody
an_tre 22:55, 13 sie 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
paniprzyroda napisał(a)



Jestem pod mega wrażeniem, aż oczopląsu dostałam, jak pięknie
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
paniprzyroda 22:57, 13 sie 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Mala_Mi napisał(a)
Boziu!!! Czym ty pasiesz te hortki że takie okazałe??? Szok!!

Aniu, nawóz wiosną, to wszystko, ale na jesieni dostały Toszkowych dobroci pod krzewy.


____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 22:58, 13 sie 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
anabuko1 napisał(a)

To tak samo z aparatem jak i u mnie
Hortki przepiekne.
I w grupie, i w szpalerze i pojedynczo
Ten Artemis to juz za mną chodzi
jeżówki urokliwe.Piękny mamy teraz czas w ogrodzie

Aniu, piękny czas, tylko deszczu więcej poproszę

____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 23:07, 13 sie 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Deszczu miałyśmy podobną ilość, ale moje rośliny po nim nie odżyły. Hortensje mam już w połowie w jesiennych barwach. Twoje pięknie się prezentują.

Haniu, doniczkowe i hortensje podlewam codziennie, reszta rabat dostaje wodę raz w tygodniu. Chciałabym jeszcze kupić Great Star i Hayes Starburst. Tę pierwszą kupiłam kiedyś, ale okazała się być pomyłką.
____________________
Dwa ogrody
Gabriela 23:19, 13 sie 2018


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
A ja mam właśnie Great Star, czyli Vasterival i Hayes Starburst - rosną wolniej od innych krzewiastych, ale warto je mieć dla oryginalnych kwiatów.
Chociaż może u Ciebie rosłyby szbyciej, skoro masz takie wielkie egzemplarze. Jakie to odmiany?
Takie pieniste morze tych hortensji, sama bym takie chciała, ale co to za "Toszkowe dobroci pod krzewy"?
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies