Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

paniprzyroda 00:50, 09 sie 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Annabell - Haniu, dalie lubimy i będziemy je sadzić, dopóki sił i zdrowia starczyjeszcze pływają w wannie, ale mają półcień i dlatego chyba dają radę.
Ula, lubię dodatki w domu i ogrodzie. Pilnuję jednak, by nie zagracać się zbytnio, z tego co mam robię misz masz - coś wyjmę, coś schowam, przestawię i nowa dekoracja gotowa, do następnego pomysłu
Małgosiu, krzesła są dwa, teraz poszukam do nich stolika, bo ten żeliwny za ciężki
Agata, krzesła upolowane na giełdzie, byłam z emem po ławki. Widziałam Twoje domki, świetne są
Dorotko, w starym ogrodzie miałam więcej miejsca na klamoty i nie były tak widoczne, ukryte z lekka to tu, to tam. Tutaj bardzo doskwiera mi brak dużych drzew, chociaż niektóre powoli zaczynają dominować nad bylinami i krzewami.
Z tym wymyślaniem to jest różnie, czasami mnie nosi, by czegoś nowego spróbować. Podobają mi się różne style, np. steampunk i vintage, szczypta romantyzmu z odrobiną sielskości, a to wszystko niełatwo pogodzić, tym bardziej na tak małej przestrzeni i w młodym ogrodzie. Czasem więc kombinuję
Domki dziękują, dostają ostatni szlif i staną w docelowym miejscu.
Do kompletu jest jeszcze zawieszka ze starą tabliczką



i z rozebranej wysłużonej huśtawki wykorzystałam zdrowe dębowe belki z naturalną zieloną patyną, metalowy daszek czekał schowany na swoje pięć minut druga część jeszcze się robi







____________________
Dwa ogrody
Iwk4 01:05, 09 sie 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Jaka cudna tabliczka. Tutaj dopiero moc pomysłów
Piękne te domki. Wszystkie
____________________
Ogródek Iwony II
anabuko1 12:50, 09 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
To wszystko twoje dalie ??
Piękne !!piękne wszystkie
paniprzyroda napisał(a)
Gabrysiu, miło Cię widzieć
Tak całkiem New Dawn się nie pozbyłam Mam ukorzenioną z niej ładną, dwuletnią sadzonkę, myślę nad miejscem.
Zioło to kreteńskie oregano Dittany of Crete, Origanum dictamnus. Na razie suszę z niego kwiatki na ziołową herbatkę.
W kobaltowych dzbanach z dziurami są rojniki, rosną bardzo ładnie.
Może faktycznie owoce figi dojrzeją? Rośnie w donicy.

Zamiast oczka






Zresztą dużo różnego też kwiecia u Ciebie widzę.
Ale się zadomkowalas na różne sposoby. Suuper !!wszystkie piękne.
Wielkie brawa pomysłowy Dobomirze
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
AgataP 13:55, 09 sie 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Mariolka mega pikna ta tabliczka, a domek już mogłabym stawiać u siebie
Zaprzyjaźniłam się z wiertarką to może coś więcej uda mi się stworzyć...
a klamociarnie na giełdach uwielbiam
____________________
Z Pszenicznej...
ren133 14:06, 09 sie 2018


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
paniprzyroda napisał(a)



Śliczne domki
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Gocha 12:59, 10 sie 2018


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Też podziwiam domki dla owadów. I cieszy że własnoręcznie wykonane. Dalie prześliczne tylko szkoda że nie zimują. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gruszka_na_w... 19:28, 10 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Prześliczne te domki. Podziwiam pomysłowość i wykonanie.
Dalie w kąpieli też podziwiam.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Urszulla 19:50, 10 sie 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
paniprzyroda napisał(a)


i z rozebranej wysłużonej huśtawki wykorzystałam zdrowe dębowe belki z naturalną zieloną patyną, metalowy daszek czekał schowany na swoje pięć minut druga część jeszcze się robi





Masz zdolności do takich rzeczy, wow
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
paniprzyroda 00:26, 11 sie 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Dziewczyny Iwonko, Aniu, Reniu, Agatko, Gosiu, Haniu, Ula - bardzo miło czytać, że nowe domki Wam się podobają, dziękuję. Powoli kończę ostatnie projekty "ptasie i owadzie" na ten sezon. Zdjęcia będą.
Anabuko - Aniu, dalie moje, ale nie wszystkie załapały się na kąpiel w wannie
Agata, klamociarnie lubię, ale ostatni rok omijałam je szerokim łukiem, teraz od czasu do czasu tam zaglądam.

Dziś popadało całe 15 minut. Dobre i to, troszkę się ochłodziło

kolejne róże powoli ruszają z drugim kwitnieniem

Aminek zawiązuje nasiona

uchowała się jedyna
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 00:31, 11 sie 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Będą hortensje - to tak ku pamięci - może być nudno



____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies