Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

zawitka 17:20, 22 sty 2021


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Ja spóżniona po covidzie dopiero obejrzałam nagranie .Swietnie widać spokój z jakim oprowadzałaś ekipę po ogrodzie.

Twoje dekoracje powalaja nie mówiąc o domkach piernikowych. Zdrowia życzę
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
SlonecznyOgrod 12:50, 23 sty 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
inka74 napisał(a)
Ascota mam i ja nią nie jestem zachwycona. Moje 2 sztuki chorowite strasznie. Jedynie kwiat ma ładny - kolor i kształt. Nie wiem, może nie trafiłam na odpowiednią sztukę.

Darcia, ja kupuję i tak i tak. Mam kilka dobrych miejsc z różami doniczkowymi ale nie wszystko mają. To czego nie mają - kupuję przez net. Doniczkowe kupuję kwitnące więc wiem jaki jest dokładnie kolor kwiatu, sadzonki są większe niż te z gołym korzeniem, bardziej rozgałęzione, ale i droższe, dużo mniejszy wybór odmian. Z gołym korzeniem jak kupujesz opłaca się gdy bierzesz większą ilość inaczej przesyłka zjada ci koszt dostawy. Wszystko więc chyba zależy od tego co i ile chcesz kupić i jakie masz lokalne miejsca z różami doniczkowymi.

Przy zakupie kilku sztuk doniczkowe wychodzą całkiem drogawo
Moja lista różana coraz dłuższa...
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Milka 16:45, 23 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
A jednak w scenerii zimowej, te świecące dekoracje najładniej wyglądają
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Dorota123 19:47, 27 sty 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
SlonecznyOgrod napisał(a)
Hansestadt Rostock nie odpowiada mi kolorem, lubię różowe i fioletowe, no ale może być godna polecenia

Stadt Rom, którą poleca Anpi obejrzałam u niej

Boscobel z polecenia Inki też wygooglowałam

Dziewczyny róże kupujecie z gołym korzeniem czy w doniczkach?
Ja kupuję wiosną z gołym korzeniem w sprzedaży wysyłkowej.


Od kilku dni mam piękną zimę, mieszkam obok lasu, więc spacery co dzień zaliczone.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 19:52, 27 sty 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
BASIA8 napisał(a)
Bliżiutko do lasu zima piękna u Nas dziś roztopy i prawie po śniegu. Dodatkowo wiatr wieje omal głowy nie urwie.
Basiu u mnie przepiękna zima, kilka lat nie było śniegu, a w tym roku po raz trzeci mam śniegu bardzo dużo.W lesie cudowne scenerie, tylko ja boję się sama chodzić.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 19:59, 27 sty 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Ewa777 napisał(a)
Piękną masz zimę w ogrodzie Lodowymi lampionami mnie zachwyciłaś Nie przestajesz mnie zaskakiwać swoją pomysłowością
Bardzo się cieszę, że Ci się spodobały lampiony i moja zima. Scenerię mam bajkową, z okien widzę ośnieżony las i tak się na niego gapię, albo brnę w śniegowych zaspach do wnętrza lasu.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 20:05, 27 sty 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
inka74 napisał(a)
Ascota mam i ja nią nie jestem zachwycona. Moje 2 sztuki chorowite strasznie. Jedynie kwiat ma ładny - kolor i kształt. Nie wiem, może nie trafiłam na odpowiednią sztukę.

Darcia, ja kupuję i tak i tak. Mam kilka dobrych miejsc z różami doniczkowymi ale nie wszystko mają. To czego nie mają - kupuję przez net. Doniczkowe kupuję kwitnące więc wiem jaki jest dokładnie kolor kwiatu, sadzonki są większe niż te z gołym korzeniem, bardziej rozgałęzione, ale i droższe, dużo mniejszy wybór odmian. Z gołym korzeniem jak kupujesz opłaca się gdy bierzesz większą ilość inaczej przesyłka zjada ci koszt dostawy. Wszystko więc chyba zależy od tego co i ile chcesz kupić i jakie masz lokalne miejsca z różami doniczkowymi.
Moja Ascot miała zdrowe liście, piękne kwiaty, ale słabo rozkrzewia się. Ja to zwalam na kiepską ziemie, a raczej na piach.
Wstawiam widoki nie ogrodowe, ale mam tak piękną zimę, ze nie mogę się oprzeć, aby nie podzielić się z Wami tymi widokami




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 20:09, 27 sty 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
zawitka napisał(a)
Ja spóżniona po covidzie dopiero obejrzałam nagranie .Swietnie widać spokój z jakim oprowadzałaś ekipę po ogrodzie.

Twoje dekoracje powalaja nie mówiąc o domkach piernikowych. Zdrowia życzę
Jejku, jak zniosłaś to choróbsko?
Nawet, że nie tak bardzo się stresowałam podczas nagrania. Większego stresa miałam wcześniej.
Za miłe słowa o moich dekoracjach ślicznie dziękuję.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 20:14, 27 sty 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
SlonecznyOgrod napisał(a)

Przy zakupie kilku sztuk doniczkowe wychodzą całkiem drogawo
Moja lista różana coraz dłuższa...
Różyczka to bardzo zaraźliwa choroba.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 20:20, 27 sty 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Milka napisał(a)
A jednak w scenerii zimowej, te świecące dekoracje najładniej wyglądają
Z pewnością, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. W święta nie było śniegu, po świętach przez 3 dni lał deszcz taki, że pościągaliśmy lampki świąteczne, a za kilka dni sypnęło śniegiem.

Od mojego domu las jest w odległości 100 metrów.









____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies