Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Dorota123 23:10, 13 wrz 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
KasiaBawaria napisał(a)
Ta roza jest przepiekna!Takiego koloru jeszcze nie mam. Ladny jest, taki cieply. Powtarza kwitnienie i zdrowa jest? I jak duza?
Garden of roses jest z niskich róż, ale potrafi wypuścić pęd 70 cm. Kwitnie obficie, szybko powtarza kwitnienie, bardzo ładnie się zagęszcza i wcale nie łapie chorób. Ma piękne błyszczące liście.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 23:13, 13 wrz 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
KasiaBawaria napisał(a)


A te roze to jakie? Na pierwszych dwoch zdjeciach.
Pierwsza to Garden of roses, druga różowa to Larisa też bardzo zdrowa i obficie kwitnąca.

____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
anpi 23:55, 13 wrz 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8107
Dorota123 napisał(a)
Dziękuję


Ależ Ty Dorotko umiesz tworzyć klimacik...gościom to chyba do domu się nie śpieszyło
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
KasiaBawaria 07:46, 14 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Przepiekne te dwie roze. Tylko gdzie ja je zmieszcze ? Musze je miec, sa cudowne. Klimat nad kaluza super
____________________
Zapraszam na kawe
Dorota123 19:57, 14 wrz 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
anpi napisał(a)

Ależ Ty Dorotko umiesz tworzyć klimacik...gościom to chyba do domu się nie śpieszyło
Dziękuję Gościom się podobało, a ja bardzo lubię światło migoczących świec. Jak pojechały koleżanki wyjęłam aparat i cyknęłam kilka fotek.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Magleska 20:04, 14 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Dorotko bardzo piękne klimatyczne fotki wieczorne oświetlenie robi dobrą robotę ślicznieeee
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Dorota123 20:05, 14 wrz 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
KasiaBawaria napisał(a)
Przepiekne te dwie roze. Tylko gdzie ja je zmieszcze ? Musze je miec, sa cudowne. Klimat nad kaluza super
Bardzo fajna róża hansted, kwitnie bez przerwy całymi bukietami. Też bardzo zdrowa, godna polecenia. U mnie jest w ogródku bardzo gęsto, właśnie dostałam od koleżanki duży krzak żurawki. Nie mam miejsca, ale może wiosną się znajdzie. Posadziłam do kilku doniczek, zadołuję na zimę. Za miłe słowa dziękuję.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 20:13, 14 wrz 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Magleska napisał(a)
Dorotko bardzo piękne klimatyczne fotki wieczorne oświetlenie robi dobrą robotę ślicznieeee
Dziękuję, lubię jak ogród jest oświetlony, ale przyznam, że w tym roku mało siedzieliśmy w altanie do ciemnego wieczoru. Teraz szybciej robi się ciemno, a wieczory jeszcze w miarę ciepłe.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 21:51, 14 wrz 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Wczoraj zapisałam stan wyświetleń i dziś sprawdziłam wyszło 500 przez niecałą dobę. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale tylko 3 osoby ujawniły się wpisując. Słabo




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
ElzbietaFranka 22:48, 14 wrz 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13834
Dorotka jak zwykle o każdej porze roku masz bardzo bombowe pomysły. Ja takich nie mam. Może jakbym znalazła trochę wiecej czasu, ale zawsze jestem w niedo czasie.
Bardzo się dzisiaj narobiłam ledwo siedzę. EM ma dużo roboty i ja kosilam najpierw traktorkiem potem obkaszarka. Ma być trochę chłodniej boję się aby przymrozków nie było bo szkoda jeszcze mam zielono.

Dorotka tulipany kupowałam 10 Września. Nie wiem czy u mnie czytałaś w tych paczkach jest ok od 69-61-62 cebulek średnio wychodzi po 0,56 gr.

Tam są paczki i różnego rodzaju cebulki. Jeżeli chodzi o Lidla to wszystko zależy jaką miejscowość i nawet na Ursynowie różnie naród kupuje. Mam nie daleko 2 więc jak obok mnie nie ma towaru który był jadę przystanek dalej i tam kupuje.
Teraz tak są też cebulki tzw Premium i one są droższe. Są też w mniejszych paczuszkach po 8- 1O szt np tak kupiłam van ejki (też tanio wychodziło) wcześniej na początku wrześnie jeszcze nie było tych po 2 kg.
Zresztą sprawdź ceny na czytniku to się zorientujesz bo ceny pokrętnie pokazane przynajmniej u nas.

To tyle Dorotka pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies