Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

KasiaBawaria 10:22, 09 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Uwielbiam roze w stipie. Barrdzo moje klimaty.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 10:23, 09 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Jak zrobilas to bajorko?I jak duze jest? Chce cos zrobic podobnego i nie wiem jak, by woda nie podsiakala w rabaty.
____________________
Zapraszam na kawe
Waclaw 15:45, 09 wrz 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
Dorota123 napisał(a)

Róże jeszcze mi kwitną i cieszą swoimi barwami i zapachem. Za miłe słowa dziękuję.




Pięknie róże Ci kwitną Dorotko. Moje małe, już przekwitły. Może w przyszłym roku będą bardziej bujne?
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 15:47, 09 wrz 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
Dorota123 napisał(a)
Zimują na południowym oknie, bałaganiąc całą zimę. Wtedy najbardziej ich nie lubię.



Zrobię podobnie. Dziękuję a radę
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Dorota123 09:19, 10 wrz 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
KasiaBawaria napisał(a)
Jak zrobilas to bajorko?I jak duze jest? Chce cos zrobic podobnego i nie wiem jak, by woda nie podsiakala w rabaty.
Do stip nadają się tylko niskie róże, a takich mam tylko 3 sztuki. Mnie też podoba się to połączenie. W sumie to myślę, że stipa pasuje do wszystkiego. Tu masz pokazane moje początki z wykonywaniem kałuży.


https://www.ogrodowisko.pl/watek/4022-w-moim-malym-ogrodeczku-dorota?page=798


a tu jest już ze żwirkiem.


https://www.ogrodowisko.pl/watek/4022-w-moim-malym-ogrodeczku-dorota?page=803



Niestety woda bardzo szybko zielenieje, wymieniam ją 2 x w tygodniu podczas upałów. Wodę wykorzystuję do podlewania roślin i dolewam nowej. Niby jest to problem, ale obserwowanie przemykających jaszczurek do wodopoju, lub kąpiących się ptaków wynagradza wszystko. Nawet rozróżniam już swoje ptaki i te przylatujące czasami.

Tu taka znacznie większa kałuża z mojej okolicy.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 09:34, 10 wrz 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Waclaw napisał(a)

Pięknie róże Ci kwitną Dorotko. Moje małe, już przekwitły. Może w przyszłym roku będą bardziej bujne?
Róże im starsze tym lepiej rosną i kwitną . Tę ze zdjęcia szczególnie polecam, mam jeszcze jedną różę, która kwitnie bez przerwy to Hansestadt Rostock, ale akurat nie mam jej zdjęcia. właśnie ma spory wysyp kwiatów. Zaraz wyjdę i cyknę jej fotę bo warta jest pokazania.






____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
danuta_szwajcer 09:46, 10 wrz 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ale Ci pięknie róże kwitną, no i zawilce masz cudne, fotki robisz cudne, ten zachod slonca miodzio Pozdrawiam serdecznie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Waclaw 16:17, 10 wrz 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
Dorota123 napisał(a)
Róże im starsze tym lepiej rosną i kwitną . Tę ze zdjęcia szczególnie polecam, mam jeszcze jedną różę, która kwitnie bez przerwy to Hansestadt Rostock, ale akurat nie mam jej zdjęcia. właśnie ma spory wysyp kwiatów. Zaraz wyjdę i cyknę jej fotę bo warta jest pokazania.



Wszystkie moje róże zawdzięczam Ewie - Andzie. Na razie nie mam miejsca na następne. Ale w przyszłości ... niewykluczone
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
AnnaMS 18:06, 10 wrz 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Dorotko Ale masz piękny ogród, jakie piękne rabaty na gęsto utkane kolorowym kwieciem, cudownie fajne ozdobniki, a róże o tej porze roku fantastyczne, takie gęste i obfite, podziwiam i pozdrawiam
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
KasiaBawaria 18:13, 10 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Wlasnie szukam jakiejs niskiej rozy do stipy, ale koniecznie bialej.
Dwa razy w tygodniu? A nie wysycha ci szybciej w takie upaly? Dziekuje za linki, zaraz zajrze
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies