Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

AgataM 23:08, 14 wrz 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Dorota123 napisał(a)
Wczoraj zapisałam stan wyświetleń i dziś sprawdziłam wyszło 500 przez niecałą dobę. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale tylko 3 osoby ujawniły się wpisując. Słabo


Dorotko, u mnie podobnie, więc Ciebie rozumiem....
U Ciebie jak zwykle cudownie U mnie nic ciekawego......
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
anpi 08:27, 15 wrz 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8169
Dorota123 napisał(a)
Wczoraj zapisałam stan wyświetleń i dziś sprawdziłam wyszło 500 przez niecałą dobę. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale tylko 3 osoby ujawniły się wpisując. Słabo



Przepiękny obraz Do namalowania...!

Ciekawe ,czy otwarcie każdej strony ,to jedno wyświetlenie ,czy tylko otwarcie danego wątku ?I czy zaglądając do siebie np sprawdzając gdzie podaliśmy daną informację- też nabijamy sobie te wyświetlenia?
Ja będąc u kogoś na wątku przekładam te strony kilkanaście razy,a wpis czasami tylko jeden,a czasami muszę się przyznać nie zostawiam,bo nie dałabym rady wszędzie,a nocą to i sił brak na sklecenie czegoś sensownego by się nie powtarzać...
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
sylwia_slomc... 10:23, 15 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82028
Tylko Ty Dorotko potrafisz tak zbudować nastrój w ogrodzie, w każdym detalu dopracowane, dopieszczone i wieczorna tajemnica, a słoneczniki stały się romantyczne (choć mnie się zawsze kojarzyły z wiejskimi zagrodami)Łamiesz stereotypy w postrzeganiu z cudownym skutkiem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 20:59, 15 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Uwielbiam blask świec.bajecznie Dorotko
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
KasiaBawaria 08:20, 16 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
A ta roza hansted duza jest? Zdrowa?Mialam juz roz nie kupowac Kiedys nie lubialam lososiowego koloru a teraz bardzo mi sie podoba Ona napewno tak sie nazywa?Bo nie moge w necie znalezc. Za to znalazlam Hansestadt.
____________________
Zapraszam na kawe
ElzbietaFranka 18:53, 22 wrz 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13901
Witam Dorotka

Przyszłam powiedzieć, że posadziłam nie wszystkie ale dużo niezapominajki. Robiły się już takie przysadziste co z tego będzie to nie wiem.
Jeszcze mam trochę do posadzenia, ale to w przyszłym tygodniu.

Róże u ciebie kwitną jak w czerwcu. U mnie też co niektóre takiego drugiego rozpędu dostały. Z niektórych róż jestem nie zadowolona czekam jeszcze na przyszły rok inaczej będą pożegnania.

Odnośnie wpisów, to fakt, że trzeba non stop coś pokazywać bo inaczej kot z kulawą noga do ciebie nie zajrzy.
Już się nie przejmuje tworzę wątek dla siebie a jak ktoś chce to niech zagląda, czy się wpisze jego sprawa.

Kilka razy się wpisywałam na niektóre wątki bez odzewu na szczęście jest ich mało tez zignorowalam.
Zawsze każdy mój wpis jest poprzedzony dokładnym oglądaniem kilka stron wstecz wpisuje się dużo a nie takie tam trele, ble ble.

Nie przejmuj się ja zawsze zaglądam prawie codziennie. Wpisy robię raz w tygodniu. Chyba, że jest ciekawy temat i wtedy biorę udział w dyskusji.

Pozdrawiam cieplutko.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Waclaw 19:46, 22 wrz 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Dorota123 napisał(a)
Dziękuję, lubię jak ogród jest oświetlony, ale przyznam, że w tym roku mało siedzieliśmy w altanie do ciemnego wieczoru. Teraz szybciej robi się ciemno, a wieczory jeszcze w miarę ciepłe.






Ależ klimatycznie!. Pięknie.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
basia3012 01:09, 24 wrz 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9504
Dorotko, ja zaglądam do Ciebie ale rzadko się wpisuję bo chcę w dużo miejsc zajrzeć. A czasu jak zwykle mało. Ale Twój ogród uwielbiam za super pomysłowe dekoracje, piękne,bujne róże. Od Ciebie zaraziłam się nimi. Trochę czasem na nie narzekam bo koluchy z nich okrutne. Palce mam pokłute jak coś przy nich robię. Ale jak może zaczną kwitnąć w przyszłym roku to przestanę na nie narzekać? Mam je pierwszy rok.
Pozdrawiam ciepło Dorotko.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Dorota123 11:23, 24 wrz 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
ElzbietaFranka napisał(a)
Dorotka jak zwykle o każdej porze roku masz bardzo bombowe pomysły. Ja takich nie mam. Może jakbym znalazła trochę wiecej czasu, ale zawsze jestem w niedo czasie.
Bardzo się dzisiaj narobiłam ledwo siedzę. EM ma dużo roboty i ja kosilam najpierw traktorkiem potem obkaszarka. Ma być trochę chłodniej boję się aby przymrozków nie było bo szkoda jeszcze mam zielono.

Dorotka tulipany kupowałam 10 Września. Nie wiem czy u mnie czytałaś w tych paczkach jest ok od 69-61-62 cebulek średnio wychodzi po 0,56 gr.

Tam są paczki i różnego rodzaju cebulki. Jeżeli chodzi o Lidla to wszystko zależy jaką miejscowość i nawet na Ursynowie różnie naród kupuje. Mam nie daleko 2 więc jak obok mnie nie ma towaru który był jadę przystanek dalej i tam kupuje.
Teraz tak są też cebulki tzw Premium i one są droższe. Są też w mniejszych paczuszkach po 8- 1O szt np tak kupiłam van ejki (też tanio wychodziło) wcześniej na początku wrześnie jeszcze nie było tych po 2 kg.
Zresztą sprawdź ceny na czytniku to się zorientujesz bo ceny pokrętnie pokazane przynajmniej u nas.

To tyle Dorotka pozdrawiam
Cieszę się, że podoba Ci się u mnie. Na pewno pomysłów masz sporo, ale jak podkreślasz trzeba mieć czas na ich realizację. My matki, żony, kucharki, sprzątaczki, organizatorki wolnego czasu, tragarze zakupów i wreszcie ogrodniczki musimy swój czas dzielić na wszystkie te zajęcia. I te nasze ciągłe wybory co zrobić pierwsze, żeby też następnych zajęć nie zaniedbać.

O tulipanach czytałam, niestety do L dotarłam później i nie było już wyboru, kupiłam trochę w Biedronce i teraz się zastanawiam gdzie ja to wcisnę.
Zaczęłam już wycinać sporo roślin, czyli sezon na porządki jesienne u mnie też już otwarty. Wreszcie zostały przycięte tuje kulki, które nie były cięte od 2 lat. Z 3 ogromnymi kulami na pniu pożegnałam się bez żalu. Mąż mi wykopał, one zasłaniały dużą część rabat. Mam dużo planów do zrealizowania w ogrodzie,tylko tych sił za mało.

Pozdrawiam



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 11:34, 24 wrz 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
AgataM napisał(a)
Dziękuję




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies