Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Dorota123 12:24, 06 mar 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
ElaS napisał(a)
Dorotko,
pisz, pokazuj, siły czerpię z Twojego ogrodu.
Smaczków, ogrodowych didaskaliów
Jak miło no to pokażę moją zakupioną wiosnę. Na razie w zakupowym pudle, ale pogoda pokrzyżowała mi plany.
Bratki mają być do ogrodu, ale jest takie zimno, że postanowiłam ich nie katować taką temperaturą i zimnym deszczem. Większość bratków jest pachnąca.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 12:29, 06 mar 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Z fiołków i hortensji zrobię jakąś dekorację w domu, zaraz się za nią wezmę, bo za dużo tych doniczek mi wszędzie stoi.



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
anpi 14:59, 06 mar 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Dorotko,i u Ciebie wiosenne zakupy. Mnie trochę pogoda zniechęca do wyruszenia na polowanie Nawet hortensje już są w sprzedaży? W którymś z marketów? Mam ochotę na nie do donic przy wejściu ,albo do tych co robiłam. Ale jeszcze za wcześnie. U nas nad ranem przymroziło.
Czekam na Twoją domową dekorację z nimi. U mnie w bukietach już różne gałązki puszczają listki, tak sobie przybliżam wiosnę!
Podglądałam dziś znów Twoją wizytówkę, tam to dopiero energia kolorów!!! Trochę zaczerpnęłam!!! Tak długo trzeba czekać na takie widoczki.
Ja jakoś nie mogę się zabrać za swoją wizytówkę...jakiś ciągły brak czasu! I niby ten czas tak szybko leci...a do tej prawdziwej ciepłej, słonecznej wiosny się jednak dłuży...
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
malgorzata_s... 16:47, 06 mar 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Matko ale wiosny naniosłaś do domu Cudne kolorki,będzie się działo
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
AgataM 17:02, 06 mar 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Ale wiosennie....Przepiękne wszystkie zakupy. Pierwiosnki przecudnej urody
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Dorota123 18:34, 06 mar 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
anpi napisał(a)
Dorotko,i u Ciebie wiosenne zakupy. Mnie trochę pogoda zniechęca do wyruszenia na polowanie Nawet hortensje już są w sprzedaży? W którymś z marketów? Mam ochotę na nie do donic przy wejściu ,albo do tych co robiłam. Ale jeszcze za wcześnie. U nas nad ranem przymroziło.
Czekam na Twoją domową dekorację z nimi. U mnie w bukietach już różne gałązki puszczają listki, tak sobie przybliżam wiosnę!
Podglądałam dziś znów Twoją wizytówkę, tam to dopiero energia kolorów!!! Trochę zaczerpnęłam!!! Tak długo trzeba czekać na takie widoczki.
Ja jakoś nie mogę się zabrać za swoją wizytówkę...jakiś ciągły brak czasu! I niby ten czas tak szybko leci...a do tej prawdziwej ciepłej, słonecznej wiosny się jednak dłuży...
W środę byłam w Biedronce, a tam przeróżne hortensje : białe, limonkowe, lekki róż, prawie bordo, no i błękitne kolorki.
Wszystkie kolory fiołków miniaturek, różyczki i wiele innych doniczkowych kwiatuszków. Wszystkie w nienagannej jakości.
Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej w Kielcach, a po drodze jest duży punkt z roślinami. Tam kupiłam bratki, nie jeździłam specjalnie po drodze zajechaliśmy.
U nas też są jeszcze przymrozki, więc nie wynoszę na zewnątrz kwiatuszków.
Ja do wizytówki przygotowania robiłam podczas sezonu. Założyłam folder i tam wrzucałam ciekawsze zdjęcia. Do zimy miałam spory wybór, ale były już z pierwszej segregacji, więc poszło jakoś. Miło mi, że odwiedziłaś moją wizytówkę, też czasem przeglądam wizytówki.
Cas szybko leci, ale bociany u nas w tym roku są o miesiąc wcześniej niż rok temu. Wiosna jednak będzie szybciej.



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 18:39, 06 mar 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Matko ale wiosny naniosłaś do domu Cudne kolorki,będzie się działo
Niestety nie mam umiaru jeśli chodzi o roślinki. Teraz na przedwiośniu każdy kwiatuszek bardzo cieszy.



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 18:42, 06 mar 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
AgataM napisał(a)
Ale wiosennie....Przepiękne wszystkie zakupy. Pierwiosnki przecudnej urody
Jakoś nie mogę nic sensownego wymyślić tym pierwiosnkom, ale zastanowię się nad nimi jutro.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Gosialuk 19:08, 06 mar 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Poszalałaś zakupowo. Podobają mi się te hortensje zielone, ale i cyklameny cudne. A dekoracje na pewno wymyślisz piękne. Bo jak nie Ty to kto?
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Waclaw 19:57, 06 mar 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
piękne zakupy a to co z nich wyczarowałaś to .....
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies