Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Raczkujący ogród Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Raczkujący ogród Iwony

monteverde 21:08, 11 kwi 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Isia ja zaglądam, ale nie jestem fachową pomocą, poczekaj na profesjonalistów)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Joanka 21:17, 11 kwi 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
monteverde napisał(a)
Isia ja zaglądam, ale nie jestem fachową pomocą, poczekaj na profesjonalistów)



Ja też
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
isia33 21:36, 11 kwi 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Dzięki Ale każda sugestia jest mile widziana. Dzięki temu planowaniu odkryłam, że moja wyobraźnia przestrzenna jest do bani
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
Gardenarium 21:46, 11 kwi 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
isia33 napisał(a)
Może coś takiego. Kule z bukszpanu, linie zielone też bukszpan, coś w formie stożka (to pojedyncze koło), coś na pniu z 3 kulkami bukszpanu, żółte to cyprysik groszkowy Golden mop, a czerwone begonia lub żurawka czerwona a wszystko podsadzone czymś płożącym, np trzmieliną Emerald Gaiety.




Jak to nikt nie zagląda?
Ja zaglądam. Ta wersja lepsza z tym rogiem za domem i kulkami urywającymi się
Tą rabatę półkolistą przy chodniku bym zlikwidowała, a zostawiła żywopłociki

Reszta super
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 21:47, 11 kwi 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W razie czego można powiększyć rabatę przy domu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
zbigniew_gazda 22:34, 11 kwi 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11177
Iwonko zaglądam jak mam chwilkę czasu. Będzie super a jak Ty nie masz wyobraźni to ....
Wiesz co - patrzyłem na domek z frontu i jak już M urobisz to moim skromnym zdaniem bym zlikwidował ten rombik . Jak stoisz frontem do domu to po prawej stronie tarasu wykroił bym dość duży kawałek kostki na rabatkę !!!! Uważam że blisko domu powinny być rośliny i kwiaty bo wtedy on nabiera "życia" a nie tworzy samotnej bryły. Jest opinia ? Jest.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Viki 10:12, 12 kwi 2011


Dołączył: 11 kwi 2011
Posty: 183
Witaj Iwonko... nie masz wiele miejsca do popisu, ale pomysły z donicami wypełnionymi kwiatami są trafione w Twoim przypadku, moim skromnym zdaniem. Życzę powodzenia i wytrwałości...
____________________
Pozdrawiam cieplutko Nasz mały świat
isia33 13:24, 12 kwi 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Dziękuję wszystkim. I przepraszam za to biadolenie. Ale wczoraj miałam dzień- koszmarek. Miałam wolne, więc myślałam, że coś porobię w domu lub ogrodzie. Ale tam, za dużo chciałam. Igorowi wróciło zapalenie krtanie, Milka ma wrednego wirusa, nie mogłam nadążyć z przebieraniem po wymiotach i biegunce. Trafiło się jej "wymalować" po same paszki. Wieczorem myślałam, że już lepiej, ale Igi dostał w nocy ataku duszności a Milka na nowo ma wymioty i biegunkę. No i załatwiłam sobie kolejne dwa dni wolne od pracy, ale za to w domu Sajgon. Jedno ryczy, drugie rzygu - rzyg, Potem drugie chce na ręce, pierwsze, żeby mama podniosła kanapę (jasne!) i od nowa ryk. A na złość pan od glebogryzarki nie przyjechał.
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
kaisog1 13:32, 12 kwi 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
... i właśnie tak to jest z "maminym wolnym". Współczuje i oby choróbska Was opuściły
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
isia33 13:55, 12 kwi 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
kaisog1 - oby, ale doopa blada na razie jest nieciekawie. Igor spał jakieś25 min zamiast 3 godzin i już moje okna się umyły, że ho ho.

____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies