Gdzie jesteś » Forum » Pnącza » Clematis montana 'Rubens' - wart grzechu

Pokaż wątki Pokaż posty

Clematis montana 'Rubens' - wart grzechu

Kasik 19:32, 19 sty 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
zawitka napisał(a)
Nie martwcie się koleżanki nie Wy jedne musicie iść do lekarza----jak mój M zobaczy paczkę w kwietniu to mnie tam sam zawiezie ha ha Pozdrawiam zakreconych


oj narobiłaś narobiłaś


O widzisz Zawitko,

bo ja jak coś tylko ładnego na stronce zauważyłam , to pytałam mojego M- "Grzesiu- a ten? - Też śliczny - prawda?" o On - " Tak,tak , kochanie".

I tak sobie do koszyczka przenosiłam i na końcu poprosiłam, by zobaczył czy coś jeszcze Jemu się podoba, a On - "że już nieeeee"

I tym sposobem "razem" zamówiliśmy wszystkie nasze clematisy.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
ewa004 19:55, 19 sty 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Kasik nieźle narozrabiałaś Rubensów zaraz będzie brak
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Kasiek 21:24, 19 sty 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Anabell napisał(a)
To nasze wariatkowo nie jest szkodliwe dla otoczenia, przeciwnie upiększają widoki
My mamy naturalne odstresowanie za niewielkie pieniądze
Jak my się rozumiemy? jakie to miłe


Pomyslcie co by bylo...gdybysmy zamiast roslin...diamenty kolekcjonowaly....
____________________
Bawarka
Kasiek 21:26, 19 sty 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Kasik napisał(a)


O widzisz Zawitko,

bo ja jak coś tylko ładnego na stronce zauważyłam , to pytałam mojego M- "Grzesiu- a ten? - Też śliczny - prawda?" o On - " Tak,tak , kochanie".

I tak sobie do koszyczka przenosiłam i na końcu poprosiłam, by zobaczył czy coś jeszcze Jemu się podoba, a On - "że już nieeeee"

I tym sposobem "razem" zamówiliśmy wszystkie nasze clematisy.


Jak kobieta chce to zawsze znajdzie sposob...a juz kobieta Ogrodowiskowa... To jak poltora komandosa
____________________
Bawarka
Kasiek 21:27, 19 sty 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
ewa004 napisał(a)
Kasik nieźle narozrabiałaś Rubensów zaraz będzie brak


Ciekawa jestem ile juz wszystkich, razem zostalo zamowionych ...
____________________
Bawarka
zawitka 09:10, 20 sty 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14037
Ja napewno kupię na wiosnę a najpóżniej na jesieni bo cóś mi się wydaje że ten mój to rubens mam na płycie zdjęcie z jego dobrych lat ale muszę poszperać .W tym roku miał 1 kwiatek .Bez klematisów bym nie żyła choć ostatnio z nimi mam kłopoty ------nie popuszczę Kasiu zajrzyj do mnie czy to Rubens bo jak tu wkleję zdjątko to mnie zabijesz ha ha
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Kasiek 17:51, 20 sty 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
zawitka napisał(a)
Ja napewno kupię na wiosnę a najpóżniej na jesieni bo cóś mi się wydaje że ten mój to rubens mam na płycie zdjęcie z jego dobrych lat ale muszę poszperać .W tym roku miał 1 kwiatek .Bez klematisów bym nie żyła choć ostatnio z nimi mam kłopoty ------nie popuszczę Kasiu zajrzyj do mnie czy to Rubens bo jak tu wkleję zdjątko to mnie zabijesz ha ha

Nie zabije, obiecuje, dzisiaj nie mam zapedow sado-masochistycznych
____________________
Bawarka
Gardenarium 17:52, 20 sty 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Aleś zrobiła popularny wątek, Ale roślina warta grzechu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kasiek 18:04, 20 sty 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Pozwole sobie tu przeniesc bo....jest tego wart


Ja lubię grube kobiety
Ratujcie mnie ludzie o rety
Gdzie noga, gdzie biust
Tam leży mój gust
Ratujcie mnie ludzie o rety.

____________________
Zbyszek - nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***

Zbyszku i co my bysmy bez Ciebie poczely
____________________
Bawarka
Milka 18:04, 20 sty 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kasiek napisał(a)


Na poczatek trzeba mu troche pomoc, te pierwsze pedy, pozniej jak juz zalapie gdzie ma isc to da sobie rade , chyba ze chcesz go prowadzic prosciutko pod linijke to pobawisz sie troche w przeplatanke Mojego nie prowadze, tylko na poczatku troche pomoglam zeby nie zwinal mi sie w kulke, a boczne pedy ktore za duzo wisialy po prostu przycinalam bo juz nie mozna bylo pod nim przejsc. Irenko nie wiem jak bedzie z dachem....czy jest z blachy ? chcesz z czasem Rubensa tam ,,polozyc´´? Tak mysle ze goracy, rozpalony sloncem dach moze skrzywdzic rosline.....


Acha, to na początek pomagam, a potem da radę; tam na dach też cień pada, bo rośnie paulownia i metasekwoja, tylko zanim urośnie, to ho, ho, nie chcę pod linijkę, chcę, jak u ciebie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies