Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja "przyziemna" :) pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja "przyziemna" :) pasja

syli_a 11:40, 28 cze 2020


Dołączył: 11 cze 2017
Posty: 34
Cześć | co do donicy to jestem za propozycją Juzi.też bym pomieszała, a co do ulewy to patrz tak blisko jesteśmy a u mnie ledwie pokropiło, ale faktycznie czarne chmury i grzmoty były.
Nelaa94 11:59, 30 cze 2020


Dołączył: 13 kwi 2020
Posty: 43
Jagodaa napisał(a)
Incrediball




Jak daleko od sebe máte prosím zasazené ty hortenzie Incrediball? A kolik zaberou místa-jak jsou široké? Moc děkuji
____________________
* Začínáme plánovat zahradu *
Jagodaa 13:49, 30 cze 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Chyba atakuje mnie ćma. Albo atakowała, a mospilan podziałał. Dziś zasilanie łącznie z opryskiem. Tylko nic nie mam innego niż mospilan. Mam wyrzuty, że go stosuje :/
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
malgol 14:17, 30 cze 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Wpadłam tutaj idąc po śladach koleżanek i ...zamarłam.Jaki masz piękny ogród a ja tu chyba nigdy nie byłam Zakatek uroczy a ta różowa szałwia obłedna! Pieknie tu i będę zaglądać jeśli pozwolisz
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Juzia 14:31, 30 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 39228
Jagodaa napisał(a)
Chyba atakuje mnie ćma. Albo atakowała, a mospilan podziałał. Dziś zasilanie łącznie z opryskiem. Tylko nic nie mam innego niż mospilan. Mam wyrzuty, że go stosuje :/


Dobrze, że bukszpany nie kwitną. Pszczoły bezpieczniejsze

Foteczki byś zrobiła!!!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
HannaR 15:47, 30 cze 2020


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Jagodaa napisał(a)
Chyba atakuje mnie ćma. Albo atakowała, a mospilan podziałał. Dziś zasilanie łącznie z opryskiem. Tylko nic nie mam innego niż mospilan. Mam wyrzuty, że go stosuje :/


U mnie lepinox działa na ćmę.
W sobotę zamówiłam przez internet kolejną - drugą dawkę w tym roku, bo widziałam już latającą ćmę i dziś rano odebrałam paczkę z paczkomatu.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Jagodaa 23:34, 30 cze 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
HannaR napisał(a)


U mnie lepinox działa na ćmę.
W sobotę zamówiłam przez internet kolejną - drugą dawkę w tym roku, bo widziałam już latającą ćmę i dziś rano odebrałam paczkę z paczkomatu.


Właśnie zamówiłam. Wydaje mi się, że ja już miałam tę ćmę zanim pojawił się temat na O. Tylko zjadła mi od środka Varelle, a nie bukszpany. To samo było u sąsiada na karłowatej sosence, z dnia na dzień goła i kłębowisko gąsienic .

W zeszłym roku ćma nadszarpnęła moje buksy, ale było to mało widoczne, nie wiem, może miałam szczęście, a może coś mnie tknęło i we właściwym czasie poszedł w ruch mospilan. Za to w całej okolicy bukszpany zjedzone, często spotykam takie ogromne, martwe..., do dziś nie wykopane Mój żywopłocik na froncie był metr od buksów, które rok straszyły u sąsiada przed płotem, metrowy żywopłot, cały suchy, niedawno wykopany. Na przeciwko za to mam suchą kulę o średnicy ok 1,5m. Aż się odechciewa sadzić bukszpanów, a mam zamiar jesienią...
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 23:35, 30 cze 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
BKosimkArt napisał(a)

Piękny zakątek!


Dziękuję, szkoda tylko, że nie ma czasu tam posiedzieć .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 23:37, 30 cze 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
beta napisał(a)
Jagoda, powtórzę za innymi dziewczynami, ze piękny zakątek Wam wyszedł

ten powojnik jest piękny, też muszę go mieć

cięcie konkretne i zdecydowane...ja to się nigdy nie umiem zdecydować...zazdroszczę szybkości w podejmowaniu decyzji
buziaki i miłego weekendu




Decyzja wcale nie była szybka. Nie wiedziałam co z nim zrobić. Może takiego mniejszego uda się przesadzić.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 23:39, 30 cze 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Mgduska napisał(a)


Hej,
zawędrowałam do Cibie za dziewczynami - i bardzo mi się u Ciebie podoba
Zakątek jest pierwsza klasa, powojnik to fajny pomysł, dodaje koloru i miękkości
Mam w ulubionych zapisanych parę fotek z podobnym klimatem, ale do drugiego nie mogę wykombinować linka, wklejam jedno

https://www.lovingit.pl/zdjecie,33029,tarasuzielony-ogrodbialy-tarasstonowany-ogrodscianka-na-pnaczawaonywiklina.html


Witaj

Powojnikowi chyba będę musiała dać jakieś linki poziome, bo nie ma się czego chwycić.

Bardzo fajna inspiracja, dziękuję
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies