Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rewolucje ogrodowe Pauli

Pokaż wątki Pokaż posty

Rewolucje ogrodowe Pauli

Paulaa 21:38, 17 mar 2014

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
Sebek i tak zrobię posadzę RH, dosadzę albo żurawki jak mówisz albo trawki

dziękuję

Pomysł Danusi bardzo i się podoba, dlatego przeniosę go w inną część ogrodu

Sebek napisał(a)
Wg mnie rododendrony tam spokojnie przetrwają - może nie świeci na nie bezpośrednio słońce - ale dostają światło od jasnej ściany - poradzą sobie
Pomysł Danusi jest super - Twoja propozycja też, jednak jeśli ma być zielono zimą to już nie bardzo.
Posadź albo jasne żurawki - np. Citronelle, Goergia Peach, Lime Rickey - lub turzyce Frosted Curls lub Amazon Mist - wyglądają leciutko i ją jasne, więc fajnie podkreślą różaneczniki
____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
Paulaa 13:47, 20 mar 2014

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
Byłam dziś w super szkółce, zamówiłam 2 stożki cisowe i zastanawiam się nad kupnem tych ( foty poniżej), natomiast na przyszły tydzień zamówiłam dodatkowo 3 kule na pniu wysokość ok 140 cm

Serby pytałam u nich przywiozą mi wysokość 1,20 cm ale nie widziałam ich na oczy więc nie mogę powiedzieć jak wyglądają, dostarczą mi foto i w przyszłym tygodniu będę widziała na żywo



____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
Luki 14:54, 20 mar 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
WItam i zostaje na dłużej bo świetny ogród zaczyna powstawać, rośliny już gromadzone, plany świetne i domek również bardzo ładny
Te cisy są świetne, jestem ciekaw jakie to świetne ceny bo w ogóle się nie orientuje w cisach
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Paulaa 15:14, 20 mar 2014

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
Witaj Łukasz

dziękuję mam nadzieję, że coś fajnego z tych planów wyjdzie wkońcu ceny poszły na PW

Luki napisał(a)
WItam i zostaje na dłużej bo świetny ogród zaczyna powstawać, rośliny już gromadzone, plany świetne i domek również bardzo ładny
Te cisy są świetne, jestem ciekaw jakie to świetne ceny bo w ogóle się nie orientuje w cisach
____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
Sebek 18:43, 20 mar 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Piękne!!! A jeszcze jak cena super to już w ogóle
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Kasik 19:46, 20 mar 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Zakupy super.


Zaczął się sezon na zakupy w szkółkach, choć jeszcze nie wszystkie są do tego przygotowane. Nie wiem z jakiej części lubuskiego jesteś, bo szkółki blisko mnie jeszcze w części nierozpakowane.
Teraz kilka fajnych , ciepłych dni i pole do popisu dla ogrodomaniaków.
Kibicuje nowym nasadzeniom.
Będę zaglądać
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Paulaa 20:55, 20 mar 2014

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
to prawda z tymi szkółkami
ale teraz jak pogoda będzie to się pewnie rozszaleją, tak jak mówisz
Zapraszam do podglądania

Kasik napisał(a)
Zakupy super.


Zaczął się sezon na zakupy w szkółkach, choć jeszcze nie wszystkie są do tego przygotowane. Nie wiem z jakiej części lubuskiego jesteś, bo szkółki blisko mnie jeszcze w części nierozpakowane.
Teraz kilka fajnych , ciepłych dni i pole do popisu dla ogrodomaniaków.
Kibicuje nowym nasadzeniom.
Będę zaglądać
____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
Sebek 20:56, 20 mar 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Hmm.....najgorzej jest planować na odległość..... Myślę, że zrób po prostu jak Ci podpowiada intuicja - pooglądaj wizytówkę Danusi, bo ona ma wymieszane topiary we wszystkich kształtach. Dodatkowo jak już kupisz co chcesz to poukładaj te topiary na rabacie - i zerkaj na nią z furtki, sprzed drzwi, z okien domu - i przestawiaj Jak już będzie Ci konweniować to posadzisz jak będziesz chciała
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Paulaa 21:17, 20 mar 2014

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
boskie słowo= konweniowaćogrodowiskowe

Sebek napisał(a)
Hmm.....najgorzej jest planować na odległość..... Myślę, że zrób po prostu jak Ci podpowiada intuicja - pooglądaj wizytówkę Danusi, bo ona ma wymieszane topiary we wszystkich kształtach. Dodatkowo jak już kupisz co chcesz to poukładaj te topiary na rabacie - i zerkaj na nią z furtki, sprzed drzwi, z okien domu - i przestawiaj Jak już będzie Ci konweniować to posadzisz jak będziesz chciała
____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
Bogdzia 21:25, 20 mar 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Posadziłaś już rh???
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies