Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rewolucje ogrodowe Pauli

Pokaż wątki Pokaż posty

Rewolucje ogrodowe Pauli

Paulaa 08:27, 04 kwi 2014

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
Kwitnąca magnolka:



____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
Paulaa 08:28, 04 kwi 2014

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
Madżenka dzięki codziennie jak tam patrzę jak wychodzę z domu to buźka mi się uśmiecha

Marzena2007 napisał(a)
Jak patrzę na rabatę przed domem, to wiem co czujesz jesteś szczęsliwa i dumna z miesiąca na miesiąc będzie jeszcze piękniej a Ty będziesz nabierać chęci do dalszych prac.
____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
Paulaa 08:29, 04 kwi 2014

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
dziękuję Zbyszku

zbigniew_gazda napisał(a)
Paula zdolna z Ciebie bestyjka. No super jest na rabatce pod domem. Prosto i elegancko. A żywopłocik bukszpanowy też fajny. Mocno kibicuję.
____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
Paulaa 08:29, 04 kwi 2014

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
Gosiu oj będzie jeszcze u mnie tych kulek kilka

malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ojoj i tu buksiki zawitały Cud miód zmiany Mamy równoczasowo rewolucje ogrodowe pozdrawiam
____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
Gabisia 08:36, 04 kwi 2014


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Marzena2007 napisał(a)


Musimy sobie chyba symbol ogrodowiska przed ogrodzeniem sadzić zima były wianki z czerwoną kokardą a latem?


Hmmm….
Marzenko - Ty już coś pewnie fajnego wymyślisz

Paula - bosko zaczynają się te Twoje rewolucje
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Paulaa 08:43, 04 kwi 2014

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
Dziękuję


Gabisia napisał(a)


Hmmm….
Marzenko - Ty już coś pewnie fajnego wymyślisz

Paula - bosko zaczynają się te Twoje rewolucje
____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
Bogdzia 20:43, 04 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Paulaa napisał(a)
Dziękuję za rewizytę akurat z przodu mam słońce tylko do 12.00 więc będzie im tam dobrze, tak myślę co do lasu- to ja jestem człowiek lasu tuż za płotem mam grzybki, więc na sosik tylną furteczka z koszyczkiem i obiadek jest u nas są bardzo dobre tereny na grzyby



Jak czytam takie opowiesci o grzybach to mam tylko jeden odruch :,,Trzeba tam jechac" wiec moze kiedyś na grzyby przyjade..................................... Żartuje juz nie te lata . Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Paulaa 21:14, 04 kwi 2014

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
Oj tam, oj tam, zapraszam)

Bogdzia napisał(a)


Jak czytam takie opowiesci o grzybach to mam tylko jeden odruch :,,Trzeba tam jechac" wiec moze kiedyś na grzyby przyjade..................................... Żartuje juz nie te lata . Pozdrówka.
____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
Paulaa 21:51, 05 kwi 2014

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
Dzisiaj poczyściłam trochę żurawki i muszę powiedzieć że są już mega, mega duże, mimo że w tamtym roku 3 razy robiłam z nich sadzonki one i tak są wielgachne:



znalazłam też takiego 1 potffora cóż to może być?

____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
Paulaa 22:01, 05 kwi 2014

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
Ciągle też dumam nad rabatami frontowymi, które mają by być w tych miejscach:





Nie patrzmy na braki trawy będzie dosiewana w tych i wielu innych miejscach po kładzeniu nawodnienia
chciałam tu zrobić po 2 kwadraty z każdej strony, ale sama już nie wiem, na tyłach linie poprawiamy na trochę bardziej meandrujące jednak, bo jest akurat teraz okazja po kładzeniu nawodnienia, zraszacze są przestawione, więc nie ma już wyjścia no i jak teraz te kwadraty się w to wpasują? ni jak chyba
na inny kształt pomysłu niet
wiem tylko że w 1 kwadracie miała być umbra + obwódka z bukszpanu + coś
w 2 stożek cisowy + coś

Same dylematy a muszę się spieszyć z decyzją, bo przed świętami odbieram stożki i musowe będzie posadzenie

Przy domu rosną 4 szt stożów z bukszpanu + 1 cis po obu stronach od drzwi wejściowych, reszta to stojące w poczekalni i czekające na wsadzenie
____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies