Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Nallar 19:16, 06 lut 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Gardener27 napisał(a)
Romantyzm w życiu jak najbardziej wskazany Drobne upominki nawet bez okazji zawsze kobietą sprawiają przyjemność Kwiaty do tego celu są idealne O tej porze roku zostaje tylko kwiaciarnia ale w sezonie można zrywać polne kwity i obdarowywać nimi swoją ukochaną ... niektórzy nawet w pełnym rynsztunku wchodzili do wody i zrywali lilie ... to jest romantyzm ... a może miłość ... a może jedno i drugie ?

W pracy ciągle sajgon a co gorsze nic nie wskazuje na to że prędko się to zmieni Ech ... jestem zmęczony

Gorące pozdrowienia zostawiam i życzę dużo romantycznych chwil

A jeszcze jak po drodze z kwiaciarni wejdzie do jubilera.....
To żart oczywiście.
Nenufary, polne kwiaty, można zastąpić buziakiem na dzień dobry.
Jak zwał tak zwał, to miłe jeśli mężczyźni dbają o swoje kobiety i pielęgnują uczucia.
Dziękuję za życzenia, Tobie też życzę tego samego.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 21:10, 06 lut 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewunia co tam u Ciebie kochana? Chcę Ci podziękować za to, że wspierasz mnie w tych moich pomysłach i nieustannie doradzasz . Ewuniu moja .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 22:04, 06 lut 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Kasieńko moja,to ja powinnam Ci podziękować że zaraziłaś mnie czymś co wydawało mi się bardzo trudne.
Ciągle wypatruje co by tu jeszcze, eMuś się śmieje że jeszcze trochę to biały akryl na beczki będzie kupował.
Dobrze że mam zajęcie bo chyba ta zima by mnie wykończyła, a na pingwinka mnie nie stać
Cieszę się że uporałaś choć po części ze swoimi planami. Najgorsze jest takie zawieszenie, chcę a nie mogę nic dopasować, a jeszcze przy naszej naturze typu "JUŻ" to strasznie męczące.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 22:25, 06 lut 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Oj żebyś wiedziała. Nosiło mnie strasznie i głupio to zabrzmi, ale męczyłam się nie mogąc się zdecydować na konkretne nasadzenie. A jak już zdecydowałam się na nasadzenie, to znów miotałam się z doborem najodpowiedniejszych rośli. A do małego ogródka to nie jest łatwa sprawa. Jeśli dobrze zrozumiałam, to zajęłaś się postarzaniem przedmiotów tak? Czyli tzw shabby-chic (stary szyk). Mam rację? Jeśli tak to jest taki fajny blog, nazywa się Biały Kredens. Znajdziesz tam dużo inspiracji i zobaczysz jakie Ania potrafi robić cuda z pozoru niepotrzebnych już rzeczy . Cieszę się, że dałam Ci przysłowiowego kopa do działania . Naprawdę żałuję, że nie mieszkamy bliżej siebie. Wtedy nawet noc polarna nie byłaby nam straszna, nie dałybyśmy się nudzie .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 22:26, 06 lut 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
No i pochwal się koniecznie co już tam zrobiłaś .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 22:37, 06 lut 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)
Oj żebyś wiedziała. Nosiło mnie strasznie i głupio to zabrzmi, ale męczyłam się nie mogąc się zdecydować na konkretne nasadzenie. A jak już zdecydowałam się na nasadzenie, to znów miotałam się z doborem najodpowiedniejszych rośli. A do małego ogródka to nie jest łatwa sprawa. Jeśli dobrze zrozumiałam, to zajęłaś się postarzaniem przedmiotów tak? Czyli tzw shabby-chic (stary szyk). Mam rację? Jeśli tak to jest taki fajny blog, nazywa się Biały Kredens. Znajdziesz tam dużo inspiracji i zobaczysz jakie Ania potrafi robić cuda z pozoru niepotrzebnych już rzeczy . Cieszę się, że dałam Ci przysłowiowego kopa do działania . Naprawdę żałuję, że nie mieszkamy bliżej siebie. Wtedy nawet noc polarna nie byłaby nam straszna, nie dałybyśmy się nudzie .

Postarzanie, dekupage to świetna zabawa. Może kiedyś uda nam się spotkać, bo chyba nadajemy na tych samych zwariowanych falach (pozytywnie zwariowanych)
Jeśli kiedykolwiek będziesz w moim mieście, pamiętaj że moja bramka jest otwarta dla całej Twojej gromadki.
Stronkę chyba kiedyś widziałam, ale nigdy na nią ponownie nie trafiłam, jutro (czytaj dzisiaj) ją odwiedzę, dzięki.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 22:41, 06 lut 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)
No i pochwal się koniecznie co już tam zrobiłaś .

Kasiu jutro zrobię zdjęcia i wstawię. Dam Ci znać.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Napia 00:48, 07 lut 2015


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Ja też czekam na zdjęcia sama nic nie robię, to przychodzę podziwiać u innych
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Nallar 12:08, 07 lut 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Dziewczyny wstawiłam kilka zdjęć, tylko się nie śmiejcie.
http://www.ogrodowisko.pl/watek/793-nasze-drugie-hobby-rysunki-obrazki-pastele-oleje-rzezby-roslinne-inspiracje?page=89#post_9
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Karol99 12:17, 07 lut 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Alże to przecież bardzo ładne arcydzieła.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies