Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ..marzy mi się ogród ...

Pokaż wątki Pokaż posty

..marzy mi się ogród ...

Gosia_S 20:32, 26 maj 2018


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Basiu, pytasz czy ja lubię róże, o oczywiście że tak, nawet połączenie z lawendą u mnie znalazło miejsce choć w tym sezonie jakoś słabo idą, zobaczymy jak dalej im pójdzie. Natomiast stworzenie rabaty na bazie hortensji bardzo mi się podoba, nawet jestem na etapie szukania sadzonek
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Gosia_S 20:45, 26 maj 2018


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
A oto i moja rabatka z różami i lawendą

____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
BASIA8 00:19, 27 maj 2018


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Gosia_S napisał(a)
Basiu, pytasz czy ja lubię róże, o oczywiście że tak, nawet połączenie z lawendą u mnie znalazło miejsce choć w tym sezonie jakoś słabo idą, zobaczymy jak dalej im pójdzie. Natomiast stworzenie rabaty na bazie hortensji bardzo mi się podoba, nawet jestem na etapie szukania sadzonek


Gosieńko na forum jest sporo osób które narzekają na róże w tym roku. Widziałam właśnie że Masz róże u siebie i tak się zastanowiłam czy Ci się podobają czy tylko przypadek że są w Twoim ogródeczku. Myślałaś może o żurawkach, hostach, rozchodnikach,tujach aurea nana, różanecznikach, wrzosach, bukszpanach?
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Gosia_S 11:45, 27 maj 2018


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Wiesz Basiu jak to jest, róże bardzo mi się podobają, miałam u siebie różne odmiany, zarówno piękne i wyjątkowe, szczepione etc. kupowane od hodowców jak i te marketowe. Ja najwyraźniej nie bardzo mam rękę do róż Mam dwie róże, które mnie nie zawodzą, natomiast pozostałe nie wyglądają za dobrze, niestety. Żurawki, różaneczniki i bukszpany w minimalnej ilości są i oko cieszą, uprawa wrzosów słabo mi wychodziła, a w zasadzie to bardzo słabo, dlatego zrezygnowałam z niej.
Mam nadzieję, że hortki w przygotowywanym miejscu poradzą sobie, bo to dla mnie jest spore wyzwanie
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Gosia_S 19:51, 27 maj 2018


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Moje niezawodne

____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Gosia_S 19:53, 27 maj 2018


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
I jeszcze ta
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
dominika_ 20:45, 27 maj 2018


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
WItaj Gosiu, pochodziłam chwilkę po Twoim ogródeczki, miło widzieć kolejną osobę ze świętokrzyskiego na forum
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Gosia_S 22:52, 27 maj 2018


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395



Moje bukszpany, jak widać niewiele ich w moim ogrodzie, ale myślę nad powiększeniem kolekcji, bo nawet fajnie sobie radzą. Lubię je
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Gosia_S 22:54, 27 maj 2018


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
dominika_ napisał(a)
WItaj Gosiu, pochodziłam chwilkę po Twoim ogródeczki, miło widzieć kolejną osobę ze świętokrzyskiego na forum

Mnie również bardzo miło Dominiko, myślę że nie raz będziemy do siebie zaglądać, pozdrawiam
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Gosia_S 22:25, 29 maj 2018


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Z życia wzięte: mężu jak będziesz przejeżdżał obok Centrum ogrodniczego to proszę Cię weź mi 1 hortensje anabelle i 3 hortensje limelight, ok?
I wziął
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies