Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ..marzy mi się ogród ...

Pokaż wątki Pokaż posty

..marzy mi się ogród ...

Gosia_S 22:32, 29 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Pozostaje mi jutro jechać po folię i korę, a następnie wreszcie ustalić ostateczny kształt rabaty i wykończenie jej, chyba że ona mnie najpierw wykończy póki co leżę sobie obolała w łóżku, czuję każdy mięsień- brak formy dał mi się we znaki, ale szczęśliwa Tzw. Łopatologia stosowana mocno mnie zmęczyła
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Gosia_S 15:27, 30 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Bardzo zmęczona i bardzo szczęśliwa
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Gosia_S 15:30, 30 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Na rabacie zaplanowana jest jeszcze lawenda, którą kupiłam ale siły brakło na jej posadzenie
Mam nadzieję, że uda mi się skończyć do przyszłego tygodnia.
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Gosia_S 15:51, 30 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
A i jeszcze jedno dla tych z Was, którzy odwiedzają mój wątek: TRZYMAJMY KCIUKI, ŻEBY SIĘ PRZYJĘŁY te moje dzisiejsze nasadzenia
Miłego dnia
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
BASIA8 19:54, 30 cze 2018


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witaj Gosiek po dłuuugiej nieobecności zakupy piękne zrobiłaś rabata super wyszła, ale Kochana szmatę wywal z pod kory. To nie jest dobre rozwiązanie dla roślin.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Gosia_S 20:30, 30 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Basiu, u mnie jest tak trudna ziemia, pod spodem piach i jakieś cuda , że z doświadczenia wiem że gdzie jest dana folia to roślinki pięknie rosną, a gdzie nie ma to słabiutko, ciągłe problem z brakiem wilgoci, a jednak folia trochę trzyma. No zobaczymy w perspektywie czasu jak mi to wyszło, mam nadzieję i mocno liczę na to, że rabata z hortensjami w roli głównej będzie zachwycać
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Gosia_S 20:35, 30 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Basiu czuj się troszkę jak matka chrzestna tej rabaty, bo w końcu pomysł Twój Mnie zawsze brakowało odwagi na stworzenie takiej rabaty, bardzo Ci dziękuję
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
BASIA8 09:03, 01 lip 2018


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Gosienko rośliną ogólnie ciężko jest bez wody - U Nas ziemia jest super rośliny rosną w oczach, ale mamy Kochana zraszacze które włączamy prawie co wieczór gdyby nie wilgoć to też by roślinki nie rosły. Miło mi być matką chrzestną rabaty Pozdrawiam Serdecznie.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 09:15, 01 lip 2018


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
A następnie podekscytowana Gosia wzięła łopatę i na początku dosyć sprawnie jej szło, szło... szło i

Gosieńko tak patrzę, patrzę i patrzę na zdjęcie i wydaje mi się że pasowały by u Ciebie proste linie rabat. Szkoda że niema zdjęcia o szerszych kadrach.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Gosia_S 22:35, 01 lip 2018


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Basiu mówisz masz
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies