Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ..marzy mi się ogród ...

Pokaż wątki Pokaż posty

..marzy mi się ogród ...

Gosia_S 14:26, 03 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Gosia_S 14:29, 03 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Roocika napisał(a)
Witaj Gościu, przeczytałam Twój wątek. Twoje roślinki się bardzo rozrosły, teraz wystarczy już pododawać nowych Mam nadzieję, że "urobisz" męża, czego Ci życzę

Bardzo Ci dziękuję, staram się i to mocno Mam nadzieję, że niedługo pochwalę się "areałem",który uda mi się wyrwać
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Gosia_S 14:35, 03 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Dziś ku mojemu wielkiemu zdziwieniu kupiłam taką hortensję, nie planowałam tego zakupu, ale cena zadziałała i teraz kombinuję gdzie to cudo posadzić A miało być tak pięknie... tylko zaplanowane zakupy... i stało się

____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
BASIA8 08:24, 04 cze 2018


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4612
Gosia_S napisał(a)
Dziś ku mojemu wielkiemu zdziwieniu kupiłam taką hortensję, nie planowałam tego zakupu, ale cena zadziałała i teraz kombinuję gdzie to cudo posadzić A miało być tak pięknie... tylko zaplanowane zakupy... i stało się


Hej Gosieńko. Moja buzia uśmiecha się do ekranu. Byłyśmy chyba u tego samego sprzedawcy. W piątek dokonałam takiego samego zakupu Mój też nie planowany - zatrzymaliśmy się z Chłopakami zobaczyć co jest - Mąż został w aucie a Ja z Mikim poszłam do sklepu ogrodniczego. Syn nie odpuścił zakupów uwielbiam moment kiedy pyta: mama może ten?, a ten?, mama kup proszę????. Pani ze sklepu zdziwiona - stwierdziła że prosi jakby chciał żebym mu słodycze kupowała, albo zabawki a tu o roślinę prosi Nasz cały Mikolaś Gosiek zajrzyj w wolnej chwili do mojego wątku mam specjalne fotki dla Ciebie
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Gosia_S 19:09, 05 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Basiu to teraz jeszcze wizja na rabatkę została
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Gosia_S 22:14, 29 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Wracając po przerwie do planowanej rabaty z hotensjami w roli głównej to sytuacja wygląda następująco:
Hortki zakupione sztuk 5
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Gosia_S 22:17, 29 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
A o to i one - jestem strasznie podekscytowana
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Gosia_S 22:19, 29 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Czas na drobne planowanie:
No zobaczymy, muszę jeszcze raz się zastanić....
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Gosia_S 22:23, 29 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
A następnie podekscytowana Gosia wzięła łopatę i na początku dosyć sprawnie jej szło, szło... szło i
Ciężko, uff...
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Gosia_S 22:26, 29 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Na koniec dnia mogę ogłosić sukces: miejce na rośliny wstępnie przygotowane!!!! Udało się, Hurra
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies