Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dudusiowy ogród kiedyś tu wyrośnie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dudusiowy ogród kiedyś tu wyrośnie...

malkul 12:47, 26 maj 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Zazdraszczam tej grabiny
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
tabliczkazna... 15:45, 26 maj 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
MamaMagda napisał(a)
ale apetyczne truskawy
powiedz czy ten biały rh cały taki był? jedna białą kula kwiatów?! cudo!


Zobacz tu go w całości
____________________
Marta
tabliczkazna... 15:54, 26 maj 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
ModraSowa napisał(a)
Cześć Marta, nie było mnie trochę, odpoczywałam od ogrodu i wogóle
Wszystko już sobie obejrzałam, widzę,że robi się gęściej... wrzosowisko dokończyłaś?
Zakochałam się w jednym Twoim kwiatku, piękny jest, chyba to zawilec, ale nie wiem, fioletowy.
Do ...zobaczenia.
A, jeszcze jedno. Mój wiciokrzew oblepiony kwiatami i mszycami.


No witam! Ja tez w weekend niewiele zrobiłam. W piątek moja mała dostała wysokiej gorączki, w sobotę rano już wzywalam nasza lekarke, bo angina jak ta lala. Zawsze mnie zastanawia czemu takie rzeczy dzieją sie w weekend, w nocy - generalnie wtedy, gdy opcje działania ograniczone sa do minimum. Synek z kolei walczy z drugim zębem co oznacza opcje "nos mnie i nie waz sie odłożyć".
Ehhh, wrzosowisko skończę moze dziś, bo jutro ma u nas ponoć padać.

Idź po pokrzywy i skrzyp. Ja dostałam co prawda nakaz eksmisji z garażu dla wiaderka, ale uwarzylam gnojowke i teraz robię wyciągi. Będziem psikac. Wydaje mi sie, ze na dwóch moich rh tez coś zamieszkalo.
____________________
Marta
tabliczkazna... 15:59, 26 maj 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
malkul napisał(a)
Zazdraszczam tej grabiny


Witam Cię Gosiu i odwiedzę niebawem
Co do grabiny, to zdecydowałam, ze będzie, pomimo głosów, ze z czasem w żywopłocie bedą rosły drzewa... Pomyślałam, tak jak z iglakami - jeśli nawet do tego dojdzie, to mówimy o perspektywie tak odległej, ze moje dzieci bedą w stanie to w razie czego wykarczowac. A co oko pocieszy to nasze.
Lubię grab do kominka - cięcie wiec będzie regularne
____________________
Marta
MamaMagda 21:24, 26 maj 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)


Zobacz tu go w całości


no cudny jest! muszę dosadzić jeszcze jednego RH jak wreszcie skończymy robić studnię
ciekawe jak radziłby sobie w półcieniu

moja Mała też coś chora :/ od kilku dni kaszle mokrym kaszlem a dzis dostala jakiejś wysypki - może od truskawek bo wczoraj pojadła
ech te dzieciaki łobuziaki
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
tabliczkazna... 23:01, 26 maj 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Mój właśnie rośnie w półcieniu. No bo jak?
Przecież, ze nie w slonku

Uff, skończyłam dziś to wrzosowisko. To nie takie proste przekopac teren z kompostem, ustawić je odpowiednio i sie nie pomylić (mój M np wszystkie mi pomieszał, bo
"Skąd miałem wiedzieć, ze sa rożne. Wrzos to wrzos") zaprawic dołki, powyjmowac 114 przerosnietych korzonkow i zameldować je na miejscu
Zwłaszcza, ze robię to wieczorami jak wiadomo...
PS przy naszej ślepej uliczce sa trzy latarenki - takie małe. Do tej pory nie działały, od kilku dni ktoś je jednak włączył. Ciekawe czy to ktoś sie nade mną ulitował?
____________________
Marta
MamaMagda 23:22, 26 maj 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)
Mój właśnie rośnie w półcieniu. No bo jak?
Przecież, ze nie w slonku

Uff, skończyłam dziś to wrzosowisko. To nie takie proste przekopac teren z kompostem, ustawić je odpowiednio i sie nie pomylić (mój M np wszystkie mi pomieszał, bo
"Skąd miałem wiedzieć, ze sa rożne. Wrzos to wrzos") zaprawic dołki, powyjmowac 114 przerosnietych korzonkow i zameldować je na miejscu
Zwłaszcza, ze robię to wieczorami jak wiadomo...
PS przy naszej ślepej uliczce sa trzy latarenki - takie małe. Do tej pory nie działały, od kilku dni ktoś je jednak włączył. Ciekawe czy to ktoś sie nade mną ulitował?


kochana musisz zainwestować w halogeny w ogrodzie ja mam! SERIO!
M mi zamontował nad tarasem i tak daje czadu, że prawie caly ogród oświetlony
ale w sumie moj ogród malutki 6,5 ara ziemi i rabatek
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
tabliczkazna... 23:43, 26 maj 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Hehe i laser! W soboty bedą sie u mnie meldować miejscowi loverboye, bo pomyślą, ze impreza )
____________________
Marta
MamaMagda 08:15, 27 maj 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
no i to jest myśl! będziesz wejściówki kasować - wpuść ich tam gdzie trawę będziesz siała to udepczą zamiast walca
i jeszcze na nowe rośliny zostanie
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
tabliczkazna... 12:28, 27 maj 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
)) przedsiębiorczość przede wszystkim!

No! Mam moje rosliny w domku! Sposób w jaki zostały zapakowane mnie po prostu urzekl! Specjalne wytłoczki, każda roślinka w osobnej parceli - nie ma szans żeby nawet najbardziej nieostrożny kurier coś im zaszkodzil...
____________________
Marta
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies