Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dudusiowy ogród kiedyś tu wyrośnie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dudusiowy ogród kiedyś tu wyrośnie...

MamaMagda 12:30, 27 maj 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)
)) przedsiębiorczość przede wszystkim!

No! Mam moje rosliny w domku! Sposób w jaki zostały zapakowane mnie po prostu urzekl! Specjalne wytłoczki, każda roślinka w osobnej parceli - nie ma szans żeby nawet najbardziej nieostrożny kurier coś im zaszkodzil...


Pokazuj zdjęcia!!!

kurier też już do mnie dzwonił i zostawił paczkę u sąsiada (bo ja w pracy)
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
ModraSowa 12:10, 28 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Marta, nie myśl ,że nie zagladam. Cały czas mam Twój ogród pod kontrolą, tylko wiesz jak to z czasem, nie zawsze zdążę napisać to co myślę... Pozdrawiam Was.
____________________
Ania Ogród to życie
tabliczkazna... 15:24, 28 maj 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
ModraSowa napisał(a)
Marta, nie myśl ,że nie zagladam. Cały czas mam Twój ogród pod kontrolą, tylko wiesz jak to z czasem, nie zawsze zdążę napisać to co myślę... Pozdrawiam Was.


Spoko, jak nie u mnie, to pogadamy u Ciebie. Wiem jak jest...
____________________
Marta
tabliczkazna... 15:34, 28 maj 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
No, korzystam z okazji i cykam moje nowe nasadzonka. Wczoraj przyjechały, pachną obłędnie. Wiec liczę, ze bedą pięknie rosnąć. Goździki Moulin Rouge i dwa rodzaje pelargonii - Pink Fringed Aztec i ??? No właśnie dopadła mnie amnezja. ) Jak sobie przypomnę to napisze
Ale jestem zachwycona tym sklepem, roślinki duże, zdrowe prosto od producenta. Pięknie pakowane. Super!


Teraz tylko trza wyrównać obwódki i przystrzyc i koniec.
____________________
Marta
MamaMagda 20:34, 28 maj 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
Ale super posadziłaś! Te bukszpany juz teraz przed cięciem są czadowe, a co dopiero ja to się dobrze zagęści!
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
tabliczkazna... 22:39, 28 maj 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Kupuje prosto od producenta w niezłej cenie - jak sądzę.
Dzięki za ciepłe słowa, martwiłam sie o te rabate, bo chciałam aby była elegancka, kwitnąca i nieprzeladowana. I żebym miała miejsce na tulipany
____________________
Marta
tabliczkazna... 22:42, 28 maj 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
A teraz mam dylemat co do sciolki - sypnąc które czy moze coś innego by pasowało? Jak myślicie? Żwir w ostatniej kolejności rozważam gdyż nam tu pełno dzieciaków (swoje i przyjezdne ) i te kamyczki bedą wszędzie.
____________________
Marta
MamaMagda 22:49, 28 maj 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
Kore daj, drobno mieloną. Ja kupuję firmy Pokon. Droga ale robi wrażenie! Bez śmieci, kawałeczki równe. U mnie jest w każdym markecie budowlanym.
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
ModraSowa 22:57, 28 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Tez jestem za korą, ale takimi kamyczkami to i ja bym się pobawiła Może jednak daj kamyczki, niech dzieci trochę Mamusi pomogą
____________________
Ania Ogród to życie
tabliczkazna... 07:49, 29 maj 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
ModraSowa napisał(a)
Tez jestem za korą, ale takimi kamyczkami to i ja bym się pobawiła Może jednak daj kamyczki, niech dzieci trochę Mamusi pomogą


I Ty, Brutusie...? ))
Już miałam żwirek przed kostka na chodnikach. Dostawałam wciąż prezenty i kamyczki na szczęście a najlepsza zabawa to było przenoszenie kamyczkow z miejsca na miejsce. Wspaniale potem strzelały w kosiarce
____________________
Marta
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies