Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród to życie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród to życie

ModraSowa 20:10, 22 kwi 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
O, jak miło Dziękuję i ja.
____________________
Ania Ogród to życie
Edyta10 20:35, 22 kwi 2014


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Bardzo ładny dom, ciekawa jestem Twoich roślin, "kfiatków" itp. Wybraziłam sobie właśnie Twój bukiet ślubny
____________________
Ogródek nad jeziorem
tabliczkazna... 21:00, 22 kwi 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Spóźnione świąteczne tulipanki zostawiam wraz z rękodziełem rodzinnym
Bo dopiero teraz widzę, ze zostawiłas u nas życzenia wielkanocne

____________________
Marta
grembosia 21:04, 22 kwi 2014


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Ależ klimatyczny domek!!!
Twój ogród przy nim powinien być sielski i kolorowy. Nie popełniaj błędów większości z nas, sadź dużymi plamami, nie pojedynczymi egzemplarzami.
Jestem urzeczona Waszym miejscem, wcale się nie dziwię, że tak Was zauroczyło.
Pięknie piszesz o emocjach, to dzisiaj rzadkość...
Będę podglądać Wasze zmagania z ogrodem, życzę trafnych wyborów.
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
ModraSowa 16:14, 23 kwi 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Edyta10 napisał(a)
Bardzo ładny dom, ciekawa jestem Twoich roślin, "kfiatków" itp. Wybraziłam sobie właśnie Twój bukiet ślubny


Witam, dziękuję.
Hm... bukiet długo się nim nie nacieszyłam, zaraz po ślubie rzuciłam go w " tłum rozszalałych panien"
Wiesz,za dwa dni będziemy obchodzili z moim ukochanym piątą rocznicę ślubu. Z tej okazji postanowiliśmy zakupić symbolicznie coś do ogrodu. Na narcyzy i szafirki niestety kiepska pora i wybraliśmy glicynie.
Dwie. Będą posadzone po dwóch stronach ganku i prowadzone tak żeby "szły do siebie" a w przyszłości się splotły
Przy tej okazji zachęcam do posłuchania utworu: SDM "Zbieg okoliczności łagodzących"
http://www.youtube.com/watch?v=EFiZb8sUR6c&feature=kp
Warto czasem zwolnić, popatrzeć na to, co często przez rutynę,pośpiech, przestaje być widoczne...
U mnie pada deszcz,pogoda jak najbardziej romantyczna i tak mnie nastroiła...
Pozdrowienia.
____________________
Ania Ogród to życie
Karolinek 16:26, 23 kwi 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
U mnie też od niedawna pada. Wiesz, że SDM nie słuchałam od czasów podstawówki.Dzięki za przypomnienie. Ależ mnie załatwiłaś och, na wspomnienia mnie wzięło... jak to dawno było, słuchając ich marzyło się o takiej pięknej, dobrej miłości...
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
ModraSowa 16:27, 23 kwi 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
grembosia napisał(a)
Ależ klimatyczny domek!!!
Twój ogród przy nim powinien być sielski i kolorowy. Nie popełniaj błędów większości z nas, sadź dużymi plamami, nie pojedynczymi egzemplarzami.
Jestem urzeczona Waszym miejscem, wcale się nie dziwię, że tak Was zauroczyło.
Pięknie piszesz o emocjach, to dzisiaj rzadkość...
Będę podglądać Wasze zmagania z ogrodem, życzę trafnych wyborów.


Witaj. Dziękuję Ci za ciepłe, miłe słowa i za to, że odwiedziłaś mój wątek bo dzięki temu ja trafiłam do Twojego ogrodu i zabaczyłam tam wiele pięknych rzeczy. Widać, że Wasz ogród nie był tworzony tylko rękoma... Pięknie.

Jeśli chodzi o mój ogród to byłoby miło gdyby w efekcie był sielski, ale już kolorowy nie bardzo sobie wyobrażam... może w pewnych częściach. Nie wiem czy dużo osób tak ma, ale mnie nadmiar kolorów poprostu męczy.
Dziękuję Ci za sugestie dot. dużych nasadzeń, doceniam doświadczenia i rady tych którzy sami sobie dobrze radzą. Będę o tym pamiętała. Pozdrawiam Cię i "do zobaczenia"
____________________
Ania Ogród to życie
ModraSowa 16:34, 23 kwi 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Karolinek napisał(a)
U mnie też od niedawna pada. Wiesz, że SDM nie słuchałam od czasów podstawówki.Dzięki za przypomnienie. Ależ mnie załatwiłaś och, na wspomnienia mnie wzięło... jak to dawno było, słuchając ich marzyło się o takiej pięknej, dobrej miłości...

hm. Dobrze wiem co masz na myśli... aż trudno skończyć na jednym kawałku... Dobrze,że na świecie jest coś więcej niż polityka,ekonomia i nauki ścisłe.
I niech nasze ogrody będą taką muzyką i miłościa... niech nas przenoszą w nasz wymarzony świat
____________________
Ania Ogród to życie
katarzynkak 23:24, 24 kwi 2014


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Witaj
Wpadam z rewizytą i podziękowaniem, za życzenia i piękny koszyczek Wielkanocny.
Mam nadzieję, ze Święta minęły Tobie w zdrowiu i rodzinnej atmosferze.

A jak prace ogrodowe? U mnie dzisiaj było 25 stopni , padał deszcz a na niebie pojawiły się dwie tęcze. Szkoda, że nie zrobiłam zdjęcia ... a trawsko rosnie u mnie w oczach :-/

pozdrawiam serdecznie,
k
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
ModraSowa 23:28, 24 kwi 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Cześć Kasiu.
Ja dzisiaj kosiłam trawę, wysoka prawie jak miskanty Rośnie jak oszalała. Prace w ogrodzie powoli naprzód, mało dziś robiłam bo byłam na zakupach roślinnych
____________________
Ania Ogród to życie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies