Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 13:36, 28 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Mathildis napisał(a)


OOO że eMuś wiedział na co patrzeć i znów coś ekstra mu się należy , ale z drugiej strony ... Ty te jaszczurki zagłodzisz co one jeść mają jak Ty im papu nie chcesz kupić
Zakupki fajne te emeraldy ładne jak na 35 zł, u nas to bidule chcą po tyle sprzedawać


... U mnie i tak są opuchlaki ale na razie niewielkie ilości i moje jaszczurki w ilości sztuk 4 jakoś dają radę .. Ale bałam się desantu obcych wojsk

Emeraldy naprawdę wypaśne , ale ten rodek jaki był...........

I czekaj .. Małe ogródki ...

Tak z paamięci polecę co mi się przypomni....ogród Magdalenka, mała eleczka, wersja mini- mini , w Miniformacie , chusteczkowy ogród Beroliny , aranżacja ogródka przy szeregowcu , miniaturowy ogródek...

Mam cichą nadzieję ,że mnie dla innego , piekniejszego mińi ogródka nie porzucisz

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 13:58, 28 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
anna_g napisał(a)


No widzisz dopiero teraz ... Bystra ze mnie Kobitka no nie ma co Ale jak to mówią lepiej późno niż później Nie było wcale tak głośno skoro mój Młody spał snem sprawiedliwego przez całe nasze spotkanie Znaczy siem powiedział że się lekko przebudził i zaraz zasnął (ale to z winy psa który robił straszny raban starając się rzetelnie wykonywać swoje obowiązki obrońcy domostwa )

No i zapomniałam jeszcze napisać że fajne zakupy masz Zwłaszcza te emerald goldy na kiju i rozchodniki matrona


Aniu .. Ty naprawdę mialaś tyle na głowie ,że możesz się całkowicie rozgrzeszyć ...

Twój Młody spał jak kamień , ja Mu tego snu normalnie Zadraszczam ... Poza tym. ......Obudził sie tylko z powodu piesy , a nie przez nas , bo my sie ffffcale nie darli

Tymi zakupami "odwołałam " sobie wyjazd na giełdę , bo jak juz mam trzmieliny to po co pojadę .. Zreszta lubię Kapiasa ... Bo tam sa podkłady kolejowe ... Zaraz Ci poszukam tej foci rabaty Madzenki z kulkami i kiścieniem

A na te rozchodniki to ja nie wiem że tez wszystkich na nie napadło ... Ja juz miałam je dawno w planie

Buziaki

Ps .. Ty też masz fajne trzmieliny i rozchodniki

A jak nożyce ???
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 14:21, 28 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Troszku wiosenki u mnie

Buk purpurea pendula startuje bardzo późno.. Jedynie fidze ustępuje ,ale jej można wybaczyć bo jest ciepłolubna bardzo

Wstawiam go szczególnie dla Kindzi , bo Ona się martwi bardzo o swego buczka....



Noo moje obecne gwiazdy .. Rododendrony

Najpierw cunninghams white

I simona

Falbanki miłorzębu też bardzo lubię
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
boguslawa_ma... 14:26, 28 kwi 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Elu to ta leszczyna ,dostałaś ją wkońcu?
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
gierczusia 14:29, 28 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
boguslawa_madejska napisał(a)
Elu to ta leszczyna ,dostałaś ją wkońcu?


Bogusiu .. Ależ Ty szybki Bill .. Jak ja robiłam opisy to Ty już zdążyłaś zajrzeć ....

To Buczek .. Z leszczyny zrezygnowałam bo chyba za wielka pierona ... A jak już teraz koncepcję zmieniłam , to u Kapiasów były szczepione ma pniu
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
boguslawa_ma... 14:31, 28 kwi 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
No patrz jak ja się znam z buka zrobiłam leszczynę,ale liście podobne
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
gierczusia 15:17, 28 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
boguslawa_madejska napisał(a)
No patrz jak ja się znam z buka zrobiłam leszczynę,ale liście podobne


Bogusiu ... A jak ja przez 3 lata byłam pewna ,że mam hortensję dębolistną a to była figa.... ?????..,, pamiętasz ??.. Ojj śmiechu było a było ..uczymy się wszyscy .. Wszak po części po to te forum jest

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
ewsyg 15:49, 28 kwi 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Elu, skoro założyłaś nowy wątek to dla Ciebie kwiatuszek mojej nowej magnolii

____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
gierczusia 16:14, 28 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
ewsyg napisał(a)
Elu, skoro założyłaś nowy wątek to dla Ciebie kwiatuszek mojej nowej magnolii



Ewciu ... Dziękuje ... Ale masz pieknotkę .. Że też ten mój ogródeczek z gumy nie jest ... .. Echhhh
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
stychaz 20:50, 28 kwi 2014


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Ela, przyszłam, bo normalnie nie wierzę. Napisałaś u Danusi, że nie masz tulipanów. Prawda to, się zapytowuję ???

Ogrodowisko jeszcze Cię cebulowo nie przerobiło?

Superowe zakupy.

Macham
____________________
Justyna - Wersja mini mini
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies