Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

Bogdzia 21:15, 25 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Humorystycznie erotyczny????????????????????????bardzo ciekawe, obecnośc obowiazkowa.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Magda70 22:03, 25 kwi 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ela...a gdzie lustro???????? Jak mogło zabraknąć fotki lustra?

A jeśli już piszemy o lustrze....to masz gdzieś fotki z jego montowania?? Co, gdzie, jak i po co?? Bo mnie to interesi...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
gierczusia 22:04, 25 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Bogdzia napisał(a)
Humorystycznie erotyczny????????????????????????bardzo ciekawe, obecnośc obowiazkowa.


Bogdziu .. Mój Ty Ekspercie Rododendronowy witaj ...

Wiesz , jak nie erekcja ( tzn... bluszcz errecta ) .. to inksze atrakcje.. Choć teraz Kindzia wyrywa mi palmę pierwszeństwa bo kce bez majtasów biegać

A za wsparcie info o rodkach jeszcze raz wielkie dzięki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:08, 25 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Mathildis napisał(a)


Chociaż moja modrzewnica nie ustępuje Twojej w kwitnieniu to jednak Twój kiścień wygląda duuuużo lepiej. Chyba mojemu się u mnie nie podoba...
Hortensja na patyku śliczna, a tulipanowiec.... flifny, ale jak się zaweźmie to albo będziesz musiała go ciąć albo szukać rodziny zastępczej


Aniu .. Po ten mój kiścień już przeżył...łooooooo matkooo ,a rośnie bez problemu ... Ńic specjalnego mu nie robię

Ja tak myślę ,że ten Tulipanowiec się nie zaweżmie , bo znależć dla niego ewentualną rodzinę adopcyjną , to by kłopotu nie było , ale jak przetransportować takiego wielkiego czorta ???.... Póki co wiec się cieszę ,ze nie rośnie za bardzo

Hortensją dopiero sie będziesz zachwycać , jak zacznie kwitnąć

Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:10, 25 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Magda70 napisał(a)
Ela...a gdzie lustro???????? Jak mogło zabraknąć fotki lustra?

A jeśli już piszemy o lustrze....to masz gdzieś fotki z jego montowania?? Co, gdzie, jak i po co?? Bo mnie to interesi...


Madziu .. Poszukam dla Ciebie , ale jutro oki ????? Bo z rana jadę z Dziewczynkami do Bestwinki wiec musze się pozbierać w środku nocy

Póki co możesz zobaczyć ralizację Danusi u Gabika .. Była na początku mojego pierwszego wątku

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2599-ogrod-w-skali-mikro?page=5

____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Magda70 22:36, 25 kwi 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ela!!!! Poczekam...spoko loko!!
I dzięki za link bo miałam zamiar jej wątek przelecieć w poszukiwaniu realizacji lustra.
A masz jeszcze jakieś inne realizacje???
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
gierczusia 23:03, 25 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Magda70 napisał(a)
Ela!!!! Poczekam...spoko loko!!
I dzięki za link bo miałam zamiar jej wątek przelecieć w poszukiwaniu realizacji lustra.
A masz jeszcze jakieś inne realizacje???


Nie mam Madziu ..Ta jedna wystarczyła mi w zupełności....u mnie jest o tyle lepiej ,że lustro jest przykręcone do płotu .).. Ale kotwy mam podobne
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 23:21, 25 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Madziu ... Spać mi się jeszcze ńie chce zbytnio , a poza tym martwiłam się ,że jutro w tym ferworze zapomnę , pojutrze Komunia....aaaaa....

Tyle odszukałam
Kotwy , które sa wbite w ziemię .. Je kupiłam piersze ,żeby do nich dostosować przekrój ramy lustra ..

Pierwsza przymiarka ... Rama jeszcze nie pomalowana , ale miejsce już docelowe



Malowanie a raczej impregnacja





Jak Cię cos jeszcze nurtuje to pytaj ...chętnie pomogę
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
bociek 13:21, 26 kwi 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Czy Ty siem Boga nie boisz??? Nic a nic??? Tak perszingowac na watku. Toz ja nie nadazam, troszku litosci dla starszej Kolezanki

Garfield, mowilam Ci nie cackaj sie, bedzie dobrze i normalnie to Twoje drzewko juz ma takie lisciory, ze hej

Buziam
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
gierczusia 15:52, 26 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
bociek napisał(a)
Czy Ty siem Boga nie boisz??? Nic a nic??? Tak perszingowac na watku. Toz ja nie nadazam, troszku litosci dla starszej Kolezanki

Garfield, mowilam Ci nie cackaj sie, bedzie dobrze i normalnie to Twoje drzewko juz ma takie lisciory, ze hej

Buziam


Wróciłaś .... Ja naparwdę staraam sie nie perszingować ,ale mój wątek czasem perszinguje sam

A tak miedzy nami .. Strasza ??? A niby o ile ?? O 3 dni ???... No przeca Ty młoda Laska jesteś

Wedle rozkazu cackać się ńie bedem .. Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies