Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 09:51, 25 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
elzbieta_g napisał(a)
na otwarcie ulubionego wątku wpadłam i zaznaczam co by mi przypadkiem nie umknął
Elu...właścicielko Ogrodu w skali mikro cz.II pozdrawiam cieplutko jak na wiosenny dzionek przystało


Elu .. Zapraszam gorąco ... Kawusię może ?? Czy herbatkę ?
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 09:52, 25 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
bleebla napisał(a)
Wątek bedzie na pewno tak ciekawy jak i poprzedni
Buziaki ślę

Noo ja mam nadzieję i będę się starać ... A jak to fffszystko rozkopię to na bank Wam atrakcji nie zabraknie .. Mojemu eMusiowi również

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 09:54, 25 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AgnieszkaW napisał(a)
Witam się i ja w wątku mikro II


Aguś ... Witaj Wierna Towarzyszko moich zmagań ogrodowych

Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 09:55, 25 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Gocha napisał(a)
Wpadam i ja do nowego wątku i pozdrawiam


A Ciebie Gośka witam szczególnie bo Ty zdaje się u mnie pierwszy raz ... Zapraszam .. Zaraz kuknę do Ciebie , bo się przyznam ,ze też nie znam Twojego ogrodu
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 09:57, 25 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
boguslawa_madejska napisał(a)
I ja zaglądam do nowego wątku,no fajnie to wszystko ujęłaśPozdrawiam Elu i życzę udanych zakupów..
troszkę wam zazdroszczę...ale Gosia kupi mi hortensje i będzie mi trochę lżej a żurawki kupię na spotkaniu w Pisarzowicach,pamiętasz w ubiegłym roku nie były takie drogie i jedną gratis dawali


Bogusiu cieszę się,że Ci się mój wstęp podoba

A dlaczegóż to Ty nie jedziesz ??? Ja siem pytam ???
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 09:58, 25 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
GosiaJoanna napisał(a)
Helllllloooooooo w nowym wąteczku........ślę buziole i dodaje do obserwowanych :*


Gosieńko .. Moja bratnia Duszyczko ... Od donic , podróży i fffszystkiego ....dobrze ,ze jesteś

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 09:59, 25 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Madziarzeszow napisał(a)
Pozdrowionka ślę gorące na dobry początek niekończącej się cudnej historii


Dzięki Madziu ... A ja mimo wszystko mam nadzieję ,że się kiedyś te wykopki u mnie skończą i napiszę : koniec kopania ..

Aaachhhh.. Marzenia ściętej głowy

Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Juzia 10:16, 25 kwi 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38239
gierczusia napisał(a)


Juziu.... Byłaś pierwsza na otwarciu .. Twój refleks jest niesamowity .. Witam i zapraszam


Pierwsza w pierwszym wątku...to i tu nie mogło być inaczej
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Kindzia 10:19, 25 kwi 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ty wiesz, że ja się wczoraj zastanawiałam czy się wyłamiesz i nie założysz drugiego wątku???

Musze se zaznaczyć, co by Ci w starym nie pisać

Dobrze, że tu jesteś Gierczuś
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
gierczusia 11:50, 25 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Dziś postanowiłam Wam troszkę obfocić swoje roślinki

Na początek Tulipanowiec Aureomarginatum... Podobno ma być wielkim drzewem..hmmmm.. U mnie rośnie już .... no to będzie 5 sezon...i ledwo sięga tych przysłowiowych już " cycków ".. I dobrze , bo bym go przy swoim areale musiała oddać do adopcji



Kiścien zebild ...bezproblemowa roślinka , tworzy spłaszczona kulę.. Ozdobny z czerwieniejącaych liści i małych kwiatuszków troszkę podobnych do konwalii , ale w masie wielkiej i rozmiaru mikro

Modrzewnicę posadziłam w ubiegłym sezonie..... Rośnie sobie , kwitnie kolejny tydzień i nic nie kaprysi




Hortensja limelight .... Kupiłam pod wpływem ogrodowiskowej mody i nic a nic nie żałuję .. A bić się prawie o nią musiałam w obisiu ... Kiedy ją kupiłam korona wygladała paskudnie, ale kwiaty...aaaa..to był coś .. Na wiosnę ja przycięłam , dramatycznie .. Na modlę Bociusia ... Dobrze ,ż mnie duchowo wspierała , bo bym chiba zawału dostała , jak ja dramatycznie ogoliłam .. Ale się opłacało .. Korona tworzy śliczną zwartą kulkę

Nooo i w końcu .. Cunninghams white .. Kwiaty może powalające nie są , ale ma przepiękny pokrój ,zwarty , nie gubi liści z dołu całkiem, gałężie wyprostowane , strzeliste


____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies